Dragon Army - Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Do gildii nic wielkiego nie mam do zarzucenia nie licząc tego że pewne osoby np. takie jak : Kroncio, QERT, Aniies biegają po różnych terenach i zaczepiają słabsze lvle UTRUDNIAJĄC IM GRE!!! już nie jednokrotnie widziałem w shinsoo, chunjo ,czy pod dt nie wliczając innych map jak biją 30-80lvle !!! I to ma być przykład gildii?! 90-95lvl zabija 30-80lvl co najwyżej może to być przykład idioctwa i ''WSPANIAŁEGO'' dobrania sobie przeciwnika na poziomie do bicia . Do reszty gildii nie mam nic do zarzucenia jak najbardziej mogę polecić widać że nie ma tam do czynienia z dziećmi nie wliczając osób wymienionych powyżej . Pozdrawiam

  • Do gildii nic wielkiego nie mam do zarzucenia nie licząc tego że pewne osoby np. takie jak : Kroncio, QERT, Aniies biegają po różnych terenach i zaczepiają słabsze lvle UTRUDNIAJĄC IM GRE!!! już nie jednokrotnie widziałem w shinsoo, chunjo ,czy pod dt nie wliczając innych map jak biją 30-80lvle !!! I to ma być przykład gildii?! 90-95lvl zabija 30-80lvl co najwyżej może to być przykład idioctwa i ''WSPANIAŁEGO'' dobrania sobie przeciwnika na poziomie do bicia .


    Może biją dropki swoich wrogów.

  • bardzo fajna prezentacja jak zawitam na tym serwerku to pogadamy ;)

  • Cieszę się że 99% postów jest bardzo pozytywnych i miłych dla gildii... ten 1% jakoś specjalnie ani nas nie smuci ani nie podnieca. Myślę że wszyscy tutaj co jak co ale dobrze znamy swoją wartość a to jest najważniejsze ;)) Love DA :love::love::love::love::love:


    btw. It's a fool's game ... nothing but a fool's game..... :love::love::love:


    Człowiek mądry broni swej słuszności spokojnie i bez gniewu.
    Gdy głupiec ma słuszność, broni jej wrzaskiem, gdy jej nie ma – sypie obelgami.
    Karol Juliusz Weber

  • Przemyślałam również i te słowa..:


    Nikomu nic do tego z kim bierzemy wojny i co na nich wyprawiamy, równie dobrze mogę sobie wejść na nie sama i padać 100 razy na zawołanie. Najwyższy czas żeby do niektórych chyba z Was dotarło że to tylko gra a nie miejsce na spinanie się w momentach gry nie możecie zareagować na coś co się Wam nie podoba. Kto jak kto ale Wy najlepiej wiecie jak sobie próbować pod siebie ustawiać ludzi ;p
    no peszek tylko że Wam nie wychodzi:))



    Gorąco pozdrawiam "brzydka Hootei" :love::love::love::love::love:


    Człowiek mądry broni swej słuszności spokojnie i bez gniewu.
    Gdy głupiec ma słuszność, broni jej wrzaskiem, gdy jej nie ma – sypie obelgami.
    Karol Juliusz Weber

  • gildii nie polecam fałszywa atmosfera tragiczne zgranie.
    kazdy z gildii dba tylko o siebie.

  • Polecam gildie, póki co nie spotkałem się ze złym zachowaniem z ich strony.

    Jeśli wygram aukcje bądź odwrotnie to pisz na priv.

  • Bardzo polecam gildie :) miła atmosfera mili ludzie ,bardzo bardzo polecam!

  • Bardzo fajna gildia. Każdy problem zostaje rozwiązany do końca. Nie olewają ludzi. Polecam !

  • gildia byle czego ,bez lidera bez jaj i tylko na bugach na kryciu biegi :) lider to tam jest niewazny nie ma nic do powiedzenia mowi co innego robi co innego :) wyblagal kiedys pokoj bo bylo ich malo i plakal a teraz zebral pare marnych postaci i mysli ,ze jest fajnie:) polecam gildie dla kazdego kto lubi biegac na zwierzakach uzywac buga na krycie i nie lubiacych sluchac lidera bo tam go poprostu nie ma;)

    :chainsaw::minigun:

  • Gildia godna polecenia , jej członkowie są mili i uprzejmi , służą pomocą . Nigdy nie spotkałem się z niewłaściwym zachowaniem z ich strony , żaden z graczy nie zalazł mi za skórę . :)

  • Gildie Polecam nie miałem jak narazie problemów z tą gildią :).

    Edited 2 times, last by Respawn ().

  • Jako były członek tejże gildii szczerze ją polecam

  • gram w metka 2-3 miesiące po jego powstaniu na pl-u i nigdy nie miałem problemów z ludżmi z tej gildii, szczerze ją polecam wszystkim zrównoważonym graczom którzy nie tolerują przepychanek,ksucia i tp zagrywek utrudniającą grę innym
    o kulturze ludzi z DragonArmy świadczy zdarzenie z przed kilku tygodni: dropkiem (65 lvl body) biłem już reinkarnację bossa w świątynnej wierzy oczywiście na moście i z konika, z przeciwnej strony nadjechała ninja z w/w gildi i co? ... ja na koniku w poprzek mostka biję bossa przypartego do lin, mostek wąska ona nie ma jak przejechać,chwilę postała potem zniknęła z radaru, aby nie przeszkadzać mi w ubiciu bossa zmieniła CH pomimo że ja Red a ona Jellow,
    dla kontrastu :
    wczoraj na wyspie chaosu (góry grzmotu) biłem metka, solo dla 92 lvl jest to wyzwanie ale jakoś sobie radzę, metek był już prawie mój a tu podjechało dwóch ksuji z Mojito i ani "cześ" ani "wypad" i zaczynają mi ksuć pomimo że jesteśmy z tego samego księstwa


    powodzenia i miłej gry dla DragonArmy a Majce z Mojto radzę zaostrzyć kryterja naboru bo już ma w szeregach za dużo .......*


    * w miejsce kropek każdy czytający może sobie wstawić dowolny epitet opisujący styl gry ksuja :)

  • Polecam gildie świetnii, zgrana ekipa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • a ja gildi nie polecam bo ciagle wbijaja mi sie w metiny w piekle i ksuja jak expie i wyzywaja. bez sensu taka gildia!! powinniscie ja usunac i dojsc wszyscy do mojito!!!

  • Jeszcze raz przypomnę. Proszę nie toczyć tu dyskusji nie na temat, bo będe nagradzał za offtop. Jeżeli polecacie, mówcie dlaczego, jeśli nie to również podaj powód.