TAURI : Ukryty Wymiar-Rekrutacja OTWARTA

• Czytelniku! Zatrzymaj się! Odkryj nasze dzieje i podziel się nimi!

[video]

[/video]

Pragnąc przedstawić naszą historię gildyjną musimy się cofnąć w prehistoryczne czasy :ninjadag: jedynie dwóch serwerów Metina :w00t: , niewiedzy poziomu przeciwnika czy szaleńczej radości doczłapania na zaczarowane 6 piętro w DT. :marzy: W epoce niewiedzy (a co to jest księga zapomnienia?) 8| czy nieustających prób usystematyzowania sobie postrzeganej wirtualnej rzeczywistości, na skutek rozłamu Kanwo (która powstała po zbanowaniu lidera poprzedniej gildii – Anarchisty :monster: ) powstała gildia TAURI :hail: . Została ona założona przez 6 osób (zob. weterani i prezesi), którym nie podobał się zamordyzm ówczesnego kierownictwa Kanwo – KornAmetH’a (pamiętamy historię eq Shivera :D ) czy innych intelektualnych gwiazd formatu Agnesss :* . Jednak nie wszyscy byli w stanie zaakceptować myśl „Odchodzimy i próbujemy założyć własną gildię”.

Sama nazwa TAURI została zaczerpnięta z kultowego serialu Stargate :minigun: , w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Ziemię” jako całą planetę. Jednak nie nazwa lecz atmosfera wspólnoty :beer: , która była i ciągle jest fundamentem TAURI pozwoliła jej przetrwać te wszystkie lata i przezwyciężyć :missilelauncher: wszelkie przeszkody jakie Nasza wspólnota napotkała na swoich ścieżkach.

Pierwszym liderem gildii był Piotrek (xPETROx), który wraz z Madzią (xxxKIKAxxx) wzorowo prowadzili gildię, schedę po Piotrku przejął Mikołaj (vMIKIv) z Darią (vDajav), którym przyszło zarządzać w uboższych czasach serwera feniks :fie: , ale dzięki odważnym decyzjom :Pump: udało się nam oderwać od zapomnienia! Nastąpił ponowny rozkwit gildii. Już ponad rok jestem liderem TAURI, ale tylko i wyłącznie dzięki pomocy, przyzwoleniu i zaufaniu jakim obdarzyli mnie przyjaciele z gildii. :mkay:

Kończąc chciałbym serdecznie pozdrowić pierwszą „generacje” Tauri :uklon: (szczególnie za nasze zjazdy gildyjne!) :tak: , jeśli to przypadkiem kiedyś przeczytacie, to bądźcie spokojni.. interes kręci się dalej!

Naszkicowana historia, wyklikana na dziedzińcu drugiego polskiego serwera gry Metin2 - Feniks - jest bardzo długa :gamer: , ale przede wszystkim wesoła dla osób z nią związanych. Wichry wirtualnej historii obficie rzeźbiły percepcję TAURI w waszych oczach, jednak żeby ją prawdziwie poznać - musicie do nas dołączyć! :evil:

Pozdrawiam, ShadowMam66

Nastały nowe czasy dla gildii TAURI. Dnia 1 Lutego 2012 roku nastąpiła tak zwana nocna zmiana władzy. Mając nadzieje na nowy początek i zmiany w priorytetach gildii ShadowMam66 zrezygnował z pozycji lidera (z powodu załamania nerwowego, skierowany na przymusowe leczenie) przekazując nasz wspólny skarb w moje ręce. Liczę, że będę w stanie prowadzić gildię w odpowiedni sposób.
    Chciałabym aby nasza siła nigdy nie przygasła, abyśmy w dalszym ciągu byli tak zgraną i wspaniałą społecznością jaką byliśmy do tej pory.

Pozdrawiam, Collien ~

Lider: (Bezwzględne posłuszeństwo!)
    Paraxi

Prezesi: (Wcześniejsi Liderzy)
    xPETROx, Collien , WMG oraz vMIKIv Shadow

Poprzedni Liderzy :

Zastępcy:
    WuDoo , WMG , NightVar .

Liczba Członków to 50+, niżej wypisani:

Wojownicy:
    Paraxi , NightVar , KUROSAWAXXX , WMG , Mugol , Beniamin18 , Czapka77 , ARKADOS1 , ScyzorMental , VeryoneSS , Dardarr , Mizgier8 , Pablos666 , xMecenasx , BlueDeat , Blooddogi , Kudlatylp ,

Sury:
    Behemot , LuXtor , jopus , Zgryzus , SzaTaNeK999 , Jopcysiek , WuDoo , MeTyLwp , Troog , Krzychu007 , 03k .

Ninje:
    BoneWolf , Yosha , BibekPL , Patka2012v2 , SaraveL , BlyskotkaXL , vSwEeTv , Marfis , LisiCien .

Szamany/Szamanki:
    Lavania , Dirtho , Collien , DarkAngel186 , Martyssa , Lepa75 , LilyBufcia , xZosienka , ShadowKiss , Aarm , Arvena .

Pokaz militarny:
    [video]

[/video]

Gwarantujemy:
    Wspólne wypady do DT, wojny gildyjne w każdym możliwym czasie i miejscu , nocne rozmowy na VT!
    Oraz wspólne wypady na dowódców z Valiance.

Wymagania:
    Preferowany wiek to osiągnięta pełnoletność oraz systematyczne używanie Ventrilo 2.1.4.
    Rekrutacja według poziomu:
    Sura, Ninja oraz Wojownik: 80 minimum, dla Szamana to 75.

GILDYJNE SS-y:

Każdy NEGATYWNY POST będzie owocował ksuciem ;)

Samos

Paraxi ON 105 Lv BODY
    PlanB

Edited 94 times, last by parax: aktualizacja ().

• Ogólnie to zal
    Mili ludzie , fajna atmosfera , pomoc zawsze widziana , zgrana ekipa same nooby ino , ale można na nich liczyć .

Shadow Mysli ze ma 95 i jest najlepszym wp na fenku (zal)
    Amelusia żona pro wp , ale spoko jest :D
    Parax tego to już żal konkretnie nie umie robić tematu a się bierze (zal nooba )
    Max to jest człowiek :)
    Miron Gangster :>
    God Cienka ninia która chce pobić rekord dmg na fenku
    AstonK moja dziewczynka :]
    Collien i jej zabójczy śmiech
    Jopek ciemna strona mocnego wp
    Czapa pomaga w ubicu metka w red lesie popilnuje
    Kuro mental który się rozwija

A reszty zal zal zal zal zal
    Zapraszamy na vt :D członków gildi

Polecam Gildie

OzirS 92 lv OFF
    Dritho 92lv OFF

Edited once, last by ...OzirS... ().

• Nie polecam ze względu na całość . Gildia ta nie była , nie jest ani nie będzie godna polecenia.

SzmataCoLata 55

• Nie polecam ze względu na całość . Gildia ta nie była , nie jest ani nie będzie godna polecenia.

Kto cie tak w tauri skrzywdził ze się tak wypowiadasz ?

Polecam .

• Polecam Silna Gildia ; ) ,Spoko ludzie

Moderator Quavare:
    W przyszłości proszę nie nadużywać emotikon.

Edited once, last by Quavare ().

• Pro gildia bo jest w niej moje serduszko Paraxi :))

tylko paraxie masz słabe info gildia powstala w roku 2007 :)

• Polecam bo jest tam parax który jest moim waflem :love:
    Pozdrawiam ciebie :*

• Pro gildia bo jest w niej moje serduszko Paraxi :))

tylko paraxie masz słabe info gildia powstala w roku 2007 :)

Zapraszam do pierwszej prezentacji Gildi Zobaczysz kiedy powstała

Gildie Oczywiście polecam fajna Ekipa aaaaah te rozmowy na VT ;D

Samos

Paraxi ON 105 Lv BODY
    PlanB

• Polecam bo jest w niej goodhand, shaadowmam , aamelusia, :D
    pozdrawiam ;D

NINJA(danieldkd3)-82-SPRZEDANY!!!

Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela!!!

• Polecę ze względu na Paraxa <3 i Amelusieee <3 :********

• Rossy co spowodowalo ze w Twoim serduszku jest tyle gniewu i zalu? :)

"Wrogu Mój Nie Przepraszaj Tylko Wstań"

• Nie zapominajcie że liczy się kto kontem zarządza a nie jak nazywa się postać.

W gildii jestem jakiś czas, przyszłam jako wyrzutek pozostawiony na pastwę samotności i bardzo dobrze mnie przyjęto.
    Dyscyplina jest trzymana, dba się też o porządek, rozmawia o problemach.
    Jako, że gildie tworzą ludzie, jest to mała wspólnota, która nie raz traktuję się jak rodzina, również nie zawsze jest kolorowo ;)

Pozdrawiam, Collien :love:

• Gildie polecam ze wzgledu zgrania oraz pomocy .

• nie polecam ze wzgledu na cała gildie nie potrafia sie zachowac napinacze i dzieci o(

POLECAM ZE WZGLEDU NA AMELUSIE :w00t:

• nie polecam ze wzgledu na cała gildie nie potrafia sie zachowac napinacze i dzieci o(

POLECAM ZE WZGLEDU NA AMELUSIE :w00t:

napinacze i dzieci i pisze to gość który swojego wieku nie potrafi określić i jak rozumiesz słowo napinacze bo nie potrafie określić twojego jezyka "napinaczu" internetowy który ocenia innych a sam nie jest pełnoletni ??(

Gildię Oczywiście polecam ponieważ "nie są to dzieci jak ten up" i wiedza co to dobra zabawa i rozróżniają życie RL od GRY MMORPG więc sami oceńcie
    Pozdrawiam Parax :rolleyes:

Samos

Paraxi ON 105 Lv BODY
    PlanB

• Gildie oczywiscie POLECAM i zapraszam wszystkich zainteresowanych i spelniajacych wymogi Paraxa :w00t:
    Norbi020 :love:

• Jest Miko jest impreza gildię polecam w 100%
    Pozdrawiam zza grobu

Miko ciśnij dagera !

• Moderator Quavare:
    Uprzejmie proszę o zamieszczanie nieco bardziej rozbudowanych wypowiedzi. W prezentacjach powinna być prowadzona dyskusja, wymiana opinii, a na razie tak to nie wygląda.

• Dobra to ja specjalnie dla modka dam jesio jeden komentarz ! moze w przyszlosci wiecej.
    No kurcze, no jak nie mozna tej (kurcze) gildii nie polecic ?? No (kurcze) zgrana ekipka, normalnie (kurcze) mili ludzie i jedna z wazniejszych, ze normalnie (kurcze) nie kradną nie ? No .. nie kradna i tutaj sie nalezy (kurcze) najwiekszy +, wiem, ze (kurcze) nie wyszedł Wam smok raz, czy dwa (kurcze), ale trzymam za Was kciuki bardzo, że (kurcze) wreszcie tego ziejącego niebieską śliną (kurcze) smoka pokonacie nie ? No.. Wiec (kurcze) jak można się teraz ze mna nie zgodzić no bo (kurcze) nie rozumiem ludzi, których ta gildia się nie podoba. (kurcze) Rozumiem, że wiercą dziurę w (kurcze) brzuchu (Parax :phatgrin: shadow :phatgrin: ) , no ale (kurcze) nie mozna tylko na to patrzec !
    Pozdrawiam (kurcze) Was wszystkich i szczególnie (kurcze) :
    -GODHAND :w00t:
    -Ammmmmelusie :love:
    -Paraxi :crazy:
    -Shadowa :phatgrin:
    Reszte (kurcze) ferajny nie znam tak dobrze, no, ale (kurcze) wiem, że oni są spoko ! więc zgadzajcie się ze mna ludzie !

Pozdrawia Was (kurcze) danieldkd3 ! ;*

NINJA(danieldkd3)-82-SPRZEDANY!!!

Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela!!!

• Glidia godna polecenia w swych szeregach ma wporządku ludzi.Powodzenia w grze jak i w ubiciu smoka .Pozdrowionka:) :rolleyes:

• W moje oczęta wpadła wasza prezentacja.
    Jak zobaczyłam skład to się uśmiechnęłam, ludzie, których jeszcze pamiętam ;D
    Zapomnieć nie potrafię, ale miło, że was jest tak dużo i wciąż to przybywają nowe twarze.
    Polecam ze względu na osoby, które są w owej gildii, ponieważ za dawnych czasów dobrze się z wami bawiłam i czerpałam przyjemność z gry ;P

Pozdrowienia :)