Wybór EQ - item vs. item

  • a nie lepiej Ci sellnac te 2 miecze i kupic jakis fms +9 sr ~40 ? :)

    Przecież ma już FMS'a+9 śr 41 ?(
    Zresztą każdy WP, który decyduje się na wbicie 75lvl'a powinien zaopatrzyć się w porządną Trutę, FMS'y dobre dla dropków do M2 :D .

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Sokół nno 10 grota 6 blok czy nno 20 grota? dodam że celuje w maxi maxi na 77lvlu (o ile to możliwe) i mam aktualnie z ta pierwsza tarcza 40% bloku 76 grota.Rezygnacja z 6% na rzecz 10% wiekszych hitów?

  • Jak dla mnie 2 opcja jest lepsza.
    W grocie glownie liczy sie DMG, a te 10% to juz cos.
    6 bloka mozesz odpuscic.

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: FMS+9
    KD: Moba i Kryta +4
    Bony: śr 44 5 omdlenie


    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia: FMS+9
    KD: Moba i Kryta +4
    Bony: śr 42 8 int 3 kryt
    PRZEZNACZENIE:* Metki, Bossy, V2/V3, generalnie wszędzie
    Dodatkowe informacje** dla pro WP 55lv, nie wiem czy warto rezygnować z 2śr na rzecz 8 int, z tym pierwszym FMS'em wyciągam bardzo duże hity i wydaje mi się, że 2śr będzie lepsze, ale wole spytać :D

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Tez mi sie wydaje ze 1 bedzie lepszy ;)
    Int Ci do hitow nie da, tak samo te 3 kryta to nie taka roznica przy buffie.
    Omdlenie przydaje sie bardzo na bossach, a takze metkach no i sr wieksze ^^ Wiec jak dla mnie to Fms Nr. 1

  • 30 ataku do ostrza, a nie do hita.
    Do ostrza robi sie oddzielne eq z intem.

  • Przy skillach P (sfera, duch), który fms byłby lepszy:
    1. 23% um
    2. 13% um +10l
    3. 14% um +12int +5kryt
    4. 15% um +20 szybkość zaklecia


    Kd: 2xklasa? Klasa, antymagia? Czy klasa, powtórka?
    Głównie chodzi o wojny, gdzie biję się z dużo wyższymi lvl, ale takze zalezy mi na pvp.

  • Hm, gruby orzech do zgryzienia.
    Jezeli chodzi Ci o wojny to, co do kd ja bym wybral 2x klase, lecz antymagii wsadzil do zbroji, gdyz na tym lv niewiele osob ma wiecej na magie, niz stalke + cos w hemie, bransie.


    Musialbys sprawdzic roznice dmg 1 i 2 fms'a nastepnie lepszy porownac do fms'a nr 4. i jezeli roznica bedzie wachac sie ponad 1k to bym bral tego, ktory najwiecej bije, a jezeli roznica nie bedzie znaczaca to bym wybral z szybkoscia zakĺec.

  • Szukam pomocy w doborze eq. Posiadam surke wp 55lv czarowane m8 strach m5, czarowana zbroja m5. Ogarniam metki 65 (z buffem skile m6) i na nich zarabiam (ew. trudny loch ). Szukam dodatkowego itemka, który podniesie mój dmg (chodzi mi głownie o biżuterie). Mam do wydania około 550kk.
    EQ:
    FMS 38sr kd+4
    Upiorna kd+4 1,5k hp, 10%pż
    Wyzywajacy helm +9
    Skórzane buty +4 1,5k hp
    Nasior 46lv 2k hp
    Tarcza 42lv +5 NNO
    Białko +9
    Ebo +9

  • Witam,które buty będą lepsze dla wp 90 na grotę (po biologu,czaro strach P zbrojka G1)
    -deszczowe +9 (10unik strzał 25ruch) 1500pż 15miecze 5omdlenie
    -Kozaki +5 (12%strzaly) 2kpż 1bon
    -Na 41lvl -500pż 15strzały 10kryta


    Na strzały bez butków jest w eq 20% + 37% od strachu.

    LubieScene 55lvl szold
    Zagreus lvl 75 szold
    Gramy dalej :rolleyes:

  • Hej potrzebuję pomocy w podjęciu decyzji.
    Posiadam surkę wp 55lv i zastanawiam się nad bronią na 75 lv. Aktualnie posiadam fms 47sr oraz szarfę 6 sr, ostrze na p.
    Jaka trutka, żeby przynajmniej bić o 150-200 więcej?

  • Hej potrzebuję pomocy w podjęciu decyzji.
    Posiadam surkę wp 55lv i zastanawiam się nad bronią na 75 lv. Aktualnie posiadam fms 47sr oraz szarfę 6 sr, ostrze na p.
    Jaka trutka, żeby przynajmniej bić o 150-200 więcej?

    Kup sobie +9 śr 40, na pewno będzie sporo więcej (i szybciej) biła. Nie warto bawić się w jakieś +9 śr 30, szkoda Yang, WP musi mieć z czego uderzyć :love: .

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Zastanawiam się czy wybrać FMS+9 ze średnimi 40+ czy jakiegoś 30+ z bonusem na int, gram WP, ostrze na m9, strach m8 i 35lvl.

    "Godze­nie ta­kiej sprzeczności, jak up­ra­wianie nauki przez cały tydzień i chodze­nie do kościoła w nie­dzielę, jest in­te­lek­tual­nie nieuczciwe" - Richard Dawkins

  • Mam do wyboru 2 zbroje obie YY+9 na 34lvl.


    1. KD+4 defa i prędkości
    50 wartości ataku
    2k hp
    10% strzały


    2. KD+4 uniki i prędkości
    50 wartości ataku
    2k hp
    5 do HP


    Głównie do bicia metków (35-75lvl)
    Obie zbroje są świetne ale nosić można tylko jedną.

    NEGROS Kupie:
    RiB+9 <> +-50 sr
    Śmiertelka+9 <> 2kHP, 10doHP, 50WA (30WA też ujdzie)
    5-kątna / Okrągła+9 <> NNO, 10-15blok
    5-kątna / Okrągła+9 <> 20DT


  • Bardzo ciężki wybór :D na ile masz Ostrze? Przy dobrym poziomie Ostrza nie trzeba mieć % do pż w EQ, a strzały się przydają np. w DT. Druga zbroja ma KD Uniku+4 czyli 8% szansy na uniknięcie (=MISS) strzały, czyli również przydatny bon chociażby w DT. Najbardziej by Ci się opłaciło wg. mnie wyjąć KD Defa z tej 1 i wsadzić KD Uchylenia +4, wtedy byłaby moim zdaniem lepsza od tej 2.

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • FMS VS Lat Mag


    1. FMS +9 33sr KD Smierci i Potwora +4, 2INT
    2. Lat Mag +9 KD Smierci i Potwora +4 i spalony, 5 kryt, 3 przeszywka, 12int, 6 orki
    Który miecz lepszy na dropa do DT/V2?

  • Jaki naszyjnik dla WP na metki/exp? Zastanawiam się nad nieb łzami, perłowym i złotym. Z tego co wiem, perłowy wystarczy mi chyba czysty +9 z przetopami do odpalania skilli, ale może taki byłby również dobry do expa? Naszyjniki oczywiście +9 5B i tutaj także pytanie, jakie bony będą najlepsze?

  • Jaki naszyjnik dla WP na metki/exp? Zastanawiam się nad nieb łzami, perłowym i złotym. Z tego co wiem, perłowy wystarczy mi chyba czysty +9 z przetopami do odpalania skilli, ale może taki byłby również dobry do expa? Naszyjniki oczywiście +9 5B i tutaj także pytanie, jakie bony będą najlepsze?

    Do odpalania Perłowy+9 z przetopami, do bicia Łezki+9 z przetopami. Bony standardowo PŻ+kryt ew. omdlenie jeśli nie dajesz rady.

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • FMS VS Lat Mag


    1. FMS +9 33sr KD Smierci i Potwora +4, 2INT
    2. Lat Mag +9 KD Smierci i Potwora +4 i spalony, 5 kryt, 3 przeszywka, 12int, 6 orki
    Który miecz lepszy na dropa do DT/V2?

    zdecydowanie fms jest lepszy :)

  • 10 luda czy absy


    1. Ebo+9 lub kolce z lez +6 10 na ludzi
    2. Kolce z lez +0-6 kilka par po 15%abs


    Ktora opcja bedzie lepsza? Dodam ze gram BMem i ogolnie moje eq super nie jest (szpon5b+9, zbrojki z hp i 15abs, buty z absami kilka par po 15% , sokola+9 nno i budda/lwia+9 czyste, naszyjniki kilka sztuk po 15% abs, bransa 10l i druga bransa 15magia, czapka 10l i czapka 15magia oraz stal+9 bez bonow (tak na klasy magiczne bo 20% absu). Skille dopiero m1-m3 bo postac swiezo po zmianie profesji wiec nie sa mocne