Wybór EQ - item vs. item

  • Co się lepiej sprawdzi do bossów/metkach na mapach +90.


    Naszyjnik Kryształu dusz +5/6 max
    Naszyjnik z łez +9
    Ametystowy +9


    Wszystkie 5b (będę robił więc bonusy jakie wejdą to wejdą). Oczywiście full przetopy.


    Ja posiadam łezki+9 1.5k hp 8 omdlenia i sprawdza się super. Bardziej martwię się o hity. Ogólnie w eq mam 17% omdlenia i 40% bloku bez alchemii.


    Zastanawiałbym się nad kryształu dusz, ale tylko jakby miało 2k hp i 8 omdlenia :)

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

  • naszyjnik kryształu dusz dobrze się sprawdza dla innych klas niż WP, naszyjnik z łez jest dobrym rozwiązaniem. Jak wejdzie w bonach krytyk i hp to pompa. Na bossy ew. omdlenie.

    Off

  • Co lepsze było by do pvp dla surki bm 65lv, szpon 10 luda czy fms 28 um?


    Najlepiej będzie jak przetestujesz na jednej postaci DMG :)

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

  • W tym rzecz że mogę mieć albo jedno albo drugie :P


    Nie masz tych rzeczy? Jeżeli ktoś znajomy ma to pożycz i przetestuj.

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

  • Z fms wyciągniesz większe dmg na skilach, ale różnica będzie nie wielka. Moim zdanim lepszy szpon bo zawsze coś z hitów można pomachać ;) a potem ulepszać na święty. :D

  • Co lepsze na Sure WP na dropka Ebo +9 5B 20 dt 10 strzaly czy Kolce z Lez +9

    SmakO-61LvL :auramiecza: ON/OFF



    LevreS-35LvL :growup: ON



    RavoS-Skradziony

  • Ebo lepsze, kolcami sie odpalaj.


    Popieram, mimo że nie odpalałem się nigdy łzami+9. Wole ebo i tyle :phatgrin:

    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

  • Witam
    Mam takie pytanko
    Posiadam WP 62 lvl koncze oddawać matowe i bede mu dobjiac 75 lvl ze zbrojka mam 692 defa
    I teraz moje pytanie co sie lepiej oplaca brać z wierzchowca 150 defa czy 100 ataku??Proszę o odpowiedz graczy ktorzy przetestowali.To bedzie postać na mapki i metki na 75 lvl.

  • Witam
    Mam takie pytanko
    Posiadam WP 62 lvl koncze oddawać matowe i bede mu dobjiac 75 lvl ze zbrojka mam 692 defa
    I teraz moje pytanie co sie lepiej oplaca brać z wierzchowca 150 defa czy 100 ataku??Proszę o odpowiedz graczy ktorzy przetestowali.To bedzie postać na mapki i metki na 75 lvl.

    700 def ci wszedzie wystarczy, nie warto przesadzać z defem. Ja na swoim wp 75 miałem wierzcha 150 def i w red lesie lepiej sie biło bez odpalania zbrojki. Lepiej zainwestuj troche yang w dzika wojennego. Najlepsze wyjscie :p

  • Dzika może i z czasem kupie ale narazie mam wydropione 4 certyfikaty wierzchowców i chce z tym cos zrobić dlatego pytam co warto lepeij wybrać na wp atak czy def?

  • Jak masz ostrze na P to weź z wartoscia a ja z m1-m10 to z deffem

  • Sura 75lv Ostrze P, rubin warosc, sred, dzik wojenny, buff, która truta będzie lepsza? +9 30 śred 6 inta czy +9 34 śred?

    Świat dzieli się na dwa typy ludzi, tych którzy robią i
    tych którzy tylko gadają. Do której grupy zaliczasz siebie?

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bojowy Miecz +9
    KD: Potwora+4
    Bony: brak


    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia:Zatruty Miecz +6
    KD: Krytyka,Przeszycia,Potwora +4
    Bony: 37sr
    PRZEZNACZENIE:Expienie metki 85-90
    Dodatkowe informacje

  • Głupie pytanie mam;p
    Mój wp obecnie ma 70 lvl ostrze na p koncze konary.. Planuje iść dobic 75 - to nie problem bo ogarniam all spoty czy do big v2 czy v3.
    Obecnie mam fmska +9 41% kd +4 i przy bazowowej inetligencji - bez itemkow do odpalania ostrza - w metka 85lvl bije po 1250-1350 bez kryta.
    I tu rodzi się moje pytanie.. ile walne w tego metka po wbiciu 75lvl i ubraniu truty +6 40% kd +4?? Czy może lepsza będzie truta +9 20%?

  • Głupie pytanie mam;p
    Mój wp obecnie ma 70 lvl ostrze na p koncze konary.. Planuje iść dobic 75 - to nie problem bo ogarniam all spoty czy do big v2 czy v3.
    Obecnie mam fmska +9 41% kd +4 i przy bazowowej inetligencji - bez itemkow do odpalania ostrza - w metka 85lvl bije po 1250-1350 bez kryta.
    I tu rodzi się moje pytanie.. ile walne w tego metka po wbiciu 75lvl i ubraniu truty +6 40% kd +4?? Czy może lepsza będzie truta +9 20%?

    Ile walniesz to Ci nie powiem, ale dla WP'ka podobno lepszy jest wyższy + Truty aniżeli % średnich, więc +9 śr 35 będzie git (20% to mix... :D).

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Głupie pytanie mam;p
    Mój wp obecnie ma 70 lvl ostrze na p koncze konary.. Planuje iść dobic 75 - to nie problem bo ogarniam all spoty czy do big v2 czy v3.
    Obecnie mam fmska +9 41% kd +4 i przy bazowowej inetligencji - bez itemkow do odpalania ostrza - w metka 85lvl bije po 1250-1350 bez kryta.
    I tu rodzi się moje pytanie.. ile walne w tego metka po wbiciu 75lvl i ubraniu truty +6 40% kd +4?? Czy może lepsza będzie truta +9 20%?

    Jeśli chodzi o dmg z trutą +6 40sr to zwiekszy ci się o 100-150 dmg.