Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Po co oni te przerwy w ogóle przeprowadzają? W żadnej innej grze mmo nie ma tylu przerw.


    Jak ktoś ma odpowiedź to będę wdzięczny, zawsze mnie to zastanawiało.

  • Gdyby nie kontakt z różnymi innymi grami online pewnie nie czułbym frustracji w związku z tym, że przerwę przeniesiono z 9:00 na 14:00, a informację o tym fakcie ogłoszono stosunkowo późno, lecz po ogłoszeniu, że będzie normalnie o 9:00, co wprowadza w błąd i to - jak widać po każdym zakątku forum - wielu graczy.

  • Po co oni te przerwy w ogóle przeprowadzają? W żadnej innej grze mmo nie ma tylu przerw.


    Jak ktoś ma odpowiedź to będę wdzięczny, zawsze mnie to zastanawiało.

    Chociażby po to aby porozwalane spoty (grupki mobów) wróciły na swoje miejsce ? Po to aby bossy które są gdzieś ukryte zostały na nowo wygenerowane ? Po to aby wprowadzić zmiany trwałe jak np. zmiana serwera przez gracza albo zmiana nicku itp itd ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Chociażby po to aby porozwalane spoty (grupki mobów) wróciły na swoje miejsce ? Po to aby bossy które są gdzieś ukryte zostały na nowo wygenerowane ? Po to aby wprowadzić zmiany trwałe jak np. zmiana serwera przez gracza albo zmiana nicku itp itd ..

    Takie błahostki to mogą robić w nocy a nie w dzień gdzie ludzie chcieliby grać.

  • Wiadomo czy dzisiaj w trakcie przerwy technicznej wprowadzony zostanie dungeon eventowy? Żadnej informacji na forum ;/

    Myślę , że zostanie wprowadzony. Już przed aktualizacją można było zobaczyć (statua wojownika w porcie nowego kontynentu) jak będzie wyglądać nowa tarcza i jakie ulepszacze są potrzebne do jej wytworzenia, lecz niestety wszystko w języku niemieckim :P

    GG: 504 900 40

  • Lepiej dla grających w dzień. Widocznie ten rachunek nie ma wpływu skoro "od zawsze" restarty/aktualizacje są przeprowadzane w ciągu dnia.

    Załóżmy, że już robią te przerwy w dzień to niech określą się sekunda w sekundę do kiedy przerwa będzie a nie trzeba czekać, bo kończą kiedy chcą, a może niech robią to szybciej i określonym czasie od- do a nie w kulki sobie lecą z graczami.

  • Chociażby po to aby porozwalane spoty (grupki mobów) wróciły na swoje miejsce ? Po to aby bossy które są gdzieś ukryte zostały na nowo wygenerowane ? Po to aby wprowadzić zmiany trwałe jak np. zmiana serwera przez gracza albo zmiana nicku itp itd ..

    Takie sprawy to automatycznie powinny być wprowadzane, bez wyłączania serwerów.

  • A co z bugowaniem się spota na razadorze na kamieniach maat? Czasami serwer nie wytrzymuje i muszę przerwać wyprawę, bo podwójny/potrójny spot to za dużo, pomimo tego, że mam dobrego kompa.

  • A co z bugowaniem się spota na razadorze na kamieniach maat? Czasami serwer nie wytrzymuje i muszę przerwać wyprawę, bo podwójny/potrójny spot to za dużo, pomimo tego, że mam dobrego kompa.

    Oddając maty nie rób tego podczas respu mobów na spocie. Prosty sposób na pozbycie się lagów.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • A co z bugowaniem się spota na razadorze na kamieniach maat? Czasami serwer nie wytrzymuje i muszę przerwać wyprawę, bo podwójny/potrójny spot to za dużo, pomimo tego, że mam dobrego kompa.

    Mi się tam nic nigdy nie zbugowało. Im więcej mobów tym lepiej. Szybciej odłamki się zrobi. Mnie tylko denerwuje, że na takich dungach nie powinno być innego dropu jak tylko ten wymagany do misji. Zbierać kamienie lub zębatkę pośród dziesiątek innych niepotrzebnych przedmiotów trochę jest problematyczne.

    Co do podwójnego respa, to jedynie co zwalnia i widać to w klatkarzu to jak na kamieniach włączę autołowy by sobie spokojnie wybijało mobki.


    Kartę mam słabą bo gtx950, a na procesorach i5 6600k i r9 5950x nie widzę, żadnej różnicy. Taki urok metka. Nie ma co kombinować i trzeba grać jak jest :)

  • Tak jak info o restarcie, dwa tygodnie temu? Zresztą to nie pierwszy raz, coś. Przeprosin od zdzierców nie widziałam.


    I skoro już klikamy te szkaty to liderka z + nie powinna znikać. Nie powinno być przymusu użycia jej od razu. Bo zapłacony towar i nie wykorzystany. Albo wycofać to coś z tych szkat.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Tak jak info o restarcie, dwa tygodnie temu? Zresztą to nie pierwszy raz, coś. Przeprosin od zdzierców nie widziałam.


    I skoro już klikamy te szkaty to liderka z + nie powinna znikać. Nie powinno być przymusu użycia jej od razu. Bo zapłacony towar i nie wykorzystany. Albo wycofać to coś z tych szkat.

    dokładnie, te księgi lidera z+ to kpina.. jeszcze żeby były do przydzielenia z is to rozumiem, a nie od razu znika...

  • Tak jak info o restarcie, dwa tygodnie temu? Zresztą to nie pierwszy raz, coś. Przeprosin od zdzierców nie widziałam.


    I skoro już klikamy te szkaty to liderka z + nie powinna znikać. Nie powinno być przymusu użycia jej od razu. Bo zapłacony towar i nie wykorzystany. Albo wycofać to coś z tych szkat.

    To jest temat dotyczący sklepu, nie przerw technicznych, stąd moje pytanie o normę. ;)


    Co do liderek wspomnę o nich przy najbliższej okazji. Prywatnie popieram twoje zdanie w pełni, jeśli faktycznie ich czas od razu ucieka. :(

  • Co z eventem zrzut metinów i bossów? Nawet nie zaplanowany


  • Art  Ingolf  Ascoran

    Czy jesteście w stanie, jak najszybciej ustalić informację odnośnie nowego eventu? Mianowicie rozchodzi się o to, iż można wydropić 999 trupich płomieni, o ile zamieniamy na potrzebne przedmioty to możemy ciągle dropić do 999 sztuk. Czy jest szansa żeby zostawić sobie te 999 trupich płomieni aż do startu drugiej fazy, czy muszę wszystko na ślepo zamienić w pierwszej fazie? PILNE

  • Art  Ingolf  Ascoran

    Czy jesteście w stanie, jak najszybciej ustalić informację odnośnie nowego eventu? Mianowicie rozchodzi się o to, iż można wydropić 999 trupich płomieni, o ile zamieniamy na potrzebne przedmioty to możemy ciągle dropić do 999 sztuk. Czy jest szansa żeby zostawić sobie te 999 trupich płomieni aż do startu drugiej fazy, czy muszę wszystko na ślepo zamienić w pierwszej fazie? PILNE

    A po co Ci Art do tego? Logiczne, że możesz mieć te płomienie aż do startu 2 fazy. Tam w środku wykorzystujesz je dopiero na różne rzeczy. Ewentualnie jak już wydropiłeś 999sztuk i chcesz dalej dropić to wymień sobie na klucz i na te inne odpały .