Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • U mnie nierowna walka z chorym systemem GF trwa juz tydzien. Nie zapowiada sie na jakikolwiek progres... To celowe dzialanie zeby ludziska przestali grac. Niemcy dążą do upadku gry. Widocznie nie jest dla nich na tyle dochodowa jak nam sie wydaje. A nasze zlotoweczki ladowane i IS, ni jak sie maja w przeliczniku na Ojro. I nie chodzi tu tylko platforme Metina. A wiadomo ze gdzie w gre wchodza realne pieniadze, tam tez pojawiaja sie hieny czyt. prawnicy, ktorzy doradzaja jak sie sprytnie wywinac boczkiem z podpisanych umow a sprawe kasacji zamiesc pod dywan. Wiec co my mozemy? Widac jak na dloni. Piszemy do supportu, placzemy na forum, narzekamy na nie mozliwosc gry, kombinujemy jak kon pod gore, a konczy sie wiecznie na jednym - czuc tylko niedosyt przyjemnosci jaką powinna dawac gra. No coz niesmak pozostaje... Pewnie koniec jest nieuchronny skoro sprawy sie tak maja.

    Lipa :thumbdown:


    gf nie robi w weekendy wiec poczekacie do poniedzialku pewnie :D

    hehe no tak :P a niby w tygodniu cos robi ? :D zjawiskowe by to bylo jakby bylo inaczej :crazy:


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • trzeba jakiś pozew zbiorowy napisać przeciwko gf o uniemożliwianie korzystania z zakupionych przedmiotów typu kostiumy i nazary, ludzie kasę realna tracą


    Musisz odpalić jeszcze raz te samo konto gry i wrócić na te z komunikatem dać zaloguj wtedy ci normalnie zaloguje

    hmmmm - chyba cos nie pyklo, albo cos robie zle ;/ wytlumaczysz ? Moze Dc ??(

  • hmmmm - chyba cos nie pyklo, albo cos robie zle ;/ wytlumaczysz ? Moze Dc ??(

    musisz mieć odalone 2 okna gry jednego konta i wtedy dać zaloguj by nie mieć tego crasha

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • U mnie nierowna walka z chorym systemem GF trwa juz tydzien. Nie zapowiada sie na jakikolwiek progres... To celowe dzialanie zeby ludziska przestali grac. Niemcy dążą do upadku gry. Widocznie nie jest dla nich na tyle dochodowa jak nam sie wydaje. A nasze zlotoweczki ladowane i IS, ni jak sie maja w przeliczniku na Ojro. I nie chodzi tu tylko platforme Metina. A wiadomo ze gdzie w gre wchodza realne pieniadze, tam tez pojawiaja sie hieny czyt. prawnicy, ktorzy doradzaja jak sie sprytnie wywinac boczkiem z podpisanych umow a sprawe kasacji zamiesc pod dywan. Wiec co my mozemy? Widac jak na dloni. Piszemy do supportu, placzemy na forum, narzekamy na nie mozliwosc gry, kombinujemy jak kon pod gore, a konczy sie wiecznie na jednym - czuc tylko niedosyt przyjemnosci jaką powinna dawac gra. No coz niesmak pozostaje... Pewnie koniec jest nieuchronny skoro sprawy sie tak maja.

    Lipa :thumbdown:

    Jeśli to nieopłacalne to dlaczego nadal to ciągną? Przecież mogliby zamknąć metina z dnia na dzień bez słowa i nikt im nic nie może z tego powodu zrobić. GF to nie Polska, nie będą dopłacać do nierentownych kopalń (gier) :crazy:

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • A Carpathians i Polyphemos to w tym miesiącu eventów mieć nie będzie?

    Czy my zawsze musimy szukać rozpiski po zagranicznych forach...

    Przydałby się jakiś rumuński moderator na polskie forum. Może on nie zapominałby o innych serwerach...

    Ależ oni muszą mieć zapiernicz w tej administracji, że nawet nie mają czasu dodać. Dobrze, że się starają :rofl::rofl:

  • Blaski się kończą a u mnie ciągle - gra jest dla ciebie nie dostępna -

    gdzie tu równość rozgrywki ,nie wspomnę że ucieka czas pierścienia,nakładki,kostiumów i innych czasowych rzeczy z IS.

    Nie dziwie się znajomym że kończą grę, sprzedają eq.. może już czas skoro nikt już nie dba o graczy..

  • musisz mieć odalone 2 okna gry jednego konta i wtedy dać zaloguj by nie mieć tego crasha

    Rozumiem. Udalo mi sie odpalic moje konto. W ten sposob o ktorym mi piszesz. Tylko ze jest jeden problem, nie moge tego zrobic na moim internecie domowym (tak jak to bylo wczesniej)

    Tylko poprzez tahering z fona !!!! WHYY?![CIACH]  :w00t: To chyba przez ostatnia aktualizacje ... Da sie to naprawic ?


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem post. Usunąłem flood.

    Edited 2 times, last by Canhide ().

  • Paniw Art....czy jak Ci tam za co bierzesz kase za oszukiwanie graczy ? czy celowo masz wszystko w ..... aktualizacje wprowadzają błędy które zamiast was rozwiązują gracze miedzy sobą, pok co te dodatkowe bonusy jak wielu graczy nie ma mozlwości z nich korzystać a ty masz to w [CIACH], Ja Ciebie zwalniam...!!!


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Paniw Art....czy jak Ci tam za co bierzesz kase za oszukiwanie graczy ? czy celowo masz wszystko w ..... aktualizacje wprowadzają błędy które zamiast was rozwiązują gracze miedzy sobą, pok co te dodatkowe bonusy jak wielu graczy nie ma mozlwości z nich korzystać a ty masz to w [CIACH] Ja Ciebie zwalniam...!!!

    On nie ma Nic do gadania jest tylko pionkiem czy tam marionetka GF I tylko przekazuje.


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • W takim razie Ingolf trzeba zaktualizować tą rozpiskę - usunąć te 50%. Czasem wielu czyta tylko eventy albo ogłoszenia w IS.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Po naprawie SSL musiałem jeszcze wywalić wszystko: metka i clienta i od nowa pobrać i zainstalować i już działa. Problem tylko taki, że po trzech dniach niemożliwości grania zapomniałem co miałem zrobić w tym metinie i nie mogę się wkręcić. Jednak to prawda, że zrywanie z nałogiem niespodziewanie najbardziej boli podczas pierwszych dni. :)

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Art działacie coś z gildiami że w przypadku fuzji one nie przepadają? Wbicie wysokiego levela zajmuje bardzo dużo czasu.

    czy wy po tylu latach jeszcze nie zaskoczyliście, że Art nigdy nie odpowie wam konkretnie na żadne pytanie a w większości przypadków całkiem was oleje? xD