Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • hmm czy tylko u mnie procek ma takie zużycie po aktualizacjach ?


    2797c59de5102.png


    dodatkowo przy włączonym metinie zużycie karty skacze do ok. 50%, gdy metina wyłączone jest 0%

    hmm znowu nam koparki krypto zamontowali ?


    3e2ed04e4b007.png

    Edited once, last by Mentosx2 ().

  • od kilku miesięcy i9 zarzynana jest przez jednego klienta do takiego stopnia ze nic innego nie da się na PC zrobić :)

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Od dłuższego czasu już tak jest...

    A pisali z 2miechy temu że mają to naprawić i jakoś różnicy niestety nie widać od tamtej pamiętnej aktualizacji...

  • Od kiedy w ogóle zaszła zmiana, że jak mi braknie yang kupując potki to samo mi wymienia wony? I kolejna zmiana, która też się pojawiła, to użycie autopot, gdy jedna się skończy, automatycznie mając inne w eq włącza sobie nową.

  • Od kiedy w ogóle zaszła zmiana, że jak mi braknie yang kupując potki to samo mi wymienia wony? Ciekawa zmiana, pierwsze słyszę XD I kolejna zmiana, która też się pojawiła, to użycie autopot, gdy jedna się skończy, automatycznie mając inne w eq włącza sobie nową. - Od zawsze

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • W sumie to widziałem na yt na filmie od maverick jak miał w eq te 70 wejściówek na smoka, czy ktoś wie już z czego dropi albo ktoś zna niemiecki na tyle i mógłby ów filmik przetłumaczyć ? :D

  • W sumie to widziałem na yt na filmie od maverick jak miał w eq te 70 wejściówek na smoka, czy ktoś wie już z czego dropi albo ktoś zna niemiecki na tyle i mógłby ów filmik przetłumaczyć ? :D

    Na filmie mówi, że nie wie skąd to dropi, czas pokaże.


    Historia pokazuje, że jak wprowadzają jakąś aktualizację i jest jakiś item do niej potrzebny, a nie idzie go dropnąć, to z czasem pojawia się w IS.

    Czyli kolejne p2w

    vCe0W6E.png

  • Na filmie mówi, że nie wie skąd to dropi, czas pokaże.


    Historia pokazuje, że jak wprowadzają jakąś aktualizację i jest jakiś item do niej potrzebny, a nie idzie go dropnąć, to z czasem pojawia się w IS.

    Czyli kolejne p2w

    Jak bedzie serio tylko w is, to niezły żart sobie z nas zrobią 😅

    POLSKA - ON

  • Jak bedzie serio tylko w is, to niezły żart sobie z nas zrobią 😅

    chcieliście jedyny sensowny dungeon z nastawieniem na typowe podejście kapitalistyczne zmienić w socjalizm to teraz każdy po równo będzie mógł za smki sobie wejść na smoka:rofl:

    gg: 631 304 80


    0SytQMy.jpg

  • Ingolf ile kont to rozsądna liczba? Od dziś na jednym z kont mam komunikat że gra niedostępna. A otwierałam jak zwykle, menadżer nie pomógł. Nie mogło mi się coś zmienić skoro dwa konta odpalone a trzecie to już za dużo. No właśnie. Trzecie konto a przeważnie mam ich minimum 5.



    Do tego wiecznie komunikat że trzeba jeszcze raz odpalać lauchera. Wszystko aby utrudnić.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ingolf ile kont to rozsądna liczba? Od dziś na jednym z kont mam komunikat że gra niedostępna. A otwierałam jak zwykle, menadżer nie pomógł. Nie mogło mi się coś zmienić skoro dwa konta odpalone a trzecie to już za dużo. No właśnie. Trzecie konto a przeważnie mam ich minimum 5.



    Do tego wiecznie komunikat że trzeba jeszcze raz odpalać lauchera. Wszystko aby utrudnić.

    Wszystko w imię bezowocnej walki z botami. Poczekaj aż się okaże, że trzeba uwierzytelnianie dwuskładnikowe robić na słupach z różnych platform xD

  • Może i masz racje z tym pkt w regulaminie. Jednakże dla przypomnienia dyskusja już była i Art zdziwiony że my serio mamy problem z multikontami. Zaczęło się od pojawienia się "cudownej" platformy. Pamiętam reklamę i zapewnienie że multikonta są dozwolone.:P

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Z jednej strony spoko, bo widać ze walczycie z botami, z drugiej strony szkoda ze wasz launcher dalej zachowuje się jak malware, eskaluje uprawnienia (polecam zainstalować gameforge w jakimś folderze na dysku c:/ innym niż ProgramFiles i zobaczyć jak się zachowuje), tworzy skróty na pulpicie bez zgody użytkownika, jest nieresponsywny i nieintuicyjne, UI i UX nie daje rady w 2021 i w sumie rzadko się zdarza żeby działał bez żadnych problemów XD

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Ja włączyłam Cleanera potem uruchomiłam ponownie kompa i problem zniknął.

    Pominąć ten plik można kliknąć luub wyłączyć i włączyć na nowo tą instalacje tak z dwa trzy razy i myśle że powinno pomóc (przynajmniej mi tak pomogło).

  • jest punkt w regulaminie który zabrania robienia multi kont, a ja wiem że to psuje grę i rynek

    Ciekawe ciekawe, jeszcze jakiś czas temu - nie dalej jak rok wstecz, był zapis który nie zakazywał a wręcz stwierdzał że w grze metin2 można posiadać wiele kont. Wygląda to tak jakby wszystkie produkty GF wrzucili do jednego worka i podłączyli pod jeden regulamin ..

    Próbują nieskutecznie walczyć z botami i tyle. Jeszcze pół roku temu można był grać bez problemów to jakaś twórcza persona wymyśliła, ażeby utrudnić "botom" i przy zalogowaniu ponad 10 platform - blokada czasowa, co w efekcie uderzyło w graczy a boty dalej miały się świetnie. Serwer dalej jest zamknięty dla nowych graczy - tracą na tym wszyscy, a boty mają się dobrze. Teraz wymyślają jakieś logowanie dwuetapowe ... Kto wie może następny krokiem będzie przymus do ładowania w IS bo przeciwnie jesteś botem ?:)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Kto wie może następny krokiem będzie przymus do ładowania w IS bo przeciwnie jesteś botem ?:)

    Najpewniej by to zmniejszyło liczbę graczy (dla gf mała strata - odeszliby ci, którym szkoda nawet na rękawiczkę), ale jestem za pomysłem płacenia abonamentu.

  • Najpewniej by to zmniejszyło liczbę graczy (dla gf mała strata - odeszliby ci, którym szkoda nawet na rękawiczkę), ale jestem za pomysłem płacenia abonamentu.

    ciekawe na czym by wtedy zarabiały osoby, które nie mają czasu na regularny drop, a przyzwyczaiły się do stałego zarobku z kuponów SM lub innych fantów z IS :)

    Zapewne na ten problem też miałbyś złotą radę ?

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • abonament? pomyslmy

    osoby ktore wydaja duzo na is - nic to nie zmienia

    osoby ktore nie wydaja na isa ale kupuja kupony - glupota

    osoby ktore graja tylko po to zeby sie zrelaksowac - przestana grac

  • ja gralem ,gram i grac bede z mojego doswiadczenia wiem ,ze chociazbyscie sie tu zawyli na smierc nic to nie da ,oni {gf} maja swoje pomysly i wasze ,nasz ich nie interewsuja, wytlumaczenie zawsze sie znajdzie,,,,,

  • ciekawe na czym by wtedy zarabiały osoby, które nie mają czasu na regularny drop, a przyzwyczaiły się do stałego zarobku z kuponów SM lub innych fantów z IS :)

    Zapewne na ten problem też miałbyś złotą radę ?

    Właśnie abonament tylko by zwiększył zainteresowanie kuponami. Ja bardzo sporadycznie kupuję SM, wszystkie czasowe odpały (minidale, autolowy, rekawiczki itd) kupuję za kupony, abonament na tej samej zasadzie by działał. Zresztą w ramach tego abonamentu może się coś dostawać, np. sklep premium, każdemu się takie coś przyda.

    abonament? pomyslmy

    osoby ktore wydaja duzo na is - nic to nie zmienia komfort gry, bo można usunąć wadliwego HS, brak komunikatów, że ta gra jest niedostępna lub, że trzeba odpalić clienta od nowa, hyderki pójdą do góry, drop ulepów i szkat eventowych będzie bardziej opłacalny dla uczciwych graczy, najpewniej otworzą Polskę i się ożywi serwer - faktycznie nic to nie zmienia xD

    osoby ktore nie wydaja na isa ale kupuja kupony - glupota wyżej jest odpowiedź na to

    osoby ktore graja tylko po to zeby sie zrelaksowac - przestana grac takie osoby nic nie znaczą dla GF, bo nie przynoszą zysków, więc dla firmy żadna strata, zresztą jest to nieduża część społeczności (na Polandzie można trochę spotkać takich osób, ale np. na serwerach międzynarodowych to jest rzadkość)

  • Kto wie może następny krokiem będzie przymus do ładowania w IS bo przeciwnie jesteś botem ?:)

    każdy chciałby takiego przymusu bo wtedy boty już tu nic nie znajdą
    jest wiele gier na rynku gdzie bez "doładowania" możesz jedynie polatać po pierwszej wiosce