Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Słabsi gracze mogą sobie na dt dropic a nie pchać się do v3 i płakać. Nie po to osoba która gra kilka lat i zrobiła sobie eq pvp miała ustępować zwykłemu pionkowi, który zrobił sobie eq na ogień a spota bije godzine

    tak jak powiedziałem argument z v3 leci do kosza bo nie chodzi tylko o v3 :D P.S. niezłe ego widzę :P

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • czyli zostało mu jakieś 8h włączą metina jak zwykle wieczorem to poco ja wydaje w is powinni coś z tym zrobić ten królik ma 50 exp i 15 potwory w grocie to na wage złota a che wbić wkońcu 90 LV :cursing::cursing::cursing:

  • Głównie o v3 płakałeś, zresztą powiedz co jaki wpływ autolowy mają na drop blasków? Bo osobiście różnicy nie widzę i mi to nie przeszkadza ale widocznie słabi potrafią się do wszystkiego przyczepić jak nie idzie po ich myśli

  • Art podrzuć do góry informacje, że obecny sposóbz który wymaga odczekania jakiegoś czasu po zakupie rzeczy od npc, wyjmowania eq z depo itd. jest po prostu irytujący. Rozdzielanie statków przedmiotów na sklep co chwilę się nie udaje. Ewent dzieci kwiatów wymaga dłuższego czasu klikania niż dropienia... Rozumiem, że zostało to wprowadzone jako jakaś forma zabezpieczenia, ale nie dało by się zrobić akcji jak przy wytwarzaniu wód/rosek? Kupując poty/mixy kostiumów można by od razu podać ilość i w sekundę kupić np 20x200 pot albo 200x zaczarowanie. Dzieci kwiatów tak samo przycisk wymień wszystko i sprawa rozwiązana.

  • Głównie o v3 płakałeś, zresztą powiedz co jaki wpływ autolowy mają na drop blasków? Bo osobiście różnicy nie widzę i mi to nie przeszkadza ale widocznie słabi potrafią się do wszystkiego przyczepić jak nie idzie po ich myśli

    Skoro od płakania argumentujesz, to widzę roszczeniowy milenials z ciebie, jeśli uważasz że tobie się cokolwiek "należy" bo przecież "ty tak dłuuugo grasz i wydałeś kase" że inni to mogą sobie w m1 na psach co najwyżej dropić xD Zabawnie się to czyta, nie ukrywam. I nie mówiłem głównie o v3, więc po raz kolejny nie potrafisz rozsądnie zargumentować wypowiedzi, słabo kolego szanowny. Zamiast ćwiczyć obrażanie i samouwielbienie, poćwicz nad pisaniem trafnych uwag :P

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Skoro od płakania argumentujesz, to widzę roszczeniowy milenials z ciebie, jeśli uważasz że tobie się cokolwiek "należy" bo przecież "ty tak dłuuugo grasz i wydałeś kase" że inni to mogą sobie w m1 na psach co najwyżej dropić xD Zabawnie się to czyta, nie ukrywam. I nie mówiłem głównie o v3, więc po raz kolejny nie potrafisz rozsądnie zargumentować wypowiedzi, słabo kolego szanowny. Zamiast ćwiczyć obrażanie i samouwielbienie, poćwicz nad pisaniem trafnych uwag :P

    Grasz w grę, którym głównym założeniem jest rywalizacja i płaczesz na forum, bo sobie nie radzisz z innymi użytkownikami. Patologia na blaskach była od zawsze i te autolowy do których masz taki problem nic nie zmieniły.

  • Grasz w grę, którym głównym założeniem jest rywalizacja i płaczesz na forum, bo sobie nie radzisz z innymi użytkownikami. Patologia na blaskach była od zawsze i te autolowy do których masz taki problem nic nie zmieniły.

    Powiem tak.


    Raz pomogłem gościowi przy metku wielkanocnym (zbijałem małpy i moby na odległość/pomogałem ubić te moby) był z niebieskich ja z żółtych, stałem przy nim a on klepał metka, potem puściliśmy sobie serduszka i każdy pojechał w swoją stronę.

    Niedługo później ja biłem metka (zwykły 45) on podjechał i pomógł mi zbić moby a metka sam dokończyłem. - to było coś pięknego w porównaniu do innych.


    Do czego zmierzam? otóż jest według mnie typy co ksują i zabijają po czym kradną drop to takie to takie [CIACH] rozumiem że rywalizacja, ale szanujmy się.


    co do blasków to sam mam nerwa jak biegają odpaleńce (IS, alchemia itd.) nie dlatego że mają lepsze eq, ale dlatego że ja bez eq (bo jestem nowy mam 18lv) nie mogę nic ubić, nawet u swoich xD bo se 90 postawi dropa 15 lv w m1 z odpicowanego na cacy i tyle z gry ;p


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

  • rybacki - raz na kilka miesiecy mozna od niechcenia polowic

    ox - nagrody to talizmany, cor draconisy, Manni, kupony 50 SM, jaja petów (jak dla mnie nie marne)

    karty potwora - to nie event a system gry

    codzienne zadania - cor draconis za danie kowalowi smieciowej broni ... jak dla mnie darmowy cor :)

  • Otóż to Misiasek . A ParaUnaNoche pokazuje że największym płaczkiem jest on sam, bo jak tylko mu się przypomni że grają inni opórcz niego to dostaje napadów paniki i wylewa swoje żale w świat że hurr durr, jak to tak. [CIACH]



    Moderator Canhide:
    Usunąłem wrogą treść.

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

    Edited once, last by Canhide ().

  • Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła jedną zmianę do Meley:

    • Od teraz, aby zarejestrować się na Meley, czterej uczestnicy muszą być na tej samej mapie, aby móc rozpocząć

    Ku czemu ma służyć ta zmiana?

    Czyli teoretycznie nie można solować meley, bo trzeba mieć minimum 4 postacie +90lv?
    Absurd.

  • Otóż to Misiasek . A ParaUnaNoche pokazuje że największym płaczkiem jest on sam, bo jak tylko mu się przypomni że grają inni opórcz niego to dostaje napadów paniki i wylewa swoje żale w świat że hurr durr, jak to tak. [CIACH]

    Przecież to ty gościu na forum piszesz posty jak to nie jest ci ciężko w grze, bo sobie spota nie potrafisz obronić. O co mam płakać niby? Gram, jakoś sobie radzę i tyle. Nie pasuje ci event blasków to nie drop albo skończ grę

    Edited once, last by Canhide ().

  • Ku czemu ma służyć ta zmiana?

    Czyli teoretycznie nie można solować meley, bo trzeba mieć minimum 4 postacie +90lv?
    Absurd.

    Jedynie do rejestracji jak z tego komunikatu wynika. Raczej większość solujących ma takie postacie przygotowane.

    wy byście ino solowali a metin to współpraca to jest przyszłość

    Tego właśnie tej grze brakuje. Dawniej to się współpracowało. Całkiem inna to była gra. Teraz to tylko solowanie wszystkiego i wykonywanie jednych i tych samych zadań.

    Przeważnie to wygląda na zasadzie odłamki, meley lub razador i spanie.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

    Edited once, last by Beatles ().

  • Była już aktualizacja klienta czy dalej w lesie i będzie o 18 możliwość grania?

  • Jedynie do rejestracji jak z tego komunikatu wynika. Raczej większość solujących ma takie postacie przygotowane.

    Tego właśnie tej grze brakuje. Dawniej to się współpracowało. Całkiem inna to była gra. Teraz to tylko solowanie wszystkiego i wykonywanie jednych i tych samych zadań.

    Przeważnie to wygląda na zasadzie odłamki, meley lub razador i spanie.

    Czekam aż zrobią tak jak w Shakesach że grę z solo zmienią w totalnie współpraca albo nic.


    Czekam na system gildii który będzie się na tym opierał, dungi, spoty itp.


    Mi samemu gra się słabo a mało kto chce z tobą grać jak można solo lecieć ;p i to się tyczy all postaci, nawet szaman, na bałtyku niby spoko, ale tylko do czasu teraz już znowu szamanki poszły w odstawkę.

    bo każdy może zrobić swoją... szkoda ze ta gra tak bardzo straciła na współpracy.

  • I jak, dostał ktoś ub?

    ANDROS> ETOLIN> POLSKA


    Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

    Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

  • Przecież to ty gościu na forum piszesz posty jak to nie jest ci ciężko w grze, bo sobie spota nie potrafisz obronić. O co mam płakać niby? Gram, jakoś sobie radzę i tyle. Nie pasuje ci event blasków to nie drop albo skończ grę

    Nie podobają ci się inne zdania na forum to przestań na nie wchodzić, można tak odbijać piłkę wiecznie ;)

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • Ja - zbanowany przez cheat blockera rok temu, 27 marca. 3 postacie z 5 na jednym meilu. Dalej nie odblokowany... ehh, aż płakac się chce, jak się widzi boty na mani z rekompensat... Co robić? pisać ticketa?