Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • oj szkoda, mam jedno konto z 2x manu po 30 dni i 25 postaci pod alchemie:D juz nie wspomnie o rekawicach 50% ze skrzyni i na dropka 35 lvl to przelozyc bajeczka

  • Ja na ponad 40 jaj

    1 zmianeczka - bardzo szczęśliwa, więc nie mam prawa narzekać

    2 dodania

    3 lub 4 fasole

    0 transferów

    0 rad
    Event traktuje sentymentalnie, ma on w sobie fajny klimat.

    Chcesz by nasza Wiki była aktualna? Pomóż w jej rozwoju! Załóż konto!

  • Chyba jak każdy po prostu sama formuła szukania tych metków jest bardzo fajna, jedziesz sobie po dolinie czy pustyni i nagle możesz znaleźć coś wyjątkowego. Szkoda że mimo takiego sentymentu jak widać u wszystkich nawet administracji nie robi się nic by z tej tradycji było coś wiecej niż tylko czekanie z zegarkiem. Event chociaż ten jeden nie powinien być zmieniany i choć fajnie ze metki pod presją graczy zostały przywrócone to w mojej opinii jest ich za malo. Sam też widzę po sobie ze metin znika w 20sekund. Co ma sie do nowego gracza dla ktorego małpy czy lykosy są nie lada wyzwaniem, nawet jak taka osoba znajdzie metina, to zostanie mu on sksuty, a jak wiemy kto więcej zada DMG metinowy ten ma drop. Przykre, gdybym miał zaczynać z tego eventu zostałyby mi tylko pisanki czyli kwiaty bzu i poty.

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Event Metinów wielkanocnych to najlepszy event ever, nawet rękawicy złodzieja nie potrzeba, a można zmianki zgarnąć.

  • Czy ktoś kto dostał perma w marcu ubiegłego roku został odbanowany ?
    Jeżeli można wiedzieć, chciałbym również dowiedzieć się jak mają się pracę nad weryfikacją tych "słusznych" banów oraz na jakim etapie prac jesteście ?
    Art  Ingolf

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Czy ktoś kto dostał perma w marcu ubiegłego roku został odbanowany ?
    Jeżeli można wiedzieć, chciałbym również dowiedzieć się jak mają się pracę nad weryfikacją tych "słusznych" banów oraz na jakim etapie prac jesteście ?
    Art  Ingolf

    ponoc w przyszlym tyg ma byc jakas informacja na ten temat

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Chyba jak każdy po prostu sama formuła szukania tych metków jest bardzo fajna, jedziesz sobie po dolinie czy pustyni i nagle możesz znaleźć coś wyjątkowego. Szkoda że mimo takiego sentymentu jak widać u wszystkich nawet administracji nie robi się nic by z tej tradycji było coś wiecej niż tylko czekanie z zegarkiem. Event chociaż ten jeden nie powinien być zmieniany i choć fajnie ze metki pod presją graczy zostały przywrócone to w mojej opinii jest ich za malo. Sam też widzę po sobie ze metin znika w 20sekund. Co ma sie do nowego gracza dla ktorego małpy czy lykosy są nie lada wyzwaniem, nawet jak taka osoba znajdzie metina, to zostanie mu on sksuty, a jak wiemy kto więcej zada DMG metinowy ten ma drop. Przykre, gdybym miał zaczynać z tego eventu zostałyby mi tylko pisanki czyli kwiaty bzu i poty.

    To prawda, czasem odpalam sobie filmik DarkaIII lub Wallandera zobaczyć natłok jaj, były też czasy gdzie garstka osób biła je tylko dla rad bo pozostały drop z nich był nieopłacalny. Nasz team nie może zrobić nic w tej kwestii niż kolejny rok wysłać raport z opiniami graczy, karty rozdaje GF :( .

    Może, żeby więcej osób miało szansę rywalizacji z topdropkami, powinno być 12 metków na kanał a magiczne jajo powinno otwierać się raz?
    Niestety szczerze wątpię, żeby forma eventu już kiedykolwiek uległa zmianie poza dropem z jaj a wprowadzenie kolejnej mini gry karcianej zamiast jaj zabije fajny klimat tego eventu.

  • wprowadzisz 12 jaj to top dropki beda dropily po 12 na kanal :D

    sam jak jezdze na mani to takiego dropka na koniu z eq +6 objezdzam 3 razy zanim przejedzie kawalek, trzeba poprostu kazdej postaci poswiecac czas a nie siedziec na jednej a pozniej "o matko nie ma jajek bo wybili" :D


    drop nieoplacalny? chyba ze sprzedajesz go zaraz po wydropieniu to tak :D

  • Ja dzięki eventowi, wybonowałem prawie całe eq na ogień dla dropka 35lvl i to za darmo bez IS. Chyba dobrze, że jest event dzieki któremu nie musisz wydawać kasy

  • Wiwek powinieneś zostać honorowym członkiem teamu - wiesz więcej niż oni, lub chętniej dzielisz się tymi informacjami z graczami.

    Do teamu: lepsza informacja o tym że nadal nie macie nowych informacji, niż brak udzielenia odpowiedzi, co zwykli gracze tacy jak ja interpretują jako odpowiedź : nie zawracaj mi głowy i tak mam cię w [CIACH] znaczy w głębokim poważaniu


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Można zapytać o źródło? Bo jeśli to prawda to nie będę się codziennie po 5razy próbował logować :p

    Turecki CM pisal cos na ten temat do swojej spolecznosci na DC takze Włoski CM cos o tym wspominal

    Wiwek powinieneś zostać honorowym członkiem teamu - wiesz więcej niż oni, lub chętniej dzielisz się tymi informacjami z graczami.

    Do teamu: lepsza informacja o tym że nadal nie macie nowych informacji, niż brak udzielenia odpowiedzi,

    No wiesz.. poprostu szukam informacji nie jestem w teamie to takim info jakim znajde moge sie podzielic z innymi.. a jednak tez musze stanac po ich stronie.. bo jezeli osoby odgorne nie daly przyzwolenia (na chwile obecna) do informowania to oni tego nie robia..

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Czy ktoś kto dostał perma w marcu ubiegłego roku został odbanowany ?
    Jeżeli można wiedzieć, chciałbym również dowiedzieć się jak mają się pracę nad weryfikacją tych "słusznych" banów oraz na jakim etapie prac jesteście ?
    Art  Ingolf

    Również czekam bo nie wiem czy pisac tam do nich czy dalej czekac..

  • polecam dropić w godzinach 4-7 nad ranem, na 3 dropkach wszystkie channele objechane elegancko , metiny nietknięte

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Art wrócił i jedyne co ma do powiedzenia to aukcje błyskawiczne, co z rekompensatami dla zablokowanych graczy z ich petami co z logowaniem?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • polecam dropić w godzinach 4-7 nad ranem, na 3 dropkach wszystkie channele objechane elegancko , metiny nietknięte

    Brzmi jak praca a nie gra XD, no fajnie ale potem jak funkcjonować będąc nie wyspanym ^^


    A z jaką minutą respią się metki wielkanocne?


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • A z jaką minutą respią się metki wielkanocne?

    W tym właśnie tkwi magia tego eventu, sam spróbuj wyłapać dokładny resp jajek na każdym z kanałów aby móc wybijac jajka zaraz po respie. Prześpisz 5 min po respie i 80% jajek jest już wybite, ot cały czar tego eventu - więc nie liczyłbym na gotową odpowiedź co do sekudny i kanału ;)

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • A z jaką minutą respią się metki wielkanocne?

    Co jest z toba nie tak, dostales wczesniej link z dokladna data i godzina uruchomienia serwera, a teraz pytasz o to samo?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Co jest z toba nie tak, dostales wczesniej link z dokladna data i godzina uruchomienia serwera, a teraz pytasz o to samo?

    Tylko że czas uruchomienia serwera nie jest równy z respem jajek

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • ale jeżdże o tej porze i nic nie widzialem XD

    Co jest z toba nie tak, dostales wczesniej link z dokladna data i godzina uruchomienia serwera, a teraz pytasz o to samo?

    Wlasnie jezdze o tej porze i nic nie ma XD, nie wiem czy ktos je zbija ale dropu tez nie widze w sensie np yangow na ziemi czy cos jakiejś pisanki, po prostu nic