Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Co to da skoro meley codzienne wprowadza miliardy yang na serwer?


  • Jak czytam takie brednie pt "chyba w szkole nie uważałeś" .. znaleźli się inteligenci z oceną celującą z przedmiotu logika :D Jeśli dla kogoś 48,5 = 50 to współczuję .. a ja osobiście te 1,5kk wolałbym wykorzystać na poty lub miałbym jedną postać na 4dni do odbierania medali załatwioną ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Od zwykłego sklepu na tobole 7% od sklepu premium podobno 3% (nie wiem, tego nie testowałem).

    Trochę przesada... 3% to czasem dużo. Czy tylko ten podatek jest od yangów, czy od wonów też?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Teraz jest jakaś przerwa?

    Witaj, Misiaczek. ! :mkay:


    Obecnie, od godz. 14:00 trwa przerwa techniczna, mająca na celu eliminację błędów powstałych podczas wczorajszej Aktualizacji.


    Usuwane zostają m.in. zadawane nieprawidłowo obrażenia od żywiołów.



    Z poważaniem, Neverem

    :lovemetin::jinno:

  • OKI, DZIĘKI :mkay:

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW


  • ta wasza cała aktualizacja to jeden wielki syf jaki zrobiliście, rynek przez to upadnie...

    niby shopy offline opcja spoko, lecz fajnie gdyby:


    - Shopy offline do zakupienia w IS

    - Wywalić tą waszą smieszną mapke z bazarku i shopy pozostawić w m1 tak jak to było dotychczas.

    - Skasować prowizje za nic


    Bo jak teraz to u was wygląda?


    * Wchodzisz na nową mapke = płacisz

    * Kupujesz sklepik premium = płacisz

    * Sprzedajesz coś na sklepie = płacisz

    * Wymieniasz yangi na wony = płacisz


    Ze tak zapytam, z luja spadliście wprowadzając tą aktualizacje?


    [CIACH]

    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem obrazę w stronę firmy. Konstruktywna krytyka jest mile widziana, ale ze smakiem.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Kolejny dzień gdzie pół dnia wyłączone serwery :D

  • Zaproponowane przez GF wyjście z sytuacji...


    To jak zabrać stówę, oddać 50zł i powiedzieć, że jesteśmy kwita.


    Art

    A czy w najbliższym czasie przewidziane jest zwiększenie limitu yang w oknie handlu między graczami? Z 9.999.999 yang na...?

    Wiem, że te 3% to nie jest dużo... Ale znowu jest to cios w stronę graczy niskolevelowych/początkujących, którzy nie dysponują dobrami wartymi wony, na które, jak rozumiem, podatku nie ma?

  • Art gdzieś wcześniej napisał ze wony nie podlegają prowizji.

    No przetopy w wonach sella się tylko te najnowsze.

    Taki nowy to ma na dzień dobry pod górkę, choć on szybciej się dostosuje :miffy:

    Status gry metin można sprawdzać spokojnie tutaj

    https://www.g-status.com/en-gb/game/metin2



    działa już

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Art czy mapa handlowa będzie przebudowana lub będą dodane normalnie, po ludzku kanały 1-9 aby każdy gracz mógł swobodnie korzystać z elementarnej funkcjonalności gry jaką jest handel ?

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Wszedłem postacią na tę całą mapę to od 15 min nie mogę clienta włączyć (co chwilę zamyka)

  • Najlepsze jest to, że po teleportowaniu trafiasz w losowe miejsce na bazarze - jak trafisz w sam środek - w ten największy gąszcz to jest to jednoznaczne z wiadomością do supportu/GM w sprawie kicka do m1 bo nie jesteś w stanie nic zrobić, bynajmniej w moim przypadku.
    Postawione wczoraj 4 sklepy offline i na tą chwile nie jestem w stanie na żadnym sprawdzić czy coś zeszło czy nie.
    Ciekawi mnie bardzo co się stanie z asortymentem sklepu, gdy shop premium się skończy. Mam nadzieję, że nie będzie to tak jak z powiększonym depozytem gdzie, żeby odzyskać przedmiot musimy wykupić ponownie powiększony skład...
    Na tą chwile jeżeli już uda mi się zalogować i wejść na bazar to nie jestem w stanie zrobić nawet jednego kroku bo od razu stop klatka (oczywiście z wyłączonymi wszystkimi opcjami wizualnymi )... TANDETA :(

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Odnosząc się do pierwszej części wiadomości- czyli ogólnie rzecz ujmując "Jesteśmy tak samo zaskoczeni jak wy powstałym błędęm związanym z żywiołami. Bardzo przepraszamy, jednak mimo to zostawimy wam o połowę zwiększone obrażenia od żywiołów w stosunku do pierwotnej wersji bo i tak wiemy, że dalej będziecie grać w metina" To jest jawna kpina z grających w tę grę. Gdyby rzeczywiście był to wyłącznie błąd to podczas dzisiejszej aktualizacji dostosowalibyście ich poziom do stanu sprzed aktualizacji z 5 listopada. A aktualnie wygląda to tak jak by w rzeczywistości było to planowane, jednak wzrost obrażeń od mobków okazał się na tyle większy, że teraz trzeba wprowadzić "damage control". Cóż. Każdy z nas wie jak to się skończy- "Pokrzyczeli, pojęczeli- i po rewolucji".

  • Odnosząc się do pierwszej części wiadomości- czyli ogólnie rzecz ujmując "Jesteśmy tak samo zaskoczeni jak wy powstałym błędęm związanym z żywiołami. Bardzo przepraszamy, jednak mimo to zostawimy wam o połowę zwiększone obrażenia od żywiołów w stosunku do pierwotnej wersji bo i tak wiemy, że dalej będziecie grać w metina" To jest jawna kpina z grających w tę grę. Gdyby rzeczywiście był to wyłącznie błąd to podczas dzisiejszej aktualizacji dostosowalibyście ich poziom do stanu sprzed aktualizacji z 5 listopada. A aktualnie wygląda to tak jak by w rzeczywistości było to planowane, jednak wzrost obrażeń od mobków okazał się na tyle większy, że teraz trzeba wprowadzić "damage control". Cóż. Każdy z nas wie jak to się skończy- "Pokrzyczeli, pojęczeli- i po rewolucji".

    To miał byc wprowadzony boost dmg dla mobów po cichu ale ktos za duzo kliknął i sie wydało

  • Art za naszymi plecami chcieliście utrudnić grę. To po co była nowa alchemia z bonusem silny na żywioł skoro teraz moby dostają boosta, mają bić więcej to na cholerę była nowa alchemia która dawała nam SILNY na żywioł skoro teraz moby będą bić więcej. Czyli coś daliście - nie licząc że ludzie miliony utopili w perf starą alchemią - by teraz to zabrać zwiększonym DMG mobów. Wydajemy krocie na alchemie by bić więcej co było główną przesłanką nowej alchemii by teraz moby biły równie dużo. Co za mało ze strojów kasy macie? Niech jeszcze obrony klikają co słabsi.To jest absurd. Nie daliście informacji o tym ile będzie kosztował sklepik off line a na domiar złego zatailiście fakt, że dalej chcecie z nas zdzierać i utrudniać grę jakąś chorą prowizją. GF dalej dąży do wysysania yang z servera żeby ludzie kupowali YANG przez IS. OD LAT TA SAMA ŚPIEWKA. Od lat stopujecie rozwój gracza. Art po raz kolejny nas sprzedałeś. Kiedyś daliście Khaty bo miały większego berka by dzień po kole gdzie go można było wylosować napisałeś że ten berek był bugiem jak już ludzie wydali masę kasy na właśnie tego khata który miał unikatowy dmg berek. Teraz nam próbujecie wmówić, że nowy patch to jest ukłon dla gracza? Dojąc z nas hajsy na lewo i prawo jakieś śmieszne podatki. GF to totalna kompromitacja a polski team to MARIONETKI totalne 100%. Zero walki o polskiego gracza.


    Edit. te sklepy offline to jeden z grubszych ciosów poniżej pasa. Servery z 2giej wojny światowej i trąbią o poprawie przez sklepy offline któe sątylko skokiem na kasę i SMY i takie reklamy serwują wszędzie i kuszą nowych graczy mydląc oczy. Wypisz wymaluj działania jak w pewnym państwie. Mydlenie oczu i manipulowanie ludźmi na szeroką skalę !

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


    Edited once, last by incognitoUNBAN ().