Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Teraz kwestia żywiołów jeszcze akurat mam 145 diabły 98 błyski i na presubie postać pada jak szmata elo gdzie z takimi statami powinnam czyścić maxi maxi bez pierdnięcia

  • 7% i 3% podatku to nie aż tak dużo przy małych kwotach. Powodzenia przy sprzedawaniu czegoś powyżej 100kk na zwykłym tobole (7%). Jak tu zawsze było i będzie, gf będzie działać tak by darmowe rzeczy doprowadzić do nieużywalności a zachęcać/przymuszać na siłę by inwestować w sklep z kręcącą się monetą.

    Powodzenia metinczycy 😊

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Ingolf napisał, że osoby które chcą wyjść z bazaru muszą napisać zgłoszenie do supportu. Sprawdzą postać czy jest Twoja i ją przelogują ręcznie do m1. Tak to zrozumiałam z działu Problemy techniczne.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Mam podobnie, od kilku dni siedzę szamanka w grocie bo postanowiłem sobie wyexpic buffa pod yohara, wszystko miałem tak wyliczone, że za dwa tygodnie postać miała być gotowa.


    Szamanka wczoraj rano przy 105% na diabły i 94 na błyski ogarniała sobie maxi maxi w grocie, po wielogodzinnej przerwie technicznej zostałem zmuszony udać się nią na mniejszego spota - presub3 - jak się okazało tam też ma teraz ciężko, poty szły w umor zatem niemożliwe było zostawienie jej na autolowach na noc gdyż trzeba średnio co godzinę / dwie dokładać poty.


    Kostiumy, pet, PD, lowy i kot z IS lecą dalej co oznacza, że jestem już ponad 24h w plecy.. w tym czasie podejrzewam, że w lesie wpadloby już kilka lvi a ja nie musiałbym się martwić o to czy się wyrobie..



    Pomysł wspolnej mapy handlowej w sumie nie jest taki zły gdyby nie odbierano dotychczasowych funkcjonalności i możliwości handlu poza tejże mapą.


    Brak możliwości wystawiania sklepików na mapie poza handlowa zepsuje kompletnie rynek. Nie wydaje mi się, że ktokolwiek np w poszukiwaniu szkat jotuna będzie przeglądać wszystkie te sklepiki.. raczej korzystanie ze sklepów ograniczy się do kupna i używania szkła handlu - a co za tym idzie każdy, kto będzie chciał sprzedać swój towar bedzie starać się zrobić tak, żeby być na pierwszej stronie wyszukiwanych wyników - także każdy będzie obniżać cenę..


    Cały updade miał być sporym ułatwieniem dla graczy a okazał się swoistym skokiem na kasę - chcesz sklepik offline - zapłać, chcesz mniejszy podatek - zaplac. Nie tędy droga, administracjo.

  • A propo SZATY AURY - ostatnio nie była aukcja, tylko oferta błyskawiczna 890 SM przekreślone 650 SM jako promocja.

    Rewelacja:ill:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Pd kupiony z isa na 3 postacie tak samo jak łowy i [ciach]:-) żywioły nie działaja czas leci a oni dali mi jakis sklepik na 3 dni co nalicza sobie podatek :-) Tragedia


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzurę.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Pd kupiony z isa na 3 postacie tak samo jak łowy i ch....:-) żywioły nie działaja czas leci a oni dali mi jakis sklepik na 3 dni co nalicza sobie podatek :-) Tragedia

    Swoja drogą logując się do gry myślałem, że ten 2dniowy sklepik to taka próbka - żeby każdy mógł zobaczyć z czym to się je. Jak się okazało była to ich REKOMPENSATA w dodatku nie każdy ja otrzymał. Dramat

  • Pewnie dzis też zrobia przerwę 9h naprawia zywioły a co innego zje...:-) a REKOMPENSTATE dostaniesz 200 potkow a czas isa leci

  • Chciałem zalogowac sobie likana, to kicka bez końca - dobre XD

  • Szanowni Gracze,

    dziękujemy za Wasze zgłoszenia dotyczące problemów z żywiołami. Poinformowaliśmy już producenta gry i jutro będzie to przedmiotem rozmów i dalszych działań potrzebnych do rozwiązania tej sytuacji. Jesteśmy pewni, że przekażemy Wam informacje w tym zakresie w ciągu jutrzejszego dnia.


    Naszym celem nie było tak znaczne zwiększenie obrażeń od żywiołów. Wiedzieliśmy, że aktualizacja, którą dziś wprowadziliśmy dokona pewnych zmian, ale większość z nich miała być kosmetyczna oraz wpływać tylko wizualnie na interfejs gry. Swoje działania skupiliśmy wyłącznie na nowej mapie handlowej i sklepach premium podczas testowania tej aktualizacji, aby uniknąć wszelkich niedociągnięć z nimi związanych. Testy związane z żywiołami nie były brane pod uwagę i niestety zmiany przeniknęły do gry niezauważone. Nie było to naszym zamiarem i sytuacja zaskoczyła nas tak samo jak Was!


    Niemniej jednak, pracujemy pełną parą, aby sprawnie rozwiązać ten problem.


    Przepraszamy za wszelkie niedogodności,

    Wasz Zespół Metin2



    Skupiliśmy się na sklepach premium a miejsce to olaliśmy? Nie sprawdziliście że przeciąży serwery? Postacie loguje w różnych miejscach no ale to co się tam dzieje to tragedia. Pisać na support i czekać aż mi postać wyciągną z Bazaru. Ile takich zgłoszeń macie?

    Pomyłka w rekompensacie. Tylko postacie co mają zęby oddane mają ten sklep, a nie te co w ciągu 30 dni były zalogowane. Art kolejne kłamstwo. 7% na zwykłe sklepy szczególnie uderza w tych co zaczynają grę. Ci co grają dłużej wiedzą iż warto sklep premium zakupić, no ale nowi gracze?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Najbardziej to żal mi nowych graczy ( i nie mowie tu o botach xd) , ile razy zdarza się ze proszą o 500yang na tobołek czy parę kk na ulepszenie początkowego eq do +6?! a teraz każą im jeszcze płacić 5k yang za wejście na mapę handlowa ..

  • Co to ma być ! Postać wywala po wejściu na mapę handlową ,20 razy pod rząd i dalej nie mogę się zalogować . już nawet całego klienta mi wyrzuca. oddawać mi postać i zamykać ten badziewny rynek

  • Żwywioły - a dokładnie ABS obniżony o 30% więc na starcie musicie kupić zestaw kostiumów, ale nie oznacza to że mając 100% na dany żywioł ustoisz te moby :P Super zagranie. Myślę, że niewiele zmienią w tej kwestii i tak trzeba będzie z tym żyć. Wprowadzamy 10% kamień ochrony żywiołów to przywalimy im -30% absu. Ten co nie kupi kamienia jest już 40% w plecy. Cacy.

    Sklepy to też kolejny skok na kasę . Jak chcą wyprowadzać yang z serwera to mogli usunąć bomby yang, i yangi z Meley. Widocznie mixowanie kostiumó, skrzyneczki losu to za mało.

    Szkło handlu jak wycofają za Smocze Znaki to będzie kolejna szpila w stopę dla gracza.

    Ogólnie same plusy.

    Ja jedynie czekam jeszcze na nakaz przypisania 1 konta do numeru telefonu. Bez tego gracz nie będzie mógł grać.

  • A myślisz że przez co ciągle robią coś za złotówki? Widziałeś ostatnio ile tego wszystkiego w is kostiumy odpadły błyskawiczne itp nie mówię że jest to złe ale dla nich ostatnio liczy się to ile wpadnie pieniążków

  • na mapie handlowej zablokowało postać i nie da się zalogować, jak tak ma być za każdym wejściem to gdzie tu sklepy wystawiać. handel na czacie tylko zostaje i z ręki do ręki

  • A myślisz że przez co ciągle robią coś za złotówki? Widziałeś ostatnio ile tego wszystkiego w is kostiumy odpadły błyskawiczne itp nie mówię że jest to złe ale dla nich ostatnio liczy się to ile wpadnie pieniążków

    No kurde, każda firma musi zarabiać, nikt nikogo nie zmusza do gry ani do kupowania SM.

  • No kurde, każda firma musi zarabiać, nikt nikogo nie zmusza do gry ani do kupowania SM.

    Obrońca GFu sie znalazł.. < każda firma musi zarabiać > ok to niech zabiorą ci z wypłaty 7% WIĘCEJ niż dotychczas i zobaczymy co wtedy powiesz?! no tak .. pewnie , ze nikt nie zmusza cię do chodzenia do Tej pracy i nie musisz płacić rachunków xd Zapytasz jak ma sie to do Gry?! tak ze, musze wydawać tyle samo by mieć ten sam efekt a pieniędzy mam mniej ...

  • czy nie da sie wystawiac sklepu premium z 2 stronami?


    chodzi mi czy trzeba wybierac albo szpula kaszmiru z dwiema stronami lub sklep premium z jedna?

    Da się wystawić sklep premium z 2 stronami, sklep premium to jest buff, wystawiasz sklep tobołkiem lub szpulą.

    Edited 2 times, last by Atorpa: Jest jedno niebezpieczeństwo, jak wejdziesz na mapę bazar to już z niej nie wyjdziesz. ().

  • Czy jak zrobię zgłoszenie na support to zamiast itemów które mam na sprzedaż (a sprzedać przez obecną "nowość" nie mogę) zostaną mi zabrane a w ich miejsce pojawią się yangi/wony ??


    Czy jeśli zrobię zgłoszenie na support to moje konto zostanie zaopatrzone w niezbędne itemy takie jak odżywki dla peta, ku które czytam - czyli wszystko czego od wczoraj nie mogę kupić bo nie ma w m1 sklepów ??


    Czuję się jak na kwarantannie wewnątrz gry... ktoś chyba aspiruje na jakaś posadkę w rządzie :D Ukryte opodatkowanie, izolowanie graczy ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Jakieś wieści na temat naprawy żywiołow? Czy bedziemy czekać do nastepnego restartu?

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • po napisaniu na suport o odblokowanie postaci z ziemi handlowej dostałem bana :) . Piszemy odwołanie, może przyjmą, odblokuja ,wejde znowu na sklepy i znowu się zablokuje i znowu bedzie ban. i tak w kółko

    Edited once, last by andrzej81 ().