Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Wyczuwam ciszę przed burzą xD

    Ciekawe czy obejdzie się bez dodatkowej przerwy i naprawy powstałych błędów :/

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • wiadomo, że szkło bedzie nadal wywalać, może tylko troche rzadziej, bo tego sie raczej nie da w przypadku metina naprawić,

    mnie ciekawi inna zmiana

    Pirat Tanaka nie pojawia się już w instancji "Świątynia Zodiaku".

    ludzie od początku zodiaka rozkminiali o co chodzi z tym tanaką, aby jakoś łatwiej zbijać te trudniejsze zodiaki, a okazuje się, że o nic i po 2 latach go usuwają :D

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • U jakiego npc będzie się wchodziło na ten bazar bo nic chyba takiego nie wyczytałem?


    I tam zwykle sklepy będzie można normalnie stawiać chyba tak?

  • Jasnowidz Jackowski powiedział mi na priv że te sklepy offline to około 90sm / tydzień. Jeśli to prawda to ja dalej targam swoje normalne toboły dla bidoków na ten bazar xD

    Jeśli będzie drożej niż 50 SM / tydzień to ja już rezygnuję, fajny taki sklep offline i czekałem na to parę lat ale powyżej tej ceny to się już nie kalkuluje jak dla mnie... Nie dość że na innych serwerach to za darmo jest, to jeszcze przegięta cena.. rozumiem coś 29-39 SM na tydzień jako symboliczną opłatę to ludzie by nawet po 2/3 kupowali żeby większej sklepów stawiać a dadzą za 90 to paru januszy handlu się może skusi, 90sm to prawie 4w tygodniowo. Ja przy mojej małej aktywności w grze (praca itp) czasem nawet tyle nie zarobię w tydzień xD a nie wydam 50zl żeby mi stał sklep tydzień z itemami o dużo niższej wartości niż sam sklep xD

  • U jakiego npc będzie się wchodziło na ten bazar bo nic chyba takiego nie wyczytałem?


    I tam zwykle sklepy będzie można normalnie stawiać chyba tak?

    Z filmiku z bety wynika , że będzie to nowy npc niedaleko kowala

    Tak,będzie można zwykłe sklepy stawiać

  • Naprawa usterki w mechanizmie zmiany kanałów leży po stronie producenta gry. Mogę jedynie zapewnić, że zabiegamy o przywrócenie wspomnianej funkcji cały czas.
    Jeśli zaś chodzi o Jawę i zdjęcie ograniczeń - po ich naniesieniu gracze wyrażali swoje negatywne opinie na temat utrudnień jakie się pojawiły. Do teraz otrzymujemy zgłoszenia od osób, które mają trudności z ukończeniem zadań.


    Dlatego też postanowiliśmy o wycofaniu ograniczeń. Zgodzę się, że przez to serwer Jawa upodabnia się do już istniejących serwerów.

    No art jeszcze troche i 2021 ,moze wam sie uda naprawic tą zmiane kanału ,czekam na wyniki 2 letnich prac nad tą opcja xD .

  • No art jeszcze troche i 2021 ,moze wam sie uda naprawic tą zmiane kanału ,czekam na wyniki 2 letnich prac nad tą opcja xD .

    przecież oni tego nie naprawią a Art tego głośno nie powie producent gry czyli WebZen nie wprowadzi spowrotem możliwości przelogowywnaie się bez wylogowywania postaci ;) dlatego GF wprowadził platforme GF aby gracze nie musieli wpisywać passów przy zmianie ch i to raczej się nie zmieni.


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • Jeszcze 1 kwestia jak bd wyglądał podatek w przyadku gdy wystawię coś za 1w czy 1 yang? Ogólnie czy wony również bd opodatkowane bo w sumie przy wymianie 3% było pobierane to podwójny? i jak to rozliczyć

    Czy podatek dotyczny jedynie waluty yang? Art ?

    Zgodnie z dokumentacją, do której mam dostęp, to prowizja jest naliczana tylko od Yang.

    Community Manager

  • Jezu ludzie włączcie metina wróciłem właśnie zmęczony chciałem pograć a tu serwery zamknięte ?!!?!??!

    JUxDZP5.png

  • Niestety nie, później już nie sprawdzałem ceny, pewnie na 650 SM stanęło.

    okej dzięki, ale 650Sm to i tak taniej niz 890SM co kiedyś cały dzień szata była.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • wiadomo od jakiego lvl będzie ten bazar?

    Od pierwszego. Strzelili by sobie w kolano wprowadzając skrzynie ucznie, bronie bohaterów i szereg ułatwień dla nowych graczy. Blokując im teraz możliwość handlu i zarobku.