Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Raczej nie będzie handlu w m1

    "Od teraz będzie można otwierać sklepy tylko na neutralnym obszarze, czyli na Bazarze."

    Już widze te lagi i wywalanie sklepów i do tego wywalanie z gry przez szkło

    :lol:


    Witam

    mam takie małe pytanko - co z dzisiejszą przerwą techniczną?

    jeśli nie było info o przerwie to niema bedzie z aktualizacja pewnie

    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Raczej nie będzie handlu w m1

    "Od teraz będzie można otwierać sklepy tylko na neutralnym obszarze, czyli na Bazarze."

    Dokładnie, a odnośnie sklepów premium była informacja że cytuje: :" W przeciwieństwie do normalnego sklepu wersja premium będzie dla Was dostępna dosłownie zewsząd." To zdanie oznacza raczej że z każdego miejsca będzie można taki sklep przeglądać, NIE WYSTAWIAĆ wszędzie.

  • Dokładnie, a odnośnie sklepów premium była informacja że cytuje: :" W przeciwieństwie do normalnego sklepu wersja premium będzie dla Was dostępna dosłownie zewsząd." To zdanie oznacza raczej że z każdego miejsca będzie można taki sklep przeglądać, NIE WYSTAWIAĆ wszędzie.

    Zewsząd czyli sprawdzenie z każdego miejsca czy coś Ci zeszło zamiast dymać do m1 i przepychać się przez shopki.

    Zerknij na filmik https://www.youtube.com/watch?v=7IgWRLrITAc i zobacz jak to wygląda, stawianie tego sklepu itp :P

  • Dokładnie, a odnośnie sklepów premium była informacja że cytuje: :" W przeciwieństwie do normalnego sklepu wersja premium będzie dla Was dostępna dosłownie zewsząd." To zdanie oznacza raczej że z każdego miejsca będzie można taki sklep przeglądać, NIE WYSTAWIAĆ wszędzie.

    Wydaje się, że bardziej "zarządzać".

    Zresztą, opcja będzie dostępna od jutra, gracze przetestują.

    Wtedy będą pochwały lub ich brak, zgłoszenia co nie działa lub co nie spełniło oczekiwań :)

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Kto wie, może od jutra tekst "skopiować Ci fms-a?" nie będzie kryło pod sobą oszustwa, a faktyczne kopiowanie. xD Bugów trzeba się spodziewać mówiąc krótko.

    vCe0W6E.png

  • Kiedy w końcu naprawicie to szkło handlu jest tak irytujące że nie będę nawet mówił już wulgarnie

    tylko w końcu dajcie odpowiedź kiedy kurde konkretnie naprawicie to [ciach] lub oddacie za zakup tego syfu bo jak można brać opłatę za coś co ma tyle błędów


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem brzydkie słówko.

    Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

    Edited once, last by Canhide ().

  • Kiedy w końcu naprawicie to szkło handlu jest tak irytujące że nie będę nawet mówił już wulgarnie

    tylko w końcu dajcie odpowiedź kiedy kurde konkretnie naprawicie to [ciach] lub oddacie za zakup tego syfu bo jak można brać opłatę za coś co ma tyle błędów

    Ja tam widzę pozytywy jak nie mogę dać loga bo mnie agresywne moby biją odpalam szkło i od razu mam z opcją "wyjście z gry" :D

    Edited once, last by Canhide ().

  • jak wywali od razu to nie ma problemu, gorzej jak wszystko się "zamraża" na 5 min i dopiero potem wywala, bo jak mam kilka okienek metina odpalonych i wszystkie mają to samo zużycie to nigdy nie wiem które wyłączyć w procesach

  • jak wywali od razu to nie ma problemu, gorzej jak wszystko się "zamraża" na 5 min i dopiero potem wywala, bo jak mam kilka okienek metina odpalonych i wszystkie mają to samo zużycie to nigdy nie wiem które wyłączyć w procesach

    W Menadżer zadań jak wylaczasz okna np metka to masz taką opcję " wysuń do przodu" wystarczy kliknąć prawym przyciskiem i wtedy wiesz które okno zamykasz.

  • W Menadżer zadań jak wylaczasz okna np metka to masz taką opcję " wysuń do przodu" wystarczy kliknąć prawym przyciskiem i wtedy wiesz które okno zamykasz.

    u mnie to działa tylko jak gra jest na etapie wyboru kanałów, po wejściu do gry nie mam już takiej opcji dostępnej

  • Jasnowidz Jackowski powiedział mi na priv że te sklepy offline to około 90sm / tydzień. Jeśli to prawda to ja dalej targam swoje normalne toboły dla bidoków na ten bazar xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Czy to już jutro obudzimy się w nowej rzeczywistości handlu w świecie metina ?:)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • tylko po co stawiać sklep offline skoro bedzie potrącać 3% podatku za sprzedaż?? to co zapłacić za sklep offline i jeszcze tracić kase???xd
    to ja już wole trzymać 24h na moim kompie sklep i mieć spokój xd

    Spokojnie pewnie wprowadzą też ten podatek na zwykły handel ;)

  • podatek

    Nie żaden podatek tylko łupiestwo. Podatek jest na konkretny cel, a tutaj mamy do czynienia z atakiem na niewinnych konsumentów, którzy za każdy towar będą musieli płacić cały ten podatek, który zostanie doliczony przez chciwego kapitalistę do ceny.

    Miejmy jednak nadzieję, że to tylko źle przekazane informacje i żadnego łupiestwa nie będzie.

    Jeżeli jednak będzie... to będzie to cios w krocze, gdzie kroczem będzie Metin 2, a zadającym cios GF xd

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • tylko po co stawiać sklep offline skoro bedzie potrącać 3% podatku za sprzedaż?? to co zapłacić za sklep offline i jeszcze tracić kase???xd
    to ja już wole trzymać 24h na moim kompie sklep i mieć spokój xd

    To ja myślę, że ceny rzeczy pójdą o 3% w górę :) Bynajmniej ja mam tak zamiar zrobić. z 5kk to 150k więc niewiele więcej. A uwierz mi. Wolę by sklep był offline niż mieć włączony komputer.

  • To ja myślę, że ceny rzeczy pójdą o 3% w górę :) Bynajmniej ja mam tak zamiar zrobić. z 5kk to 150k więc niewiele więcej. A uwierz mi. Wolę by sklep był offline niż mieć włączony komputer.

    Dolicz około 100sm na tydzień na abonament sklepu

  • To ja myślę, że ceny rzeczy pójdą o 3% w górę :) Bynajmniej ja mam tak zamiar zrobić. z 5kk to 150k więc niewiele więcej. A uwierz mi. Wolę by sklep był offline niż mieć włączony komputer.

    Czyli zamierzasz podwyższać ceny, czy nie? Zdecyduj się

  • ponoć szkło naprawili

    Witaj, Dafuquelo! :mkay:


    Jak podaje Art w Oficjalnym wpisie w dziale Ogłoszenia, w podpunkcie:


    • Usunięto problem z przedmiotem "szkło handlu".



    Znajdującego się Ogłoszenia w zamieszczonym poniżej linku:


    Na mocy powyższego wynika, iż problem z niedziałającym dotychczas Szkłem Handlu został rozwiązany.


    Z poważaniem, Neverem


    :lovemetin::jinno: