Zmiany w grze - dyskusja

• szklo sklep i kanał handlowy, wszystko wywala, gospodarka serwera to chyba niedlugo umrze

Gospodarka działała 11 lat bez szkla, ja np nigdy nie używałem i nie używam tego, więc na + bo mogę się pobawić w handel i isowcy nie wykupują wszystkiego w 10 sekund 😁

• tomasitopl jeżeli wskazówki z tego wątku Ci nie pomogą: Ta Gra jest dla Ciebie niedostępna . Skontaktuj się z supportem :-..../ to zapraszam na Support. Wówczas Twoje zgłoszenie przekażemy do Supportu Gameforge w celu weryfikacji.

I no o co kaman. Kilka dni spokoju i znow powrot problemu a caly IS dalej leci. To juz jest zenujace jeszcze musze na support dodatkowo pisac - masakra

Ingolf masz tu numer ticketa bo cos dlugo wam idzie na tym supporcie odpowiedz!!!!

ID-Zgłoszenia: 18095883

Moze do Swiat sie uwiniecie a lvl sam mi sie na mikolaja wbije???? bo caly is juz huuuuuu strzelil przez te przerwy i tego bleda platformy bo zalogowac sie nie da az rece opadaja i checi na ponowne logowanie do gry.

Tylko mi juz nie pisz tej regolki co kiedys mi jeden z teamu napisal "ze gracz zakupujac is musi sie liczyc ze strata czasu na itemach bo przerwy techniczne sa potrzebne dla lepszej gry i niestety czas nie moze byc zwrocony! " - poczym dostalem bana na forum (warning za wulagaryzmy i pomowienie II).

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

• Ingolf masz tu numer ticketa bo cos dlugo wam idzie na tym supporcie odpowiedz!!!!

ID-Zgłoszenia: 18095883

Moze do Swiat sie uwiniecie a lvl sam mi sie na mikolaja wbije???? bo caly is juz huuuuuu strzelil przez te przerwy i tego bleda platformy bo zalogowac sie nie da az rece opadaja i checi na ponowne logowanie do gry.

Tylko mi juz nie pisz tej regolki co kiedys mi jeden z teamu napisal "ze gracz zakupujac is musi sie liczyc ze strata czasu na itemach bo przerwy techniczne sa potrzebne dla lepszej gry i niestety czas nie moze byc zwrocony! " - poczym dostalem bana na forum (warning za wulagaryzmy i pomowienie II).

Tego typu zgłoszenia nie są rozpatrywane przez nas. Trafi ono do Gameforge Support obsługującego platformę Gameforge.

• Gdzie sie podziala wiekszosc botow? Jakis update zabezpieczen zostal wprowadzony?

Poczytaj forum najpopularniejszego bota. Ten płacz dzieci,że coś im nie działa, że oni chcą update... że oni chcą bocić... Nic tylko siąść z popcornem i czytać.

Vealey,GabrielMlot - przykłady,dlaczego warto i trzeba segregować śmieci.6CC87AAF9BDD9FB2976EB56FE074A7A9C9C72754

• Poczytaj forum najpopularniejszego bota. Ten płacz dzieci,że coś im nie działa, że oni chcą update... że oni chcą bocić... Nic tylko siąść z popcornem i czytać.

Musisz mieć bardzo ciekawe życie :) A może sam jesteś boterem? Wtedy okazałoby się, że ban który otrzymałeś był nadany poprawnie :P

• Poczytaj forum najpopularniejszego bota. Ten płacz dzieci,że coś im nie działa, że oni chcą update... że oni chcą bocić... Nic tylko siąść z popcornem i czytać.

Taki sam problem jak tutaj. Jest przerwa, coś nie działa, a ty masz wykupiony pakiet VIP i on leci to płaczemy na forum o rekompensatę ;d

• Szanowni Gracze,

Dziś o 20:17 rozpocznie się aukcja terenów gildii na równinie Dong Gwang na nowym kontynencie. Wiadomości serwerowe zostaną wyświetlone, a odpowiednia flaga terenu gildii zostanie podświetlona na mapie.

Liderzy Gildii mogą zarejestrować swoje uczestnictwo w aukcji poprzez rozmowę z Agentem Lądowym.

Rejestracja zostanie otwarta godzinę wcześniej przed rozpoczęciem aukcji (od 19:17 do 20:17). Tylko gildia, która osiągnęła co najmniej poziom 20 i istnieje dłużej niż jeden dzień będzie mogła się zarejestrować.

Po 20:17, jeśli lider gildii dokonał rejestracji, WSZYSCY członkowie gildii, którzy byli w niej przez ostatnie 24 godziny, będą mogli wnosić swoje ofert - minimalna wysokość to 1 Won, maks. 99 Won (akceptowane są wyłącznie Wony). Ofery można składać do 22:17.

Wony wykorzystywane do ofert są pobierane z postaci, nie z banku gildyjnego

Wasz Zespół Metin2

Community Manager

troche go ponioslo 1 won max 99 a potem wiadomo skad wony an portalu beda i po taniosci

• Zrobcie cos z tym bugiem ta gra jest dla ciebie niedostepna bo moj kolega ma tego buga i caly dzien z nim walczyl i przegral a teraz poszedl po alkohol przez to i co jak popadnie w nalogowe picie o fajnie bedzieccie miec

• Może kupił konto od kogoś i przypisał do swojej platformy? Nigdy nie wiadomo co kto wcześniej na takim koncie robił - może używał niedozwolonych programów i takich tam... Możliwe, że stąd te blokady?

Wątp, czy gwiazdy lśnią na niebie;
    Wątp o tym, czy słońce wschodzi;
    Wątp, czy prawdy blask nie zwodzi;
    Lecz nie wątp, że kocham Ciebie.

W. S.

H.

• Tego typu zgłoszenia nie są rozpatrywane przez nas. Trafi ono do Gameforge Support obsługującego platformę Gameforge.

Oki Art moze i masz racje ze to GF sie tym zajmuje, ale zobacz co mi [ciach] z supportu odpisal: "otrzymałem informacje, iż problemy są spowodowane logowaniem bardzo dużej ilości kont w niedługim odstępie czasowym. Zauważyłem też, że od czasu napisania wiadomości do supportu logowałeś się do gry."

I jak mam to rozumiec, ze moje zgloszenie nie zostanie przekierowane do GF bo co, zalogowalem sie sporadycznie na jedno z 40 kont??? Przeciez to kpina i absurd.!!!

To Moze wez to Art mi ogarnij bo te oszolomy na suporcie jedno ty drugie i czlowiek glupieje.

Moderator Ascoran:
    Usunąłem inwektywy.