Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Hej, czy Rumak Nocturnus który będzie dostępny od jutra w IS jest na czas od zakupu czy czas leci jak się używa pieczęci ?

  • Hej, czy Rumak Nocturnus który będzie dostępny od jutra w IS jest na czas od zakupu czy czas leci jak się używa pieczęci ?

    Jak się używa pieczęci.

  • Ja wiem, że po tylu latach pracy dla Niemców, mogłeś zapomnieć ojczystego języka, a przynajmniej znaczeń kilku słów.

    Także radzę się wyedukować lub przypomnieć sobie, jakie znaczenie ma słowo "za darmo". Ja z chęcią będę zgłaszał takie rzeczy do UOKiK i będziesz bekał za każdy tak post. To jest celowe wprowadzanie konsumenta w błąd.

    vCe0W6E.png

  • Ja wiem, że po tylu latach pracy dla Niemców, mogłeś zapomnieć ojczystego języka, a przynajmniej znaczeń kilku słów.

    Także radzę się wyedukować lub przypomnieć sobie, jakie znaczenie ma słowo "za darmo". Ja z chęcią będę zgłaszał takie rzeczy do UOKiK i będziesz bekał za każdy tak post. To jest celowe wprowadzanie konsumenta w błąd.

    Uuuu tutaj to normalka, że wprowadzają w błąd.

  • zapewne chodzi im o samo użycie słowa "za darmo" skoro pierwszą nagrode w tej promocji jest pierscień który dostaje się za 200 sm, kolejna za 500 sm itd to można go nazwać darmowym dodatkiem ale nie jest za darmo, bo trzeba najpierw coś kupić, za darmo to są nagrody w kalendarzu, a nie to

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Generalnie jest za darmo, przy okazji wydanych SM, czyż nie? Darmowe przedmioty, których zwykle nie ma przy dokonywaniu zakupów.

    Ogłoszenie określa 'darmowe przedmioty', ech takie czepianie się na siłę.

    Community Manager

  • Nie czepianie się na siłę. Bo to parę lat temu zostało wyregulowane prawnie. Jeśli muszę za coś zapłacić, a potem dostaję coś dodatkowego, to dostaję to W GRATISIE, a nie za darmo, tak jak to napisałeś w swoim poście.

    [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem offtop.

    vCe0W6E.png

  • Generalnie jest za darmo, przy okazji wydanych SM, czyż nie? Darmowe przedmioty, których zwykle nie ma przy dokonywaniu zakupów.

    Ogłoszenie określa 'darmowe przedmioty', ech takie czepianie się na siłę.

    No tak, wydaj 50 zł a dostaniesz śmieć za 1 zł... Czyli nie jest "za darmo", bo wpierw płacisz. Udajesz czy nie rozumiesz?

  • Generalnie jest za darmo, przy okazji wydanych SM, czyż nie? Darmowe przedmioty, których zwykle nie ma przy dokonywaniu zakupów.

    Ogłoszenie określa 'darmowe przedmioty', ech takie czepianie się na siłę.

    Na następny raz poprostu proszę o lepsze dobieranie słów, a najlepiej przed publikacją przeczytać 2 razy.

  • Przestraszyli się nowego serwera i chcą zatrzymać graczy za wszelką cenę. Ciekawe że eventy startują dokładnie w dzień premiery privka :phatgrin:

  • swietne eventy szkoda, ze skonczylem expic w grocie xd

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Bo to parę lat temu zostało wyregulowane prawnie.

    Jeśli masz jakiś sensowny odnośnik do tego uregulowania, to chętnie się z nim zapoznam.

    W ogłoszeniu figuruje słowo darmowy a to synonim gratisu. Czytałem jeden artykuł, że gratis ma lepszy wydźwięk, aniżeli darmowy, jednak wciąż nie jest to sprzeczne z prawem. Możliwe, że w życiu wręcz używane zamiennie.

    Community Manager

  • WOT CODZIENNIE 200 EXPA TAK O? I CO 2 DNI BLASKI TAK O ?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22