Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Art

    Nie będę już cytował Twoich wypowiedzi, ale proszę napisz, jaki pomysł macie żeby zachęcić Polaków do grania na serwerze złożonym w 90% z obywateli Rumunii? Martwi mnie to, ponieważ jestem przyzwyczajony do gry w grupie i wiem, że jeśli gracze z naszego kraju zaczną masowo kończyć zabawę w giereczkę to zostanie garstka Polaków. Czy ktoś na serwerze Carpathians jest odpowiedzialny za blokowanie spam botów zalewających czat oraz prywatne wiadomości? Ostatnie pytanie, bo rozumiem, że jest to serwer docelowy, ale dlaczego do tego serwera nie zostały dopisane rekordy Meley/Hydry z serwera Jawa? Dlaczego przepadły punkty ze Strefy Walki?


    Czy w przyszłości pojawią się bilety podróżnika?

    bilety ? xD

    ten serwer jest na calkiem innych ustawieniach

    predzej dostaniesz next fuzje z serwerem jawa zachodnim niz jakis bilet xD

    laOm9hK.png

  • Jestem ciekaw jak będę dropił w m2 po fuzji Diumar - Etolin jak tam latają dropy 35lv full IS :p

    BEDZIE PUPCIA teraz jest problem a jak połączą serwery dolicz kilkaset osób i botów jak nie zwiekszą ilości ch to bedzie masakra ja osobiscie zastanawiam sie na zakączeniu gry

  • BEDZIE PUPCIA teraz jest problem a jak połączą serwery dolicz kilkaset osób i botów jak nie zwiekszą ilości ch to bedzie masakra ja osobiscie zastanawiam sie na zakączeniu gry

    zakOŃczeniu :)


    Mam pytanie odnośnie petów. Moje pety jeszcze są na 8-10 dni, ale nie są w klatce. Czy warto je wkładać do tej klatki, żeby jakimś dziwnym trafem nie wyparowały im nabite dni?

  • Jestem ciekaw jak będę dropił w m2 po fuzji Diumar - Etolin jak tam latają dropy 35lv full IS :p

    nie będziesz, jeśli jesteś nowym graczem to sie nie wybijesz :( po fuzji ten serwer będzie zbiorem postaci i ekwipunku tworzonego ponad 10lat przez tysiące osób... wiele osób z niego odejdzie i sądzę, że powstanie nowy polski serwer

    deus vult!

  • To będę kopał rudy. Z metka nie zrezygnuje przez bandę ludzi którzy zawsze mają "ale" I się czepiają wszystkiego:) nawet jak miałbym grać sam to będę xD


    "Czasami lepiej mieć nadzieję niż siedzieć i nic nie mieć"


    Moderator Reverse:
    Poprawiłem słowo na odpowiedniejsze.

  • Czyli teraz musze od nowa instalować metina?

    Wstrzymaj się parę minut zanim te prace techniczne się skończą, a nie siedzisz przed komputerem ze spoconymi dłońmi jakby ktoś miał Ci spota zająć xD

  • Wstrzymaj się parę minut zanim te prace techniczne się skończą, a nie siedzisz przed komputerem ze spoconymi dłońmi jakby ktoś miał Ci spota zająć xD

    Wiesz ile ludzi teraz będzie, trzeba już spoty zajmować na za tydzień

  • Ale bez przesady, dalej to są tylko piksele

    80% graczy w tych pikselach ma dzieciństwo :v


    Wiesz ile ludzi teraz będzie, trzeba już spoty zajmować na za tydzień

    Exp na dzikich psach ON


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

  • zna ktoś mniej więcej ilość ludzi grającej na diumarze ? * nie licząc botów * ?

  • Wstrzymaj się parę minut zanim te prace techniczne się skończą, a nie siedzisz przed komputerem ze spoconymi dłońmi jakby ktoś miał Ci spota zająć xD

    akurat wróciłem po 13 z pracy i myślałem że już po tych fuzjach i sie zdziwiłem dlaczego pisze "zainstaluj". Co do spoconych dłoni -akurat nie mam takiego problemu ;)

  • drop tych szkat to totalna loteria bez różnicy czy masz 300 czy 0 do dropu xD

    :jinno: :exp: :gonipies:

  • Wiesz ile ludzi teraz będzie, trzeba już spoty zajmować na za tydzień

    Hmm;p Kompleksowe usługi przy obronie spotu na blaskach w zamian za 50% wydropionych blasków!!!!!

    Grających, czy stojących w m1 ?

    Żebyś tylko na moim miejscu w m1 nie stał :D Bo to się skończy starciem BMów:w00t:

  • Po poruszeniu na forum wnioskuje że fuzja dalej trwa?;d

  • W sumie lepiej do 18 niż żeby połowę eq potem nie było :D:

  • zna ktoś mniej więcej ilość ludzi grającej na diumarze ? * nie licząc botów * ?

    Moim zdaniem jest nie wiele chyba mniej osób niż na Etolinie.

  • Moim zdaniem jest nie wiele chyba mniej osób niż na Etolinie.

    Pytam, bo oglądałem jinno i widziałem więcej sklepów na Diumarku . i to o jakieś 30%