Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Z tego co się dowiedziałemto problem wystąpił na platformie Gameforge i został już usunięty.

    A czego dowiedziałeś się na temat nowej mapy? Dlaczego można udać się na nią tylko raz i papa? Czy to celowe, czy jakiś bug?

  • Podejrzewam że 1x poziom 1x wypad. I po wbiciu 40 lvl gildii dung jest nielimitowany.


    Ale raczej ktoś tu powinien coś napisać,bo już troszkę minęło od wprowadzenia i wykrycia tego bądź co bądź "błędu".

    vCe0W6E.png

  • Żeby mieć 21 poziom trzeba mieć te trzy ulepy czy trzeba zrobić ten nowy dung?

    Nie żeby wbić 21 trzeba expic mała wpłata za 120.000yang. Ulepy które tam są to je dostajesz w zamian za włączenie expa

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Żeby mieć 21 poziom trzeba mieć te trzy ulepy czy trzeba zrobić ten nowy dung?

    Potrzebujesz 1 500 postaci i na każdą z nich po 360k yang (3 razy po 120k). Za to dostajesz 1 000 expa dla gildii plus ulepy po 3x za każdą wpłatę losowo dykta/pień/kamień

  • Potrzebujesz 1 500 postaci i na każdą z nich po 360k yang (3 razy po 120k). Za to dostajesz 1 000 expa dla gildii plus ulepy po 3x za każdą wpłatę losowo dykta/pień/kamień

    Koleżanka/kolega UP - wytłumaczyła jaśniej 😁

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • A czego dowiedziałeś się na temat nowej mapy? Dlaczego można udać się na nią tylko raz i papa? Czy to celowe, czy jakiś bug?

    Jeśli chodzi o wypad na bossa z gildią, to dokumentacja jest niejasna. Jeśli ją dobrze rozumiem, to ograniczenie jest raz na tydzień.

    Community Manager

  • Jeśli chodzi o wypad na bossa z gildią, to dokumentacja jest niejasna. Jeśli ją dobrze rozumiem, to ograniczenie jest raz na tydzień.

    I matkoo to niezły dung


    Coś na zasadzie grupowej meley


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().

  • Rozpocząłem grę z 5x talią i pyk, metin przestał odpowiadać XD

    CUDOWNA GRA :)

  • Jeśli chodzi o wypad na bossa z gildią, to dokumentacja jest niejasna. Jeśli ją dobrze rozumiem, to ograniczenie jest raz na tydzień.

    No to jakim cudem na jawie udało im się wejść drugi raz? Bo raczej no nie da się inaczej zdobyć tylu medali żeby dodać bonus ;P

  • Nam na jawie udało się dodać enchant ognia +3. A jak wam idzie?


    Ale jak skąd miałeś tyle medali??


    No to jakim cudem na jawie udało im się wejść drugi raz? Bo raczej no nie da się inaczej zdobyć tylu medali żeby dodać bonus ;P

    A czy po wbiciu 21 lvl i przejścia poziomu, można używać wpłaty średniej? Czy dalej tylko mała


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().

  • Powie mi ktoś czy po wbiciu 21 lvl i zabicia bossa można robić średnia wpłatę?


    Bo jeśli tak to odpowiedź była by jasna. Od czwartku wplacali średnia wpłatę co daje im 10 medali x 3 = 30. Do Dnia dzisiejszego mamy 5 dni czyli 150 medali + 150 za zabicie bossa jest 300.

    A bon 300 chyba kosztuje


    Chyba, że jak zawsze Jawa ma łatwiej


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().

  • U nas na Diumarze tez mamy wbity zywiol ognia. wystarczy ze wszyscy odbiora ze sklepu zwoj ognia i przekladaja bron z postaci na postac:p szkoda tylko ze wejscie tylko raz na tydzien...

    Nie przyszedlem tu żeby przegrac...

  • dało się wejść dzisiaj, bo patch był w poniedziałek i od tego czasu policzyło tydzień, więc wychodzi na to że misja bedzie sie resetowała co poniedziałek lub co restart

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • dało się wejść dzisiaj, bo patch był w poniedziałek i od tego czasu policzyło tydzień, więc wychodzi na to że misja bedzie sie resetowała co poniedziałek lub co restart

    Patch był w środę a nie w poniedziałek. Ale być może że bd tylko w poniedziałek resetowac

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Patch był w środę a nie w poniedziałek. Ale być może że bd tylko w poniedziałek resetowac

    Patch był w poniedziałek, bo wtedy się pobierała nowa mapa i był reset, w środe zostało to tylko włączone.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Nie, nie da się. Ciągle jest tylko mała. Średnia, duża pewne za kupony, które będą w IS...

    Aham. Dzięki bardzo


    Art weźcie zróbcie coś z tą platforma nie ogarniam do 3 rano mogłem logować się normalnie, a dziś na 1 z kont wyskakuje mi "nie prawidłowy login" nie mogę zmienić hasła a ni nic. Co to ma byc?


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().