Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Odpowiedź na wasze wszystkie pytania jest jedna:
    Jak sami nie sprawdzicie to się nic nie dowiecie, chyba, że inny gracz was uprzedzi i podzieli się informacją :)

  • Po wprowadzeniu tego GF klienta nie można już odpalić jednego konta na dwóch serwerach jednocześnie? Otwierając klienta na koncie, nie mogę otworzyć drugiego klienta z tym samym kontem, mimo że chce zalogować się na inny serwer... :|

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Juz widzę gildie, które zostały założone tylko po to, aby farmic dykty pnie, kamienie oraz medale męstwa :D

    Nowe gildie? Po co Ci nowa gld jak i tak musisz wbić 20 lvl. Masz gld z 20 lvl i tam wbijasz 21 . Tylko można to zrobić w 1 dzień, ale jest b. Dużo zabawy


    Tak patrząc łatwe to nie bd. Oni mieli wyborna mityczna, iperf eq i boss zabierał im prawie pół hp... A jedyny drop to medale męstwa?


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().

  • Zob ze nie majo eq na żywioł a ty możesz mieć je i jajo peta jak narazie drop pokazany taki

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Tak patrząc łatwe to nie bd. Oni mieli wyborna mityczna, iperf eq i boss zabierał im prawie pół hp... A jedyny drop to medale męstwa?

    Tylko ze z tego co widze to nawet nie przygotowany tak jak normalny gracz jest bil koles w zimorodkach XDD szafirowy naszek no no xD silny na szamany tam dziala? XD nemerka jako pet i to bez skili... ubrany pas niedzwiedzi czyli abs na szamanow tam dziala XD


    Z tego co sie dowiedzialem to to ma bys dung gildii nie pod zarobek tylko pod wypady i ze nie bedzie ze mozna sb na nim zarobic


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

    Edited once, last by Reverse ().

  • Z tego co sie dowiedzialem to to ma bys dung gildii nie pod zarobek tylko pod wypady i ze nie bedzie ze mozna sb na nim zarobic

    Dla mnie jak najbardziej na plus, powinno być więcej takich Mapek dla gld. Bo jak by nie patrzył to jest to odskocznią od innych Mapek, ale też coś by porobić wspólnie a nie 2 czy 3 osoby.


    Ale czy nie bd można zarobić, no nie do końca, bo jeśli pet bd miał dobre skile i bd do handlu to pewnie bd drogi, chyba, że zrobią tak że nie bd można handlować rzeczami z tamtąd no to oks

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • , już zrobiony

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Po wprowadzeniu tego GF klienta nie można już odpalić jednego konta na dwóch serwerach jednocześnie? Otwierając klienta na koncie, nie mogę otworzyć drugiego klienta z tym samym kontem, mimo że chce zalogować się na inny serwer... :|

    No, ale obok tego napisu "W grze" masz strzałkę, a w niej "Graj". Często odpalam drugi klient jednym kontem jak np. się zatnie.

  • w przegladzie gildi na pierwszej stronie masz rozpiske

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • mam taki błąd po aktualizacji: plik nie posiada cyfrowej sygnatury napraw swoją grę. Od wczoraj nie mogę włączyć gry. Próbowałem reinstal, próbowałem pobrać nowy klient i dalej to samo Art co mam zrobić? czy wy zawsze musicie wszystko popsuć tymi aktualizacjami?

    Silicee - 2lvl champion Ninja ON

    Lenfant - 2lvl champion Likan ON

  • mam taki błąd po aktualizacji: plik nie posiada cyfrowej sygnatury napraw swoją grę. Od wczoraj nie mogę włączyć gry. Próbowałem reinstal, próbowałem pobrać nowy klient i dalej to samo Art co mam zrobić? czy wy zawsze musicie wszystko popsuć tymi aktualizacjami?

    Taki komentarz równie dobrze mogę zripostować - u mnie działa klient bez problemów zarówno przed jak i po wczorajszej przerwie aktualizacyjnej. Nic nie psujemy, gdyby problem był poważny to by obejmował o wiele większą grupę niż pojedyncze przypadki. Bez głębszej analizy nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Zgłoś swój przypadek w systemie Support, spróbujemy Ci pomóc.

    Community Manager

  • Zbili i jaki drop mieli bo na małym ekranie nie widziałem tego

    , już zrobiony

    Zbili i jaki drop mieli bo na małym ekranie nie widziałem tego

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta