Zmiany w grze - dyskusja

• Tutaj dyskutujemy o zmianach:

- Które zostały wprowadzone

- Będą wprowadzone

• Yamie na +9 dają sloty +50pż + 50pż + 100 pż, co razem daje magiczną sume 200 do pż
    produkcja przetopu to 1 x biała, niebieska i czerwona perła(chyba że trafisz w tomboli, która nie jest na stałe)
    produkcja przetopu może się nie powieść
    uzbrojenie slotu może się nie powieść
    przetop po paru godzinach znika
    teraz dajcie sobie odpowiedz czy warto wydawać dziesiątki pereł dla 200 pż na parę godzin:)
    KnighR zapomniałeś też wspomnieć o biologu na 92 i 94 oraz możliwość jego wykonania z olejkami i bez w porównaniu do poprzednich biologów
    oraz nowego eq, co prawda kopa ma, zbroja też dobra, ale nie oszukujmy się... wbić te eq na 9 bez podręczników kowala to prawie jak wygrać szóstkę w lotka:)
    ogólnie co dodatek do gry to coraz bardziej nie przemyślany, coraz bardziej zmuszający do wydatków w grę, a nie dający w całokształcie prawie nic:) albo coś na chwilę, po czym na końcu i tak nie mamy nic:)
    ja się pytam gdzie stary biolog ? zdawałeś dwa miesiące może trzy, ale dało się zdać... gdzie stary system ulepszania ? wiem że perły były drogie, ale w końcu ten otóż zwykły bodzio wbił wymarzony miecz czy zbroję na +9...
    misje które robiło się krócej albo dłużej aczkolwiek nie zmuszały do tyrańczej pracy i mozolnego codziennego bicia setki bossów bez efektu...
    na temat alchemii mogę wam powiedzieć że zbierałem przez rok czasu szlifowane kamienie, by na końcu ulepszać je na rzadki... na 80sztuk szlifowanych kamieni pozyskałem 1 rzadki kamień dający 1 do witala i 1% na unik strzał, to podsumowanie mojej rocznej pracy w alchemii. Zajęcie jest? jest. Efekt jest? efekt jak widać wyżej
    nie wspomnę też o ewentach na szkaty amora itp gdzie nic nie dopiło na dziesiątki bossów i metków:)
    to tylko potwierdza tezę że jedynie co dobrze wychodzi GF to dawanie happy hour... bo jeśli chodzi o coś dla graczy, nie dadzą nam nic dobrego, a jak już coś lepszego to na czas a trzeba za coś takiego słono zapłacić, więc w końcu i tak zostajemy bez niczego po upływie czasu....
    PS: Widniał u Nas na S55 temat Diumar najludniejszy serwer, obecnie zostało 1/3 graczy, gratulację dla firmy za ciężką pracę która cały czas się do tego przyczynia.

Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)

• Moderator Leneres:
    Przypominam, iż wątek daje możliwość wypowiedzenie się na temat zmian w grze i w żadnym wypadku nie służy w celu oceny pracy jej twórców.

• z tego co oglądałem na filmikach na YT z tych całych zlotów GF,i patrząc jacy tam ludzie są młodzi,nie dziwie się że metin2 tak bardzo się zepsuł

na tych "całych zlotach GF" to w 90% są teamowcy (patrz TUTAJ )

Niestety nieudolność firmy jest tak wielka,że za nasz projekt metin2 odpowiadają hmm 3 jak nie mniej osoby,widać to było podczas fuzji serwerów.

Za metina odpowiada o wiele więcej osób ;p

Spóźnienie sięgające do 10 godzin,czyżby dla nich to było tak trudne wstać o 4 rano? jeszcze w domu? nie musisz w końcu nigdzie wychodzić,tylko siedzisz w domu i robisz ..

Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Wchodząc na oficjalną stronę GFu, w zakładkę Kariera można znaleźć oferty pracy w tej firmie, praktycznie każde stanowisko wymaga stacjonowania w Karlsruhe.

Ta cała firma,mam nadzieje że niedługo upadnie,a gre przejmie ktoś inny,chociaż wątpie że ktoś się podejmie utrzymania teraźniejszego metina..

Nie upadnie. :)

Aktualny stan serwerów, na który każdy narzeka, co odbija się również na Teamie i GF, po części jest zależny od nas. Zauważyłam, że wielu graczy stoi bezczynnie główną postacią w m1 a drugim kontem idzie dropić albo stawia sklep. Takich sterczących w m1 graczy jest dużo, gdyby każdy wylogował stojące bezczynnie konto, już by było lepiej. ;p Boty, boty, boty... nie lubię wrzucać ludzi do jednego worka, jednak boty (mowa o tych głównie o tych stawianych masowo, gdzie właściciel konta nawet nie raczy siedzieć przy PC) stawiane są przez nas - graczy, nie GF. W nocy jestem w stanie zrobić DT na 7-8 kont, gdzie w dzień zalogowanie dwóch graniczy z cudem. Skoro w nocy da się w stanie normalnie grać, to nasuwa się prosty wniosek - w nocy jest zdecydowanie mniej graczy.

Co do samych zmian w grze, osobiście dla mnie są jak najbardziej na plus.
    Mapy dla +90 to był strzał w dziesiątke, nie trzeba się bić w red lesie o metina, żeby zdobyć PDka albo pelerynki. :mkay: Wbrew pozorom fuzja też nie jest taka zła, market aż się ugina od ofert eq, biegając po grocie można zauważyć, że coś się tam dzieje, wojny, sojusze, zadymy pod DT to chleb powszedni. Dla starych wyjadaczy jest to namiastka tego, co działo się 4-5 lat temu. :-)

• Widniał u Nas na S55 temat Diumar najludniejszy serwer, obecnie zostało 1/3 graczy, gratulację dla firmy za ciężką pracę która cały czas się do tego przyczynia

Potwierdzam w 100% z dnia na dzień można zaobserwować wyludnianie serwera a powód jest tylko jeden znany nie tylko na S55 Diumar...

Jeżeli dalej tak będzie powróci sytuacja ze starych serwerów np s13 z którego pochodzę, znów wiatr będzie hulał po m1 m2 o innych lokacjach już nie wspomnę.

Wg mnie na chwile obecną istnieje ostatnia szansa aby do tego nie dopuścić GF bierz się do roboty i to prędko bo wszystko co uratowałeś możesz stracić na nowo!

Kupie na s13:
    Obuwie 1,5-2kpz 8%spowolnienie
    Broń: Rib/Fms sr35+ 8% spowolnienie
    Branze z łez 1,5-2kpż 10 do pż.

• Aktualny stan serwerów, na który każdy narzeka, co odbija się również na Teamie i GF, po części jest zależny od nas. Zauważyłam, że wielu graczy stoi bezczynnie główną postacią w m1 a drugim kontem idzie dropić albo stawia sklep. Takich sterczących w m1 graczy jest dużo, gdyby każdy wylogował stojące bezczynnie konto, już by było lepiej. ;p Boty, boty, boty... nie lubię wrzucać ludzi do jednego worka, jednak boty (mowa o tych głównie o tych stawianych masowo, gdzie właściciel konta nawet nie raczy siedzieć przy PC) stawiane są przez nas - graczy, nie GF. W nocy jestem w stanie zrobić DT na 7-8 kont, gdzie w dzień zalogowanie dwóch graniczy z cudem. Skoro w nocy da się w stanie normalnie grać, to nasuwa się prosty wniosek - w nocy jest zdecydowanie mniej graczy.

To w takim razie powiedz mi w jaki sposób grubo ponad 3 lata temu gdy było 9 serwerów i każdy na każdym CH miał full, gdzie nawet wtedy w chunjo nie dało się przejść od ilości sklepów nie było lagów?! Co sie stalo? Teraz majac 6 serwerow gdzie zaden nie ma full, ludzi jest w cholere mniej niz za tamtych czasow metin nie wyrabia? Oczywiscie, wina lezy po naszej stronie - graczy, tylko nie gf :) dobre.

• /ciach
    Ale moge sobie gdybac. Jest coraz mniej graczy - to widac. jesli GF czegos nie zrobi w sprawie poprawy infrastruktutury technicznej to bedzie tak jak przed laczeniem ... Mi tez juz odechciewa sie grac - dzis co 10mint freeze serwera a majac range na minusie troche strach. Nawet jesli mam lucy. A kij wie czy tylko u mnie serwer sie zamraza - a u innych nie?

Moderator Leneres:
    Ostatni raz powtarzam, iż to nie jest odpowiednie miejsce by rozpatrywać problem od stony technicznej. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć na temat gry od strony technicznej zapraszam do działu: Błędy techniczne i bugi

Temudzyn :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 94 ON - STOP :)
    TemudzynWP :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 100++ ON - SLOWLY FORWARD ;)

Edited 4 times, last by Leneres ().

• Metin2 aktualnie to gra tylko dla burżuazji a nie jak 5 lat dawniej dla każdego.
    Grają i wyróżniający są tylko ci co wydają kupe kasy na IS, dlatego że tylko w tym kierunku GF zmienia grę.Ciągle tylko happy hour/cashback/rabaty i skrzynie psów.I to właśnie przez to też wiele graczy kończy grę i rezygnują, bo fakty są takie że nawet 24h no-lifowania nie zrekompensuje grubych xxx wydanych w metka bo ktoś kupi w is kostium z dobrym bonem czy zakręci kołem losu i przegra z taką osobą.Pomijając nowy problem jakim są lagi i wywalanie serwerów...

• Aktualny stan serwerów( ...), po części jest zależny od nas. Zauważyłam, że wielu graczy stoi bezczynnie główną postacią w m1 a drugim kontem idzie dropić albo stawia sklep. Takich sterczących w m1 graczy jest dużo, gdyby każdy wylogował stojące bezczynnie konto, już by było lepiej. ;p Boty, boty, boty... nie lubię wrzucać ludzi do jednego worka, jednak boty (mowa o tych głównie o tych stawianych masowo, gdzie właściciel konta nawet nie raczy siedzieć przy PC) stawiane są przez nas - graczy, nie GF. W nocy jestem w stanie zrobić DT na 7-8 kont, gdzie w dzień zalogowanie dwóch graniczy z cudem. Skoro w nocy da się w stanie normalnie grać, to nasuwa się prosty wniosek - w nocy jest zdecydowanie mniej graczy.

jak sie cos pisze to wypadaloby to przemyslec a nie pisac trzy po trzy i to jeszcze modek xd
    jak juz ktos wczesniej wspomnial pare lat temu czesto bylo full przynajmniej na jednym kanale i jakos tak nie wywalalo, a teraz co? mniej graczy i wywala i ty mowisz, ze jest za duzo graczy xd nie osmieszaj sie juz bardziej :)
    kiedys przy wiekszej ilosci graczy dzialalo, a teraz przy mniejszej nie! Wniosek jest jeden serwery są do bani! Przestarzałe, zepsute, źle obslugiwane nie wiem ale jedno jest pewne, ze na pewno to nie wina ilosci graczy!

Za dużo sklepów? Jak pamiętam monastyr 4/5 lat temu to sklepów było o wiele więcej i jakoś działało. Poza tym jak ma gracz cokolwiek sprzedac? Musi wystawić sklep. Gdyby doszły do skutku plany domu aukcyjnego by nie musieć mieć zalogowanej postaci sklepowej, a itemy jednak wystawić to i tych postaci zalogowanych by bylo mniej ale to gejfordz by musial wydac kase na ulepszenie gry, a nie prezesiki lapia do portfela, a na gre juz olew.

/ciach

Głupoty proszę zachować dla siebie.
    Leneres.

• Przydały by się zmiany na górnym szczeblu teamu bo ta osoba odpowiedzialna za to wszystko co się dzieje wyraźnie sobie nie radzi lub jest po prostu obibokiem który ma to wszystko w 4 literach . Na każdy naprawiony błąd w grze trzeba czekać pare miesięcy..... paranoja. Tak wiem zgłoszone trzeba czekać ale z ludzmi można rozmawiać , dogadać się i niektóre ważne sprawy można przyśpieszyć oczywiście jak się tylko tego chce.

Zróbcie cos żeby nie wywalało podczas bicia bo wegetacja w m1 nie jest przyjemna!!!!!!!

• Aktualny stan serwerów, na który każdy narzeka, co odbija się również na Teamie i GF, po części jest zależny od nas. Zauważyłam, że wielu graczy stoi bezczynnie główną postacią w m1 a drugim kontem idzie dropić albo stawia sklep. Takich sterczących w m1 graczy jest dużo, gdyby każdy wylogował stojące bezczynnie konto, już by było lepiej. Boty, boty, boty... nie lubię wrzucać ludzi do jednego worka, jednak boty (mowa o tych głównie o tych stawianych masowo, gdzie właściciel konta nawet nie raczy siedzieć przy PC) stawiane są przez nas - graczy, nie GF. W nocy jestem w stanie zrobić DT na 7-8 kont, gdzie w dzień zalogowanie dwóch graniczy z cudem. Skoro w nocy da się w stanie normalnie grać, to nasuwa się prosty wniosek - w nocy jest zdecydowanie mniej graczy.

Mhm - napisałaś że wielu graczy stoi w m1 bezczynnie co przez to są lagi . A powiedz mi co mamy robić aktualnie ? Wywala nas co jakiś czas (5-10 min) w czasie expienia więc odpada . Bicie metków również odpada (nie daj Boże wypadnie resp i ubije Cb w czasie "zamrażania" ) więc rownież odpada . Wojny , zadymy też bez sensu - wiadomo bug "krycia się" u wszystkich postaci co psuje zabawę dla wszystkich graczy. Robienie misji nowych ? Błagam nie rozśmieszajcie mnie bo brzuch mnie zaboli - policzyłem sume dos na 91 lvl z wszystkich misji i wyszło mi 105 mln (zaokrąglając) a next lvl wymagane jest 1 mld expa... już nie liczę czasu i nerwów na robienie tych misji ale myślę że pewnie jest wesoło dla 90+ którzy z zapałem robią te misje ... chodzenie na smoka? to samo co expieniem - może Cb wywalić . Co ciekawego zauważyłem że daggerzy (nawet 90+ )zaczęli chodzic z mieczami i robic pvp z tą bronią - daje do myślenia prawda ? Dc i inne "rajdy" ? Jaka nagroda ? Marny drop dla jednego może 2 graczy z całego pt . Motywacja do robienia najazdów - zarąbista.
    Tak jak up - kiedyś było multum graczy , 4 CH , serwer full i o dziwo wszyscy byli . Nikogo nie logowało z gry a jeśli już to na pewno nie z powodu "szybkiego" machania mieczem czy sztyletami bo kiedys serwey jakoś wytrzymały tę nad świetlną prędkość ruchu ataku...Jedyna zmiana w grze co u mnie jest na minus to ciągłe promocje w IS . I mam pytanko do górnych szczebli . Co was podkusiło żeby zwiększyć cene SMS z 25 zł do 30 zł ? Bo nie wiem czy wiecie ale większość operatorów nie ma doładowań konta za 30 zł ale 25 zł (u mnie tak jest) - więc wychodzi na to że musze ładować 2x 25 zł by kupić SM za 30 zł... Nieźle . Pozdrawiam GM polskich i graczy , nie pozdrawiam GF.

• Fajnie by było ,gdyby to było jeszcze co 5-10 min . Ja expiąc archerką sztyletami nie utrzymam się 3 minut. Już nie wspomnę o ciągłych zamrożeniach. Super,że problem jest już znany i zgłoszony ,ale może jakieś małe info kiedy to zostanie naprawione. A tłumaczenie typu,bo w m1 stoi za wiele nieaktywnych postaci jest dla mnie wręcz śmieszne. Takie tam odwracanie kota ogonem.Podejrzewam,że nasz szanowny team jak najbardziej zgłosił sprawę do Niemców i na tym się skończyły ich działania,bo gdyby napierali na GF zgłaszając ciągłe ataki i frustrację graczy tych inwestujących w is i nie, to by chociaż uzyskali jakąś odpowiedź na temat przyczyn i terminów naprawy. Team zamiast stanąć za polskimi graczami woli odbijać piłeczkę( bo przecież polscy gracze mają internet na dynamo) i grozić "upomnieniami "za powielanie tematu.

• Jakiekolwiek odbijanie piłeczki w stronę graczy jest nietaktem.gra powinna byc przemyślana i przystosowana do każdej ilości graczy. Jak można było pozwolić by każdy miał tyle kont ile chce a teraz narzekacie że ludzie z tego korzystają?
    Metin umarł, jest martwy , zimny i sztywny, a GF wyciaga z trupa co sie da wykorzystując przywiązanie ( nałóg) graczy, nie spodziewam sie żadnej poprawy czy naprawy z strony GF...

Skoro ilość graczy powoduje lagi to po grzyba łączyliście serwy? brak przewidywania? Może od razu zróbcie by każdy ściągnoł sobie metka na kompa i grał samotnie...

• Trzeba się rozpisać

1. Wielu graczy narzeka na loganie , kikanie , zamrażanie itd, To jest wina tego że serwery nie są tak mocne by utrzymać TYLE LUDZI na raz. Osobiście expie i mnie tylko na ch2 kika i laguje. Inne Ch bez problemu a expię czasami po 6h. Więc jak ja słyszę kika mnie itp. TO KUP LEPSZY KOMP / NET albo ZMIEŃ CH. BO na prawdę nie da się was już słuchać .

2. Ninje sztylety. Jest to niestety wina silnika metin2 . Gdyż musi być w nim jakaś usterka że tak kika. Bo w sztyletahc jest tak że kika gdyż ZA SZYBKO SIĘ BIJE.

3.Serwery po łączeniu. Każdy prosił o łączenie od roku może dwóch i jaki był płacz że tego nie ma w swoim terminie . Połączyli i co ????? I znów płacz : "ten mi ksuje itd itd " . Osobiście uważam że po 1 serwerze mniej powinni łączyć .

4. Będziecie mi pisać że to nie prawda itd itd. Ale prawda jest taka że pewien moderator forum kiedyś ( 2013) przez przypadek powiedział że to wina HISZPAN ( informatykow) że zwepsuli łączenie w ich kraju gdyż oni w swojej serwerowni źle wprowadzili dane itd itd. I jak sie później okazało każdy ( prawie chyba) kraj ma serwerownie u siebie . Dlatego u nas są resety w inne dni niż w angli czy niemczech. i dlatego oni aktualizację mają szybciej. Bo jakby serwery były w niemczech to macie lagi cały czas.

5. Mapki hmmm.
    Każdy narzeka na Dc , BP , v3 itd itd Narzeka. OK narzekaj ale jak ktoś te mapki zna , chodzi tam to wyciąga ogromne yangi. Np. ja na dzień umiem do 1.8kkk tam wyciągnąć jak mi sie nudzi. Gdyż nie stety lub stety nie pisze wszytskiego na wiki.

6. Osobiście czekam na aktualizację następna która będzie do wakacji w tym roku , gdyż wprowadzi ona wiele nowego ( info metek niemiecki , romzowa Gf z kimś tam).

7. Nie stety prawda jest taka że przeciętny gracz nie zna się na grze chociaż ma eq +9 pro elo... Na grze znają sie gracze ktorzy grają od początku metina lub minimum 5 lat. Gdyż oni wiedzą jak kiedyś było itp.

8. A mnie osobiście ciekawi kiedy WPROWADZĄ coś dla niskich lvl ( sam temu byłem przeciwny) Chodzi o ot by zachecić graczy do gry.

9.Każda aktualizacja posuwa metina do przodu . Każdy by chciał tego co było 4 lata temu , ALE TO NIE POWRÓCI gdyż za dużo złodzeji gra a ludzie dorośli pozakładali swoje rodziny itd itd.

Pozdrawiam
    SzalonySzymn

• Ad. 1 Ja jakoś mam neta 20mb, do tego procek i7 i karte nvidii gf gtx760 i jakoś mnie laguje/kicka nawet na ch5/ch6 ;)

Ad. 2 Z tym, że za szybko bije to się uśmiałem :rofl:

Ad.3 Jakoś nie widzę tego Twojego płaczu - większość się raczej cieszy z rywalizacji, no chyba że mowa o eventach, gdzie 10osób do 1 spota

Ad. 4 Po 1. mówi się Hiszpanów a nie "Hiszpan". Po 2. skąd moderator jakiegoś boarda może wiedzieć kto popełnił błąd na szczeblu programisty/obsługi serwerowni? :oops: A aktualizacje są wprowadzane równo na wszystkich globalach..

Ad. 5 1,8kkk dziennie w DC? XD To musisz być miszczem świata..

Ad. 6 O tym się nie wypowiem, bo nie wiem o co miałoby chodzić, ale zapewne jakaś plotka..

Ad. 7 Co ma czas gry do "pojęcia o grze". Może ma, jeśli mówimy o miesiącach, ale czy ktoś gra 3 lata, czy 6 nie robi wielkiej różnicy - wiedza raczej pozostaje ta sama ;)

Ad. 8 Możnaby..

Ad. 9 bez komentarza xd

• 1. Wielu graczy narzeka na loganie , kikanie , zamrażanie itd, To jest wina tego że serwery nie są tak mocne by utrzymać TYLE LUDZI na raz. Osobiście expie i mnie tylko na ch2 kika i laguje. Inne Ch bez problemu a expię czasami po 6h. Więc jak ja słyszę kika mnie itp. TO KUP LEPSZY KOMP / NET albo ZMIEŃ CH. BO na prawdę nie da się was już słuchać .

Gadasz (piszesz ) jak potłuczony
    Pół roku temu na dt zabierałem 5 kont ( tyle miałem)nie miało znaczenia jakie ch wybrałem i spokojnie mogłem z nimi przejść dt od parteru do ripka
    Dziś pobiegam niecałą minutę w v2 (ch nie ma znaczenia) i mam kick'a, więc twoja teoria się nie klei

A z tym 1.8kkk dziennie to nie wiem czy jest tutaj ktoś tak łatwowierny by ci uwierzył

• Moderator Leneres:
    Przypominam, iż posty powinny być przejrzyste. Edytowanie czyjegoś cytatu i zamieszczanie w nim swojej opinii nie jest mile widzianą formą wypowiedzi. Być może w innych działach jest to dopuszczalne, ale tutaj starajmy się trzymać pewnych zasad.

• co do kickania z gry, to jest jasne że to wina serwerów...
    mam internet i komp lepszy jak ktoś wymieniał wyżej i też mnie kicka...
    po prostu serwer nie wyrabia... no kiedyś tez było sporo ludzi i nie wywalało tak, ale ile ludzi wtedy miało eq na 9, ile ludzi miało pety i mounty itp itp wszędzie pełno iskierek, mapy rozbudowane, wszędzie ktoś gdzieś też coś robi, no i serwer pada, zwłaszcza Diumar
    Uratować to może jedynie wymiana na lepszy sprzęt, ale to wydatki na które nie wiem czy sobie pozwoli GF:)
    co do dużej ilości jang w DC, nie wiem czy da radę tyle wyciągać na motłochach... raczej wątpię, aczkolwiek nie zamierzam spekulować.

Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)

• Ja natomiast w związku z ostatnim stanem serwerów (ANDROS) mam kilka pytań:
    1. Dlaczego nie było restartu 02.01? mimo normalnego dnia pracy...
    2. Czy w przypadku posiadania przedmiotów z IS (np PD na określony czas) będą zwracane SM? Expienie przy tym stanie nie jest możliwe, kicki nawet co 30 sekund i to nie jest wina internetu ani sprzętu z mojej strony
    3. Czy są przewidziane jakiekolwiek zmiany tego stanu?
    4. Czy są jakiekolwiek możliwości ochrony przed kickami? Wiem, że to występuje tylko w przypadku expienia "z buta" ale nie każdy ma możliwość inaczej expić...

:shinsoo: :53: Medeis 80 lvl - DRUGA MŁODOŚĆ
    :shinsoo: :53: Morganos 102 lvl :growup:

• Osobiście miałem zamiar wbić 100 lvl przez święta, ale rzez te lagi i kickanie z gry zrezygnowałem, a nocy zarywać nie zamierzam bo tylko wtedy da się normalnie grać!!!Narazie gram w inne gry bo nie widzę sensu się męczyć, czekam kiedy wkońcu coś z tym zrobią;/

• W nocy też niewiele się zmienia, niezależnie od pory wyrzuca z serwera, zmienia się tylko częstotliwość z kilkunastu sekund do kilku minut...

:shinsoo: :53: Medeis 80 lvl - DRUGA MŁODOŚĆ
    :shinsoo: :53: Morganos 102 lvl :growup: