Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

    ---

    Z absolutnie całą powagą, gdybym chciał zrobić na złość graczom, to właśnie coś takiego bym odwalił. A zmieniając tym bossom bony na zupełnie niepowiązane z wszystkim innym na danej mapie, prawdopodobnie zrobiłbym słynny "chef's kiss", rechotając z własnej nikczemności xD

    No ale żeby być absolutnie fair - kiedy te mapy się pojawiały, nie było jeszcze autołowów, więc sam koncept gry, różnił się drastycznie, może nawet był to jakiś prymitywny bat na bociarzy. Dzisiaj to bat na wszystkich xD

    Jak chcesz latać na autołowach na mapkach 90 to postaw troche dalej niż resp bossa i nie będzie problemu.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • A propo eventu na mistrzostwa, który to twierdził że jasno napisano do kiedy będzie można odbierać emblematy? No który? Dziś 1 stycznia i są osoby co nadal mają te cuda. A i jeszcze jak dla Ciebie gościu jest to doping to od razu napiszę - BZDURA.

    Dziś wyraźnie widać że doping dotyczył wybierania krajów które mają wygrać. I odpał jaki daje piłka i emblemat nigdy nie będzie tym czym sądziłeś że jest.

    Przy tego typu eventach powinno być jasno napisane - Nadropisz sobie tego sporo to do 9 stycznia będziesz miał co wykorzystać.


    doping dla mnie to doping dla twojej postaci czyli emblemat mistrzowski

    Nie, doping na pewno to jest wybranie kraju jaki miał wygrać. I tyle w tym temacie.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Przepraszam bardzo ale czy stajenny jakiś strajk na nowy rok ogłosił o którym zapomniało gf poinformować? Próbowałem zrobić misje konną, 2 h nad nią siedziałem. Jeżdziłęm do tych nieszczęsnych punktów na sohan a koń się tylko zdarzył zmęczyć przez ten czas i poziomu nie ulepszyło

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Jak chcesz latać na autołowach na mapkach 90 to postaw troche dalej niż resp bossa i nie będzie problemu.

    No nie do końca bym się zgodził. Jakbyś się nie ustawił, prędzej czy później zlurujesz, nawet na focusie. A jak nie, to ktoś Ci pewnie pomoże przejeżdżając.

    Z tymi bossami jeszcze tak jest, że łażą sobie po tej mapie jakby były na speedzie. Jednego dnia widzisz gościa na domyślnym respie, następnego dnia pojawia się tam, gdzie nie powinno go być, a trzeciego dnia już mu mówisz "dzień dobry" pod blokiem. /s

    Jasne, to nie jest jakaś bolączka życia codziennego i nie chcę zwiększać wagi problemu (chociaż gdyby to zmieniono, to raczej nikt by nie strajkował). Okazjonalne incydenty, Aku Boku dostaje klapsa na dziąsło, ninjy obcinam stawkę godzinową za mało efektywny exp i życie toczy się dalej.

  • Ascoran A może w propozycjach jak usprawnić grę, mogłoby się znazleźć: uwaga - np handel 1:1 tylko ze znajomymi gdy jest zaznaczona taka opcja ? (taka jak gildia, przyjaciel, prosba, szept itp?

    Chodzi ci o coś takiego jak wybór opcji handlu, tylko znajomi lub wszyscy? Jeśli tak to ciekawa propozycja. :thumbup:

    Zgłoszę to dalej przy kolejnej nadążającej się okazji.

  • Mial moze ktos taki klopot. Ponowna aktywacja konta nie jest obecnie możliwa.

    Twoje konto zostało zablokowane z powodu obciążenia zwrotnego używanej karty kredytowej.



    Aby ponownie aktywować konto gry, należy przelać kwotę transakcji kartą kredytową na konto bankowe Gameforge. taki klopot.

  • Ascoran  Art Bardzo cieszę się, że po ponad miesiącu w końcu przestała się wyświetlać ta irytująca reklama nowego serwa. Prosiłbym żeby przy kolejnej okazji była chociaż opcja np. "Nie wyświetlaj już nigdy" jeżeli już GF musi w tak żałosny i irytujący sposób się reklamować...

  • Kolejny raz logika GF przegrywa z rzeczywistością


    Skrzynka 47 SM

    Kamien księzycowy warty na serwerze aktualnie 1 W

    Kupon 50 SM warty kolo 1.5 - 2 W


    Za kupon 50 sm mozna sprzedac i kupic 2 kamienie ksiezycowe nie bawiac sie w otwieranie!

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • myslisz ze niemcy wchodza tu na serwer, sprawdzaja ceny i ustalaja cene skrzynki? :D

    No jakies statystyki powinni miec

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Santonia czy ksucie w ramach rewanżu/zemsty również jest karane ? Np gracz mi ksuł a ja go po jakimś czasie znalazłem na spocie i mu ksuję, on zmienia CH ja idę za nim i mu ksuję bo on ksuł kiedyś mi. Czy taki scenariusz też jest karany ? Wolę się upewnić.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Santonia czy ksucie w ramach rewanżu/zemsty również jest karane ? Np gracz mi ksuł a ja go po jakimś czasie znalazłem na spocie i mu ksuję, on zmienia CH ja idę za nim i mu ksuję bo on ksuł kiedyś mi. Czy taki scenariusz też jest karany ? Wolę się upewnić.

    nie no bez przesady, chyba po to jest pvp w grze aby z tego korzystać

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Santonia czy ksucie w ramach rewanżu/zemsty również jest karane ? Np gracz mi ksuł a ja go po jakimś czasie znalazłem na spocie i mu ksuję, on zmienia CH ja idę za nim i mu ksuję bo on ksuł kiedyś mi. Czy taki scenariusz też jest karany ? Wolę się upewnić.

    Nie ma za to bana

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Santonia czy ksucie w ramach rewanżu/zemsty również jest karane ? Np gracz mi ksuł a ja go po jakimś czasie znalazłem na spocie i mu ksuję, on zmienia CH ja idę za nim i mu ksuję bo on ksuł kiedyś mi. Czy taki scenariusz też jest karany ? Wolę się upewnić.

    Z tego co dobrze zrozumiałem, to jedynie czerpanie korzyści poprzez szantaż jest karane, więc nie. A to jest konsekwencja, ja sobie zapisuje nicki, wszystkich co mi przeszkadzają, a później jestem konsekwentny ^^

  • W grze jest coś takiego jak RYWALIZACJA silniejszy wygrywa niestety na spotach itp wiec możesz go ganiać ile ci się będzie chciało.

  • Ostatnio żaliłem się na stajennego, przepraszam go bardzo, nie jest on taki zły jak myslałem (DALEJ KONIA NIE ULEPSZYŁ NA TEN 9LV).

    Alchemik to jest dopiero prawdziwa [...]. Jakby jak można spalić 17 rzadkich kamieni i nic nie ulepszyć na antyk. W poniedziałem spalił 5, we wtorek 5 i dziś 7...


    Czy ktoś zna (i czy istnieje) jakakolwiek metoda aby on ulepszył te kamienie bo to aż płakać się chce jak w 1 dzień można stracić tygodniowe robienie corów.


    TAK PRZYSZEDŁEM ZNOWU SIĘ WYŻALIĆ LECZ DYSKUSJA JEST O METIN2 WIĘC CZEMU BY NIE, NO I RÓWNIEŻ Z PYTANIEM JAK TO ULEPSZAĆ!?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Siemka. Podpowie mi ktoś gdzie mogę szukać informacji o licytacjii obszarów gildii? Kiedy to się odbywa, jak mogę kupić? Kiedy konkretnie ta którą chce będzie licytowana ? Pomóżcie. Przeszukałem dużo postów i niegdzie żadnych konkretnych informacji o tym.

    18Szczepan - off

    JOINT - off

    ESPRIT - off

    MIBASZIR - WOJOWNIK BODY - 120 (1lvl)+ ON:thumbsup:

    BASZIMIR - SZAMANKA SMOK - 115+ ON:saint:

    RENEKO - WOJOWNIK MENTAL - 91 + ON<3

    HellerinkaxD - SZAMANKA HEALLER - 95 + ON 8)

    StrzelajkaxD - NINJA ARCHER 93 + ON;)

  • Siemka. Podpowie mi ktoś gdzie mogę szukać informacji o licytacjii obszarów gildii? Kiedy to się odbywa, jak mogę kupić? Kiedy konkretnie ta którą chce będzie licytowana ? Pomóżcie. Przeszukałem dużo postów i niegdzie żadnych konkretnych informacji o tym.

    Obszar wydaje mi się, że jest wybierany losowo. Zazwyczaj trafia w Dongan, bo tam raczej nie są one zbyt rozchwytywane (dzierżawa na Dongan to 100kk dziennie). Jeśli wszystkie obszary w pierwszych wioskach i na Dongan byłyby zajęte, to PODEJRZEWAM, że do licytacji trafiałyby obszary z M3 i M4.


    Sama licytacja przebiega tak:

    19:00 - 20:00 - lider może zarejestrować gildię do licytacji

    20:00 - 22:00 - cała gildia może wpłacać wony na licytację

    Potem oczywiście obszar natychmiastowo jest przypisywany do zwycięskiej gildii.


    Kiedy się odbywają nie wiem, kiedyś było to ogłaszane (Aukcje Terenów Gildii), teraz chyba jest od tego jakiś automatyczny system. Jak ktoś ma dokładniejsze informacje, to sam się chętnie dowiem.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Santonia czy ksucie w ramach rewanżu/zemsty również jest karane ? Np gracz mi ksuł a ja go po jakimś czasie znalazłem na spocie i mu ksuję, on zmienia CH ja idę za nim i mu ksuję bo on ksuł kiedyś mi. Czy taki scenariusz też jest karany ? Wolę się upewnić.

    ksucie nie jest karane

    kare mozesz dostac jezeli napiszesz do niego "przestane jezeli dasz mi xxx kasy"

  • ksucie nie jest karane

    kare mozesz dostac jezeli napiszesz do niego "przestane jezeli dasz mi xxx kasy"

    A pomaganie komuś w postaci rzucania rozpro ? Bo nie jestem pewny ale kiedyś był chyba wątek na ten temat i jak dobrze kojarzę podchodziło to pod nękanie czy coś w tym stylu.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • A pomaganie komuś w postaci rzucania rozpro ? Bo nie jestem pewny ale kiedyś był chyba wątek na ten temat i jak dobrze kojarzę podchodziło to pod nękanie czy coś w tym stylu.

    Sura po to ma taki skill , aby go używać :) Gdyby był zabroniony to by go nie posiadała.

    giphy.gif

  • Co wy mówicie tu maja boty czarno na bialym podane na tacy i ich nie banuja a oni sie będą zajmować jakimiś ksucicielami XD w sumie czekaj czekaj juz bardziej sie spodziewam ze oni [ciach] sie zajmą niż banowaniem botów po nich to sie można wszystkiego spodziewać


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niecenzuralny zwrot.

  • Co wy mówicie tu maja boty czarno na bialym podane na tacy i ich nie banuja a oni sie będą zajmować jakimiś ksucicielami XD w sumie czekaj czekaj juz bardziej sie spodziewam ze oni [ciach] sie zajmą niż banowaniem botów po nich to sie można wszystkiego spodziewać

    po 1 nie ma czegos takiego jak banowanie za ksucie

    po 2 spytaj ludzi ktorzy widza boty "nie zglosilem bo nie warto" a jak juz mysla ze zglaszaja to .... pisza ludziom na czacie zamiast do administracji

    po 3 szok, ludzie tworza nowe konta i nowe boty (dalej ludzie beda plakac jak zamkna polske?)


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem z cytatu niecenzuralny zwrot.

  • Sury to szkodniki i powinni zlikwidować rozpro albo je ograniczyć mocno.

    Przykładowo 3 minuty ładowania i max 5 lvli w góre wchodzi.

    Sury To Zło :cursing: