Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Czy

    łatwo poznać który to bot a który to prawdziwy gracz Jesli widzisz 10 postaci o podobnym nicku z ranga rycerski ale z 1 lv to wiadomo ze bot niemożliwe jest pilnowanie 24/7 postaci żeby oddać expa do gildii na tyle postaci by miały przez cały czas 1 lv

    Ja mam tyle czasu :) Ale póki co targam się z myślą czy to robić :D

  • nie ma to jak dać informacje w momencie restartu :thumbdown:<X

  • a gdzie ukryty powod tego restaru bo po co teraz dawac horfixa jak mozna przy kolejnym restarcie. To teraz jakiegos dodatkowego expa dla tych co expia na auto wykupil is a sa np. w pracy

  • No i płatki śniegu nie pomogły zmixować szmaragdowych kolców (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง Kolejnych różdżek już nie zdążę wykorzystać.

    Ale pomijając, bardzo OP event. Jeżeli ktoś miał czas i sposobność, żeby dropić regularnie i na więcej niż jednej postaci, a tego nie zrobił, to naprawdę może pluć sobie w brodę. Szkaty to serio i ilość, i jakość lootu, a do tego wszystkiego wygoda dropienia.

    Hełmy z głów za ten event, a przecież płatki śniegu to nie jedyna grudniowa atrakcja. Po klapie na halloween i kontrowersyjnych mistrzostwach (zestaw był [fire emoji] ale czy zrekompensował piłki? Nie mi oceniać), w grudniu czuję się jakbym wykupił przepustkę sezonową.

    PS. Przy HH możliwe są opóźnienia w realizacji zamówienia czy już sobie kopiować historię transakcji oraz maila od przelewy24 i uderzać do supportu? Na razie niby naście minut opóźnienia, ale wcześniej doładowywania zawsze były od razu.

    Edited once, last by Aronex ().

  • No i płatki śniegu nie pomogły zmixować szmaragdowych kolców (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง Kolejnych różdżek już nie zdążę wykorzystać.

    Ale pomijając, bardzo OP event. Jeżeli ktoś miał czas i sposobność, żeby dropić regularnie i na więcej niż jednej postaci, a tego nie zrobił, to naprawdę może pluć sobie w brodę. Szkaty to serio i ilość, i jakość lootu, a do tego wszystkiego wygoda dropienia.

    Hełmy z głów za ten event, a przecież płatki śniegu to nie jedyna grudniowa atrakcja. Po klapie na halloween i kontrowersyjnych mistrzostwach (zestaw był [fire emoji] ale czy zrekompensował piłki? Nie mi oceniać), w grudniu czuję się jakbym wykupił przepustkę sezonową.

    PS. Przy HH możliwe są opóźnienia w realizacji zamówienia czy już sobie kopiować historię transakcji oraz maila od przelewy24 i uderzać do supportu? Na razie niby naście minut opóźnienia, ale wcześniej doładowywania zawsze były od razu.

    Dziś to i tak chyba nie pomogą, przy dużych kwotach czasem łapie zawiechę

  • Trafił ktoś łowcę z dzisiejszych "prezentów" ??

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Dziś to i tak chyba nie pomogą, przy dużych kwotach czasem łapie zawiechę

    Wysłałem zgłoszenie na support i dosłownie 5 minut później mi saldo podskoczyło xD

    Oczywiście od razu odpowiedź "Ich bin kein chciwy polaczek, jednak everything alright, sory sory", narobiłem niepotrzebnego zamieszania, chociaż jak wcześniej pisałem, pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło (a z HH korzystałem wielokrotnie), więc byłem pewny, że coś jest nie tak.

    Także tak... wszystko git. Podziękowania dla Pana Gameforge, Banku Światowego i Boga mammona, przy okazji pozdrawiam Boga Smoków.

  • Te skrzynki sa inne od tych które sa dostepne w grze. Tak samo szkatula na bizuterie?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Te skrzynki sa inne od tych które sa dostepne w grze. Tak samo szkatula na bizuterie?

    Co szkatuła na biżu? Normalna jest , jeśli ci chodzi o dinozaury na 3 lizaki 2 nazary poleciały więc gucio jest drop :D

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • A takie pytanie, może dość głupie. Na niemieckim forum zostało zadane pytanie ale nie do końca wiem jak to w rezultacie będzie.

    Mianowicie, czy Skrzynia Płatków Śniegu znika po evencie? Art  Ingolf czy ktoś z Teamu może wypowiedzieć się oficjalnie na ten temat?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • A takie pytanie, może dość głupie. Na niemieckim forum zostało zadane pytanie ale nie do końca wiem jak to w rezultacie będzie.

    Mianowicie, czy Skrzynia Płatków Śniegu znika po evencie? Art  Ingolf czy ktoś z Teamu może wypowiedzieć się oficjalnie na ten temat?

    Skrzynka płatków Śniegu nie znika po evencie, konstultowałem to z osobami wyzej, i na dsc potwierdził to Art, ze nie znika.

  • Skrzynka płatków Śniegu nie znika po evencie, konstultowałem to z osobami wyzej, i na dsc potwierdził to Art, ze nie znika.

    Dziękuje 8)

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Powie mi ktoś czy od zawsze dropem Zielonych Smoczych Fasolek z Metinów nie można było handlować i przekładać do depo? Czy zrobili to od dzisiaj? Wróciłem do gry niedawno po dłuższej przerwie i chciałem trochę zarobić a tu przykra niespodzianka 😕 4h stopienia w M1 poszło na marne 😔

  • W zasadzie jest to dla mnie nie zrozumiałe. Raz są do handlu a innym razem nie. Mało tego piątkowe Małe Błogosławieństwo nie stakowały się, a wcześniej stakowały. Zawsze mamy jakieś atrakcje aby nam utrudnić grę.


    No dobra robicie poprawki a potem na poprzednich ustawieniach dodajecie coś nowego. Wprowadzacie to ale nie uwzględniacie że wcześniej zostało coś naprawiane.

    Zastanawiam się jak to w ogóle możliwe że zawsze trzeba do tego wracać. =O

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Powie mi ktoś czy od zawsze dropem Zielonych Smoczych Fasolek z Metinów nie można było handlować i przekładać do depo? Czy zrobili to od dzisiaj? Wróciłem do gry niedawno po dłuższej przerwie i chciałem trochę zarobić a tu przykra niespodzianka 😕 4h stopienia w M1 poszło na marne 😔

    Zielone fasolki do alchemi z eventów grudniowych nie są do handlu, a fasole ze stałych eventów na starych serwerach (czyli serwerze Polska) są do handlu czyli jak powrócą nasze regularne eventy po 8 stycznia to będzie mozna nimi handlować normalnie, wtedy fasole lecą w kazdą niedziele 7-11.

  • Art problem nadal występuje, rozumiem że punkty będą zwrócone?

  • Po restarcie to może być spory tłum i odp Ci na to pytanie :P


    Sakwa podczas dropu od 1.5-3 won. Widziałam za 10 won jakieś 1,5 tygodnia temu.

    Na szkle jak szukasz to w skrzyniach. Inne - skrzynie.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”