Porozmawiajmy o Metin2

 • Nie zapomnieliście przypadkiem znowu odpalić fasolek? od godziny ani 1 😂

 • A ja mam takie pytanie. Czy w końcu proceder 8won zniknie z bazaru:?:Dlaczego na szkle handlu te wony nie mogą być w kolorze niebieskim:?:

  Art  Ingolf w sumie to nie wiem już kogo tu TRZEBA informować.

  A i ile lat już jest ten błąd na ku 2 dla peta!!! Też się nigdy nie doczekamy poprawienia:?:


  Taki mały + dopisać przy futro yeti ciężko.  A tak przy okazji dlaczego odłamki z + nie mogą mieć też dodanego +, czy my zawsze musimy kombinować jak się przerzuca odłamki +(takie to fajne szukanie odłamków wśród tych zwykłych - typowe dla metin2 - utrudnić).


  Może to powinnam napisać w propozycjach, ale to też trochę skarga na sytuację.

  „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
  mądrość — wywyższać się.”

 • raz się nadziałem na ku za 8w a teraz już ogarniam

 • I tak trzeba być ślepym

  Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
  Qiserax

  Rapoman

  Zavaba

  BufWijnika

  UtraconyNick

  ElAmigaMan

  Seymian

  Lenofi

  Wendeska

  CityUnivers

  RapoMan77

  MijiaDziunia

  Dinkley

  Milene97

  Rolniqs

  YuaMai

  Sasankia

  ImSoHigh

  WeeQ

  Drek

  NADJA083

  Habos69

  VinTerTos

  Dragonite

 • wczoraj gość wystawił cały sklep od wita+4 które wykupił wszystkie z sklepów i jego pozycja była 1 A to że 8w I 111.111yang no i opłacało mu się po 2h ponad połowa mu znikła.

 • Jak szukacie czegoś o wartości maksymalnie 1w to wystarczy zmienić opcje wyszukiwania

  :54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
  :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

 • Tak się pewnie zdąża skoro próbują cały czas naciągać. Ja znalazłem inny sposób i nie noszę wojów na postaci kupującej. Bez nich nie da rady kupić :D

  nie nosisz wojów ? Ale co to jak kukiełki sie do pasa przypina i taka Ala ozdoba wszyscy [*] dla tych poległych przyjacieli wojów których zabrał dusze MF SauBaar :devil::gryzie::w00t:

 • wczoraj gość wystawił cały sklep od wita+4 które wykupił wszystkie z sklepów i jego pozycja była 1 A to że 8w I 111.111yang no i opłacało mu się po 2h ponad połowa mu znikła.

  Tyle że gość patrzy kto stoi na rynku w jednym miejscu i pisze, pytanie czy masz szkło i czy możesz mu kupić kd np wita +4. W moim przypadku było Przyspieszenia +3, dawał 1kk. Po 5 stronie stwierdziłam że bez sensu bo nie było nic. Wpisałam nazwę Przys i od razu dałam +3. A tam 11 szt. Dokładnie tak, 11 szt za 8 won i 499 999 yang.

  Pytam go gdzie jest, a on od razu daje mi na handlu i akceptuje 1 111 111 yang. Nie wzięłam bo widziałam to, że wszystkie kd przys +3 miały 8 won. Chcesz pomóc i nie spodziewasz się że akurat w tym momencie nie ma ani jednej tańszej szt na rynku. A chwilę później już było 10szt. tych kd.


  Kwestia być ślepym albo i nie. Owszem pośpiech robi swoje. Ale pomysłów na oszustwo nie brakuje.

  Widzę 8 won jak sprawdzam na sklepie normlanie, bo ono jest niebieskie. Stąd moja sugestia. Wony dać w kolorze na szkle.

  „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
  mądrość — wywyższać się.”

 • To jak to jest z tym 8 w nie widac ich w szkle handlu czy jak

  Metin$
  3a8d82808d0bbe33med.jpg


  REYMONTA 22

 • Popatrz uważnie 8 a 0 won na szkle jak wygląda. Zlewa się. Wierz mi, nie bez powodu zaczęto tak robić. Na początku wprowadzenia sklepiku premium (nicku nie widać) pojawiły się rzeczy za 1 won i promocja w Yangach. A teraz są przeważnie 8 won z "promocją" yang.

  Jak to ktoś już powiedział. 7dni 158 SM to nie takie tanie. No i mamy rezultat. Oszustów nie brakuje. Oszukany też oszukiwać będzie.

  „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
  mądrość — wywyższać się.”

 • Bazar nie jest złym pomysłem ale niedopracowanym. Wygląda jak więzienie, nie ma wolnego miejsca dla graczy aby mogli pogadać czy coś porobić, w obecnym ustawieniu lagi na nim psóją wszelkie relacje między graczami.

  Należałoby go rozbudować o strefe przypominającą m1. Niech będzie podzielony na 3 części, jedna sklepy, druga coś typu m1 ze wszystkimi mpc i trzecia -kawałek wolnej strefy bo bicia się. Najlepiej jakby było dla niego całkowicie osobne ch, np ch7 zrobić aby ograniczyć tam ogromne lagi i jakoś by to wszystko odżyło

  Jazzzy - Etolin - mental 120