Porozmawiajmy o Metin2

• Nie zapomnieliście przypadkiem znowu odpalić fasolek? od godziny ani 1 😂

• A ja mam takie pytanie. Czy w końcu proceder 8won zniknie z bazaru:?:Dlaczego na szkle handlu te wony nie mogą być w kolorze niebieskim:?:

Art  Ingolf w sumie to nie wiem już kogo tu TRZEBA informować.

A i ile lat już jest ten błąd na ku 2 dla peta!!! Też się nigdy nie doczekamy poprawienia:?:

Taki mały + dopisać przy futro yeti ciężko.

A tak przy okazji dlaczego odłamki z + nie mogą mieć też dodanego +, czy my zawsze musimy kombinować jak się przerzuca odłamki +(takie to fajne szukanie odłamków wśród tych zwykłych - typowe dla metin2 - utrudnić).

Może to powinnam napisać w propozycjach, ale to też trochę skarga na sytuację.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• raz się nadziałem na ku za 8w a teraz już ogarniam

• I tak trzeba być ślepym

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• wczoraj gość wystawił cały sklep od wita+4 które wykupił wszystkie z sklepów i jego pozycja była 1 A to że 8w I 111.111yang no i opłacało mu się po 2h ponad połowa mu znikła.

• Jak szukacie czegoś o wartości maksymalnie 1w to wystarczy zmienić opcje wyszukiwania

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Tak się pewnie zdąża skoro próbują cały czas naciągać. Ja znalazłem inny sposób i nie noszę wojów na postaci kupującej. Bez nich nie da rady kupić :D

nie nosisz wojów ? Ale co to jak kukiełki sie do pasa przypina i taka Ala ozdoba wszyscy [*] dla tych poległych przyjacieli wojów których zabrał dusze MF SauBaar :devil::gryzie::w00t:

• wczoraj gość wystawił cały sklep od wita+4 które wykupił wszystkie z sklepów i jego pozycja była 1 A to że 8w I 111.111yang no i opłacało mu się po 2h ponad połowa mu znikła.

Tyle że gość patrzy kto stoi na rynku w jednym miejscu i pisze, pytanie czy masz szkło i czy możesz mu kupić kd np wita +4. W moim przypadku było Przyspieszenia +3, dawał 1kk. Po 5 stronie stwierdziłam że bez sensu bo nie było nic. Wpisałam nazwę Przys i od razu dałam +3. A tam 11 szt. Dokładnie tak, 11 szt za 8 won i 499 999 yang.

Pytam go gdzie jest, a on od razu daje mi na handlu i akceptuje 1 111 111 yang. Nie wzięłam bo widziałam to, że wszystkie kd przys +3 miały 8 won. Chcesz pomóc i nie spodziewasz się że akurat w tym momencie nie ma ani jednej tańszej szt na rynku. A chwilę później już było 10szt. tych kd.

Kwestia być ślepym albo i nie. Owszem pośpiech robi swoje. Ale pomysłów na oszustwo nie brakuje.

Widzę 8 won jak sprawdzam na sklepie normlanie, bo ono jest niebieskie. Stąd moja sugestia. Wony dać w kolorze na szkle.

• To jak to jest z tym 8 w nie widac ich w szkle handlu czy jak

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• Popatrz uważnie 8 a 0 won na szkle jak wygląda. Zlewa się. Wierz mi, nie bez powodu zaczęto tak robić. Na początku wprowadzenia sklepiku premium (nicku nie widać) pojawiły się rzeczy za 1 won i promocja w Yangach. A teraz są przeważnie 8 won z "promocją" yang.

Jak to ktoś już powiedział. 7dni 158 SM to nie takie tanie. No i mamy rezultat. Oszustów nie brakuje. Oszukany też oszukiwać będzie.

• Bazar nie jest złym pomysłem ale niedopracowanym. Wygląda jak więzienie, nie ma wolnego miejsca dla graczy aby mogli pogadać czy coś porobić, w obecnym ustawieniu lagi na nim psóją wszelkie relacje między graczami.

Należałoby go rozbudować o strefe przypominającą m1. Niech będzie podzielony na 3 części, jedna sklepy, druga coś typu m1 ze wszystkimi mpc i trzecia -kawałek wolnej strefy bo bicia się. Najlepiej jakby było dla niego całkowicie osobne ch, np ch7 zrobić aby ograniczyć tam ogromne lagi i jakoś by to wszystko odżyło

Jazzzy - Etolin - mental 120