Porozmawiajmy o Metin2

• Ascoran tak przy okazji mamy już październik.

Dziękuję za czujność! Pamiętałem o tym, ale czekałem aż pojawi się oficjalne info jeszcze z serwerów eventowych. :P

Dodatkowo pomalowałem te eventy na PL na zielono, aby trochę odznaczały się od pozostałych. Jak pisałem w temacie z ankietą, rozwijanej listy dodać nie mogę. Zobaczcie czy tak lepiej, czy po staremu. Za dużo kolorów dla każdego z serwerów z osobna nie chcę dawać, żeby choinka się nie zrobiła (ino te Pl na zielono i techy na czerwono).

• No to dołożyli do pieca. Kolejna zabawa w losowanie. Wczoraj autołowy i PD a dziś rękawice w skrzyniach. To dopiero bezczelność.

A niby hazard jest zakazany w takich grach a tu coraz go więcej =O

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• No to dołożyli do pieca. Kolejna zabawa w losowanie. Wczoraj autołowy i PD a dziś rękawice w skrzyniach. To dopiero bezczelność.

to nie kupuj jak nie stać cie

:rofl:

• to nie kupuj jak nie stać cie

Ty czegoś nie rozumiesz. To nie chodzi o to czy mnie stać czy nie, ale o to że musimy się bawić w hazard aby mieć nadzieję na rękawicę taniej jak normalnie.

Poza tym tak przy okazji coś jest nie tak z tymi rękawicami. Brak godzin, jest 14d i 50 m a gdzie godziny? Nie możliwe że mi się coś pomyliło. Przecież normalnie mam na innym koncie kupione i widzę że pozostało 14 d 8 h i 21m.

• Ty czegoś nie rozumiesz. To nie chodzi o to czy mnie stać czy nie, ale o to że musimy się bawić w hazard aby mieć nadzieję na rękawicę taniej jak normalnie.

Poza tym tak przy okazji coś jest nie tak z tymi rękawicami. Brak godzin, jest 14d i 50 m a gdzie godziny? Nie możliwe że mi się coś pomyliło. Przecież normalnie mam na innym koncie kupione i widzę że pozostało 14 d 8 h i 21m.

Moze to jest 14d 0h 50m? Tylko wartosci 0 nie pokazuje.

• błagam, powiedzcie że te pierścionki teleportacji się da do depo wrzucić

giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g

• Ascoran jeśli łaska to spraw jeszcze, żeby dodania i zmianki z tych eventów co dwutygodniowych się łączyły i będzie GICIOR

giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g

Sam miałem próbować, ale z tego co widziałem na yt jak ktoś otwierał pd to nie oddało, wizualnie po prostu chcieli wkręcić graczy, a w rzeczywistości albo nie lecą 14, 30 i 60 dniowe rękawice z tej skrzyni, albo jest na nie bardzo mała szansa.

• Z braku laku człowiek próbuje. Tylko dziwne to co wylosowało. 14 dni i 1h a potem 15 dni. Oczywiście więcej po 7 dni jak inne. 32 SM to nie dużo, owszem. Ale 60 dni to wątpię czy ktoś uświadczył.

Ogólnie na jedno wyszło czy się kupuje na miesiąc za 89 SM.

Czyli te szkaty nie mają sensu.

• Kupiłem 3 rękawice 2x dało po 7 dni i raz na 60 to czasem jednak wpadała :)

Sury To Zło :cursing:

• Kupiłem 3 rękawice 2x dało po 7 dni i raz na 60 to czasem jednak wpadała :)

Też tak chcę, ale nie dało. Za 3x nawet za 4x ... Na dwa konta to BARDZO słabo :(

Zresztą co tu wiele pisać. Na sklepikach premium już była kiła, nie warto próbować i tyle.

• Czy wiadomo coś czy kiedyś pojawi się jeszcze event złap króla? Bardzo fajny event i przyjemnie się to klika :D, a nie słyszałem żeby były z nim jakieś problemy/bugi.

• Czy wiadomo coś czy kiedyś pojawi się jeszcze event złap króla? Bardzo fajny event i przyjemnie się to klika :D, a nie słyszałem żeby były z nim jakieś problemy/bugi.

Był z nim wielki problem/bug mianowicie gierka crashowała clienta i randomowo można było stracić 5 talii i się zdenerwować.

• Jeśli coś sensownego się pojawi to najszybciej w listopadzie bo teraz raczej dyniowo i yuturi które ma jedynie sens w roli odpału na potwory :(

Sury To Zło :cursing: