Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Witam, takie pytanko czy tylko ja mam problem co najmniej od soboty z doładowaniem SMów poprzez PSC?. W ten sposób od lat doładowuje SMy i nigdy nie było problemów.

    ja też mam taki problem ale wiem jak temu zaradzić ;) napisz do mnie na pw czekam :)

    ps. wydajesz się być bardzo fajna dziewczyna o nietuzinkowym charakterze ;)

  • Halo czy support działa w tej grze?[CIACH] czy już projekt upadł ?[CIACH]
    czy ktos tu zyje ?[CIACH] czy gracze mają już rezygnować z gry?[CIACH]

    CZY WEŻMIECIE SIĘ DO ROBOTY W KOŃCU ![CIACH]

    HALO ADMINISTRACJA HALO ![CIACH]



    Moderator Canhide:
    Usunąłem flood.



    Edited once, last by Canhide ().

  • Halo czy support działa w tej grze?[CIACH] czy już projekt upadł ?[CIACH]
    czy ktos tu zyje ?[CIACH] czy gracze mają już rezygnować z gry?[CIACH]

    CZY WEŻMIECIE SIĘ DO ROBOTY W KOŃCU ![CIACH]

    HALO ADMINISTRACJA HALO ![CIACH]

    i teraz pytanie, jak odniesc sie do tego wpisu :) zadnego konkretu na ktory ma ktos odpowiedziec


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.


    Dobre pytanie, bo info o cyklicznych nadal jest stare a wierzchy lecą w ciągu dnia. Gracze zaczynają o to pytać i nie wiedzą o co chodzi. Art  Ingolf i Ascoran discord nie każdy odwiedza, a info na forum powinno być rzetelne.

    wierzchy sa zmienione z 19-21 na 11-13


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited 2 times, last by Canhide ().

  • Ponawiam pytanie. Czy ktoś czyt. (jakiś pseudo GM) lub inny typ napisze dlaczego nie mogę od soboty co najmniej doładować SM-y poprzez PSC?!.

    Ktoś tu jeszcze pisze czy administruje?!

    Ps: co za patologia .....

  • Ponawiam pytanie. Czy ktoś czyt. (jakiś pseudo GM) lub inny typ napisze dlaczego nie mogę od soboty co najmniej doładować SM-y poprzez PSC?!.

    Ktoś tu jeszcze pisze czy adminisrtuje?!

    Ps: co za patologia .....

    Informację dostałem przed momentem, doładowanie w grze przez PSC ma problemy. Odpal sklep z klienta GF i tam doładuj.

    Community Manager

  • Informację dostałem przed momentem, doładowanie w grze przez PSC ma problemy. Odpal sklep z klienta GF i tam doładuj.

    Dzięki Art w końcu ktoś odpisał konto doładowane tylko, że trochę "musztarda po obiedzie" bo przepadło mi HH z soboty ale dziękuję za szybką odp.

  • Ponawiam pytanie. Czy ktoś czyt. (jakiś pseudo GM) lub inny typ napisze dlaczego nie mogę od soboty co najmniej doładować SM-y poprzez PSC?!.

    Ktoś tu jeszcze pisze czy administruje?!

    Ps: co za patologia .....

    hej napisz do mnie na pw to ci wytłumaczę o co chodzi ;) [CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Ja tylko przypomne jakimi nieudacznikami jestescie i jak zepsulicie ta gre, kiedys po 30 tys na forum bylo i byla lepsza organizacja, a teraz 500 osob i nie umiecie na pytania odpowiadac, sami sie gubicie w tym co piszecie i nic nigdy nie wiecie pfu ^ .

    Milego dnia

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Czy to norma że GF chce kopie Dowodu Osobistego,karty kredytowej aby można było kupić smocze?kiedys bez tego można było kupić ? może w końcu ktoś z teamu się wypowie

  • Czy to norma że GF chce kopie Dowodu Osobistego,karty kredytowej aby można było kupić smocze?kiedys bez tego można było kupić ? może w końcu ktoś z teamu się wypowie

    Gdy dostaniesz bana na is tak sie dzieje by potwierdzic ze to TY ladujesz te smy bo zdarzało się ze ktoś ładował kradziona karta kredytowa

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Gdy dostaniesz bana na is tak sie dzieje by potwierdzic ze to TY ladujesz te smy bo zdarzało się ze ktoś ładował kradziona karta kredytowa

    z tej wypowiedzi wynika że ukradłem sam sobie kartę i zapłaciłem z niej - zresztą już kolejny raz...

  • z tej wypowiedzi wynika że ukradłem sam sobie kartę i zapłaciłem z niej - zresztą już kolejny raz...

    Takie cos jest z automatu.. oni chca miec tylko pewnosc ze to wlasciciel karty laduje owe smy

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Gdzie polecacie teraz zaczynać gre?

  • gdzie rozpiska eventów na wrzesień znów opóżnienia super