Porozmawiajmy o Metin2

• dobrze zrozumiałem że od teraz będą rybaki i blaski na Polsce cyklicznie co 2 tygodnie? To co będą dawali jako rekompensatę za przerwy techniczne? 🤣🤣

• dobrze zrozumiałem że od teraz będą rybaki i blaski na Polsce cyklicznie co 2 tygodnie? To co będą dawali jako rekompensatę za przerwy techniczne? 🤣🤣

bedzie jeden weekend normalny

drugi rybaki

trzeci normalny

czwarty blaski

eventy weekendowe beda co 2 tygodnie, jednak raz w formie z rybakami a drugi raz z blaskami

• nie ma czegoś takiego jak niesłuszny ban, haxowałeś i koniec kropka, na forum też ban powinien być! ;)

W pełni się zgadzam z przedmówca. Zero litości dla bociarzy:w00t:

• No tak, ktoś tu zapomniał o fali niesłusznych banów 1.5 roku temu i rekompensatach, które za to były.

Myślę, że "koledzy" powyżej doskonale o tym pamiętają, tak samo pamiętają słowa Topora jak to powtarzał że nie ma niesłusznych banów i koniec! Wytykają mu hipokryzje po prostu :D

• Myślę, że "koledzy" powyżej doskonale o tym pamiętają, tak samo pamiętają słowa Topora jak to powtarzał że nie ma niesłusznych banów i koniec! Wytykają mu hipokryzje po prostu :D

Nie dostałem bana za czity ;)

• Art  Ascoran  Ingolf mam pytania co do nowych eventow cyklicznych:

1. co z dropem wierzchowcow? kilka dropow godzinowo zachodzi na drop wierzchow
    2. co z starym dropem sukien, corow i fasolek? beda na zmiane co 2 tygodnie z nowymi dropami?

• Art  Ascoran  Ingolf mam pytania co do nowych eventow cyklicznych:

1. co z dropem wierzchowcow? kilka dropow godzinowo zachodzi na drop wierzchow
    2. co z starym dropem sukien, corow i fasolek? beda na zmiane co 2 tygodnie z nowymi dropami?

Dobre pytanie, bo info o cyklicznych nadal jest stare a wierzchy lecą w ciągu dnia. Gracze zaczynają o to pytać i nie wiedzą o co chodzi. Art  Ingolf i Ascoran discord nie każdy odwiedza, a info na forum powinno być rzetelne.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Witam, takie pytanko czy tylko ja mam problem co najmniej od soboty z doładowaniem SMów poprzez PSC?. W ten sposób od lat doładowuje SMy i nigdy nie było problemów.

ja też mam taki problem ale wiem jak temu zaradzić ;) napisz do mnie na pw czekam :)

ps. wydajesz się być bardzo fajna dziewczyna o nietuzinkowym charakterze ;)

• Halo czy support działa w tej grze?[CIACH] czy już projekt upadł ?[CIACH]
    czy ktos tu zyje ?[CIACH] czy gracze mają już rezygnować z gry?[CIACH]

CZY WEŻMIECIE SIĘ DO ROBOTY W KOŃCU ![CIACH]

HALO ADMINISTRACJA HALO ![CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem flood.

Edited once, last by Canhide ().

• Halo czy support działa w tej grze?[CIACH] czy już projekt upadł ?[CIACH]
    czy ktos tu zyje ?[CIACH] czy gracze mają już rezygnować z gry?[CIACH]

CZY WEŻMIECIE SIĘ DO ROBOTY W KOŃCU ![CIACH]

HALO ADMINISTRACJA HALO ![CIACH]

i teraz pytanie, jak odniesc sie do tego wpisu :) zadnego konkretu na ktory ma ktos odpowiedziec

Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

Dobre pytanie, bo info o cyklicznych nadal jest stare a wierzchy lecą w ciągu dnia. Gracze zaczynają o to pytać i nie wiedzą o co chodzi. Art  Ingolf i Ascoran discord nie każdy odwiedza, a info na forum powinno być rzetelne.

wierzchy sa zmienione z 19-21 na 11-13

Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

Edited 2 times, last by Canhide ().

• Ponawiam pytanie. Czy ktoś czyt. (jakiś pseudo GM) lub inny typ napisze dlaczego nie mogę od soboty co najmniej doładować SM-y poprzez PSC?!.

Ktoś tu jeszcze pisze czy administruje?!

Ps: co za patologia .....

• Ponawiam pytanie. Czy ktoś czyt. (jakiś pseudo GM) lub inny typ napisze dlaczego nie mogę od soboty co najmniej doładować SM-y poprzez PSC?!.

Ktoś tu jeszcze pisze czy adminisrtuje?!

Informację dostałem przed momentem, doładowanie w grze przez PSC ma problemy. Odpal sklep z klienta GF i tam doładuj.

Community Manager

• Informację dostałem przed momentem, doładowanie w grze przez PSC ma problemy. Odpal sklep z klienta GF i tam doładuj.

Dzięki Art w końcu ktoś odpisał konto doładowane tylko, że trochę "musztarda po obiedzie" bo przepadło mi HH z soboty ale dziękuję za szybką odp.

Ktoś tu jeszcze pisze czy administruje?!

hej napisz do mnie na pw to ci wytłumaczę o co chodzi ;) [CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść.

Edited once, last by Canhide ().