Porozmawiajmy o Metin2

• jak wejść na serwer Ruby?

:shinsoo:

• Ingolf  Art do kiedy będzie wyskakiwało te okno od zadań na pozostałych serwerach ? zaznacza się opcje "Nie pokazuj ponownie" a i tak wyskakuje.

Dokładniej to jest "Dzisiaj nie pokazuj więcej", jednakże nie wiedzieć czemu w momencie gdy platforma się zatnie i trzeba ją wyłączyć menadżerem okno włącza się nawet po godzinie od zaznaczenia ticka. No dobra rozumiem że nie każdy widzi czy ma wczesny dostęp czy ma zwykły dostęp. Osoby zainteresowane sobie to sprawdzą próbą logowania. Powinno się natychmiast usunąć okno, jest one zbędne i tyle.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• proszę o wyjaśnienie które to stare serwery, czy to jest Polska, Carpathians, Polyphemos, Lynx | Carpathians, Polyphemos, Lynx czy Polska, Carpathians, Polyphemos ?

• Witajcie, pytanie będzie z rodzaju tych głupich ale nadal nie jest to dla mnie jasne po przeszukaniu forum i fakcie, że pojawiam się tu pierwszy raz od 2014 roku:rofl:. Jeśli nie przeniosłam kont po fuzji z 2020 ( tą z 2018 - Samos do Etolin jeszcze jakimś cudem ogarnęłam) to raczej wszystko poszło się wal.... ???

Sorki, że w tym dziale ale niezabardzo wiem jak teraz się tu poruszać.

Iter finitus, requietionis in pace in aeternum.:rip:

FENIKS - FOREVER LOVE <3

• "WEJDŹ" - w sensie gdzie ? Ściągnąć klienta i spróbować zalogować się na starych logach do gry ? Jeśli możesz to napisz coś bliżej przez 8 lat trochę przestałam ogarniać to co dla Was jest oczywiste.

FENIKS - FOREVER LOVE <3

• Witajcie, pytanie będzie z rodzaju tych głupich ale nadal nie jest to dla mnie jasne po przeszukaniu forum i fakcie, że pojawiam się tu pierwszy raz od 2014 roku:rofl:. Jeśli nie przeniosłam kont po fuzji z 2020 ( tą z 2018 - Samos do Etolin jeszcze jakimś cudem ogarnęłam) to raczej wszystko poszło się wal.... ???

Sorki, że w tym dziale ale niezabardzo wiem jak teraz się tu poruszać.

Nic nie trzeba przenosic, wszystkie konta beda na polsce, a cale eq w magazynie IS. Najlepiej wyciagac smieci i ulepy na magazyny, a ważne eq na glowne postacie, bo niektóre są niehandlowe i nie da sie ich schować do dozo

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• Temat ogarnięty, wszystkie postacie są, zabawki z grubsza też się zgadzają. Wszystkim dziękuję za pomoc.

+ dla GF za sensownie przeprowadzone fuzje.

FENIKS - FOREVER LOVE <3