Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Wszystkie zgłoszenia robione są na bieżąco, chyba, że sprawa dotyczy: odwołania od blokady konta, kradzieży/włamania/podszywki, problemów z platformą, 2FA. Takie zgłoszenia wymagają weryfikacji przez pracownika Gameforge, czy też Członka Supportu Gameforge. Jeżeli chodzi o inne zgłoszenie, podeślij mi ID zgłoszenia na PW forum, a sprawę wyjaśnimy.

    jakiej weryfikacji o czym ty mówisz pisze 10x o tym ze moge raz dziennie zalogowac sie do konta i grac do momentu wylogowania po czym mam red bana na 24h i znowu moge raz sie zalgowac a wy mi na 10x odpowiedz odpisujecie to samo co sprawdzalem juz czyli:

    Komunikat "Gra jest dla Cb niedostępna" ukazać się może jeśli:



    - logujesz zbyt wiele kont w tym samym czasie,

    - logujesz się na cudze konta

    - korzystasz z proxy/vpn,

    - korzystasz z niedozwolonego oprogramowania.

    nikt nie sprawdza zgloszen odwolaj od blokady konta tylko z automatu jakis bot to wysyla..

  • Znowu narzekanie xD niektóre wyzwania są ciężkie, ale nawet bardzo słabe konto zrobi te 4 wyzwania i dostanie jakieś nagrody.

    Tak tylko te pre-eventy są głównie po to aby zdobyć przepustkę na nowy serwer więc trzeba zrobić minimum 14 wyzwań aby mieć jakąkolwiek szanse. Poza tym nagrody są niewspółmierne do czasu jaki przeznaczysz na te wyzwania.

  • Znowu narzekanie xD niektóre wyzwania są ciężkie, ale nawet bardzo słabe konto zrobi te 4 wyzwania i dostanie jakieś nagrody.

    Kij z tymi syfnymi nagrodami. Większość (jak nie wszyscy) będzie robić pre-questy dla samego dostępu do serwera, a żeby wziąć udział w losowaniu do dostępu trzeba zrobić 14 wyzwań, gdzie +/- 10 wyzwań jest z Yohary. Gz GF :D

    vZ9qrnA.png

  • Zodiaka robisz 30 minut i masz 2 misje zaliczone bicie metków to kwestia czy tyle tego będzie w danym momencie i już masz pierwsze nagrody :)

    Sury To Zło :cursing:

  • Tak tylko te pre-eventy są głównie po to aby zdobyć przepustkę na nowy serwer więc trzeba zrobić minimum 14 wyzwań aby mieć jakąkolwiek szanse. Poza tym nagrody są niewspółmierne do czasu jaki przeznaczysz na te wyzwania.

    Przepustka musi być ciężka do zdobycia, bo ich ilość jest limitowana. Co do nagród to można robić wyzwania przy okazji. Zbijesz raz zodiaka, potem 100 metków i już masz 50TM (czyli jednego szczeniaka np. za to), radę i fasolkę.

  • Przepustka musi być ciężka do zdobycia, bo ich ilość jest limitowana. Co do nagród to można robić wyzwania przy okazji. Zbijesz raz zodiaka, potem 100 metków i już masz 50TM (czyli jednego szczeniaka np. za to), radę i fasolkę.

    co do nagród można dyskutować ale moim zdaniem przepustka powinna być możliwa do zdobycia także dla przeciętnych graczy :)

  • moim zdaniem przepustka powinna być możliwa do zdobycia także dla przeciętnych graczy :)

    Gdyby było 500 przepustek na cały klaster możliwych do zdobycia dla przeciętniaka, to już dzisiaj by się rozeszły. Zobaczymy jak to będzie z zaliczaniem poszczególnych wyzwań w grupie, ale jeśli będzie je zaliczać i ktoś ma ekipę oraz przynajmniej 1lvl championa to może 14 wyzwań zrobić w 2 tygodnie bez problemu żeby mieć szansę na darmowy dostęp do serwera.

  • pisało, że odświeży Ci się to po północy

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • A ten dostęp z ISa w jakiej cenie bo nie mogę sprawdzić teraz?

    :shinsoo:

  • Mam pytanko.

    Skoro pre-eventy są zrobione tak, że osoba nie mająca chemp+, nie jest w stanie uzyskać darmowego dostępu na serwer Ruby.

    To jaki sens jest tych pre-eventów? Myślicie, że ludzie z chemp+ porzucą swoje postacie by grać od nowa na jakimś Ruby?

  • Mam pytanko.

    Skoro pre-eventy są zrobione tak, że osoba nie mająca chemp+, nie jest w stanie uzyskać darmowego dostępu na serwer Ruby.

    To jaki sens jest tych pre-eventów? Myślicie, że ludzie z chemp+ porzucą swoje postacie by grać od nowa na jakimś Ruby?

    no chyba tak właśnie myślą, głupie podejście mają ale o to chodzi, bo jak kilka osób pójdzie na yoharę to jednak i $$ w banku GF będą się zgadzały :)

  • Mnie zastanawia co to za pakiet premium, piszą ładnie, że co 30 dni, przez 6 miesięcy, a się okaże, że to jest rękawica, pierścień doświadczenia i trzecia ręka :D

  • Mnie zastanawia co to za pakiet premium, piszą ładnie, że co 30 dni, przez 6 miesięcy, a się okaże, że to jest rękawica, pierścień doświadczenia i trzecia ręka :D

    1x rękawica złodzieja (7D)

    1x Trzecia Ręka (7D)

    1x Pierścień Doświadczenia (7D)

    1x Medal Szczęścia (7D)

    1x Bonsai (7D)


    do odebrania co 30 dni

    info od CMa z niemieckiego forum :)

  • Mam pytanko.

    Skoro pre-eventy są zrobione tak, że osoba nie mająca chemp+, nie jest w stanie uzyskać darmowego dostępu na serwer Ruby.

    To jaki sens jest tych pre-eventów? Myślicie, że ludzie z chemp+ porzucą swoje postacie by grać od nowa na jakimś Ruby?

    Jak ktoś ma czempiona to i tak raczej nie ma żadnych pasji i zainteresowań w życiu, więc stwierdzili, że bezpieczniej będzie takim ludziom dać dostęp bo żyją tylko metinem i może z nudów wbiją na nowy serwer na miesiąc czy dwa.