Porozmawiajmy o Metin2

 • Już naprawione

  Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
  Qiserax

  Rapoman

  Zavaba

  BufWijnika

  UtraconyNick

  ElAmigaMan

  Seymian

  Lenofi

  Wendeska

  CityUnivers

  RapoMan77

  MijiaDziunia

  Dinkley

  Milene97

  Rolniqs

  YuaMai

  Sasankia

  ImSoHigh

  WeeQ

  Drek

  NADJA083

  Habos69

  VinTerTos

  Dragonite

 • Cześć. O co chodzi z tymi serwerami RUBY? Czy Polska będzie dalej tym samym serwerem?

  Twierdza + Feniks = Etolin <3  :shinsoo::love:


  2, 4 , 52 now: :702:


  Start 24.03.2008 r.

 • Cześć. O co chodzi z tymi serwerami RUBY? Czy Polska będzie dalej tym samym serwerem?

  Tak Polska pozostanie już martwym serwerem na zawsze.

  Nie opłaca się GFowi otwierać nowych serwerów tylko dla Polaków, więc pewnie za rok Ruby zostanie połączony z Polyphemosem.

 • Szanowni Gracze,


  Przepraszamy za utrudnienia i powstałe z ich powodu niedogodności w ostatnim czasie. Chcielibyśmy Wam to wynagrodzić i zadecydowaliśmy o następujących eventach dla Was:

  • 6 sierpnia 15:00-20:00 Event piłkarski
  • 7 sierpnia 14:00-18:00 Puzzle rybackie
  • 7 sierpnia 19:00-23:00 Drop skrzyni blasku księżyca z potworów

  Wasz Zespół Metin2

  Bardzo dzienkujemy ale dobrze byłoby dostać jakieś info o duszach.

 • Tam ktoś wgl na supporcie zagląda do tych zgłoszeń Ingolf czy trzeba do niemieckiego pisać?

  Wszystkie zgłoszenia robione są na bieżąco, chyba, że sprawa dotyczy: odwołania od blokady konta, kradzieży/włamania/podszywki, problemów z platformą, 2FA. Takie zgłoszenia wymagają weryfikacji przez pracownika Gameforge, czy też Członka Supportu Gameforge. Jeżeli chodzi o inne zgłoszenie, podeślij mi ID zgłoszenia na PW forum, a sprawę wyjaśnimy.

 • Wszystkie zgłoszenia robione są na bieżąco, chyba, że sprawa dotyczy: odwołania od blokady konta, kradzieży/włamania/podszywki, problemów z platformą, 2FA. Takie zgłoszenia wymagają weryfikacji przez pracownika Gameforge, czy też Członka Supportu Gameforge. Jeżeli chodzi o inne zgłoszenie, podeślij mi ID zgłoszenia na PW forum, a sprawę wyjaśnimy.

  jakiej weryfikacji o czym ty mówisz pisze 10x o tym ze moge raz dziennie zalogowac sie do konta i grac do momentu wylogowania po czym mam red bana na 24h i znowu moge raz sie zalgowac a wy mi na 10x odpowiedz odpisujecie to samo co sprawdzalem juz czyli:

  Komunikat "Gra jest dla Cb niedostępna" ukazać się może jeśli:  - logujesz zbyt wiele kont w tym samym czasie,

  - logujesz się na cudze konta

  - korzystasz z proxy/vpn,

  - korzystasz z niedozwolonego oprogramowania.

  nikt nie sprawdza zgloszen odwolaj od blokady konta tylko z automatu jakis bot to wysyla..

 • Znowu narzekanie xD niektóre wyzwania są ciężkie, ale nawet bardzo słabe konto zrobi te 4 wyzwania i dostanie jakieś nagrody.

  Tak tylko te pre-eventy są głównie po to aby zdobyć przepustkę na nowy serwer więc trzeba zrobić minimum 14 wyzwań aby mieć jakąkolwiek szanse. Poza tym nagrody są niewspółmierne do czasu jaki przeznaczysz na te wyzwania.

 • Znowu narzekanie xD niektóre wyzwania są ciężkie, ale nawet bardzo słabe konto zrobi te 4 wyzwania i dostanie jakieś nagrody.

  Kij z tymi syfnymi nagrodami. Większość (jak nie wszyscy) będzie robić pre-questy dla samego dostępu do serwera, a żeby wziąć udział w losowaniu do dostępu trzeba zrobić 14 wyzwań, gdzie +/- 10 wyzwań jest z Yohary. Gz GF :D

  vZ9qrnA.png

 • Zodiaka robisz 30 minut i masz 2 misje zaliczone bicie metków to kwestia czy tyle tego będzie w danym momencie i już masz pierwsze nagrody :)

  Sury To Zło :cursing:

 • Tak tylko te pre-eventy są głównie po to aby zdobyć przepustkę na nowy serwer więc trzeba zrobić minimum 14 wyzwań aby mieć jakąkolwiek szanse. Poza tym nagrody są niewspółmierne do czasu jaki przeznaczysz na te wyzwania.

  Przepustka musi być ciężka do zdobycia, bo ich ilość jest limitowana. Co do nagród to można robić wyzwania przy okazji. Zbijesz raz zodiaka, potem 100 metków i już masz 50TM (czyli jednego szczeniaka np. za to), radę i fasolkę.

 • Przepustka musi być ciężka do zdobycia, bo ich ilość jest limitowana. Co do nagród to można robić wyzwania przy okazji. Zbijesz raz zodiaka, potem 100 metków i już masz 50TM (czyli jednego szczeniaka np. za to), radę i fasolkę.

  co do nagród można dyskutować ale moim zdaniem przepustka powinna być możliwa do zdobycia także dla przeciętnych graczy :)

 • moim zdaniem przepustka powinna być możliwa do zdobycia także dla przeciętnych graczy :)

  Gdyby było 500 przepustek na cały klaster możliwych do zdobycia dla przeciętniaka, to już dzisiaj by się rozeszły. Zobaczymy jak to będzie z zaliczaniem poszczególnych wyzwań w grupie, ale jeśli będzie je zaliczać i ktoś ma ekipę oraz przynajmniej 1lvl championa to może 14 wyzwań zrobić w 2 tygodnie bez problemu żeby mieć szansę na darmowy dostęp do serwera.