Porozmawiajmy o Metin2

• ciekawe co w przyszłości zostanie udupione ... może [CIACH] questy ?:)

Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

Edited once, last by Canhide ().

• To w tydzień porobi się 70 lvl do klepania dropów i płacz poleci dalej :D

Sury To Zło :cursing:

• Wbij czempiona i bij innych to takie proste ;D

Gracze wpakowali dużo czasu i środków w postacie to korzystają z nich skoro jest taka opcja.

Sury To Zło :cursing:

• Wole swoją postacią "zabawką" do pvp klepać inne "zabawki" i walczyć o spoty, niż bić się z championami

Ja wolę mieć możliwość dropienia przedmiotów eventowych swoją główną postacią (championem), a nie musieć logować się do v3 na dropa i czytać wyzwiska ludzi, których biję.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Ja wolę mieć możliwość dropienia przedmiotów eventowych swoją główną postacią (championem), a nie musieć logować się do v3 na dropa i czytać wyzwiska ludzi, których biję.

Dokładnie, idealnym rozwiązaniem byłoby poprawienie dropu blasków w tajemniczej instancji lub na rozpadlinie. Teoretycznie tamtejsze moby mają stopień 4 a to powinno sprzyjać lepszemu dropu - analogicznie jak w v3 - a w praktyce leci może 70blasków na godzinę.

• Czy tylko mi nie działają dłonie kryta i szycia? Klikam dłoń - nie znika ze stanu, na górze w pasku pokazuje się, że dłoń jest aktywna na 2 minuty. Oczywiście do statystyk nic się nie dodaje i tak w kółko

• czy w jakiś sposób drop na wieży demonów zostanie zmodyfikowany bądź dopasowany czy tylko zmiana polegającą na tym aby coś zamieszać i nadal będzie to samo. Co do v3 niech robią ograniczenie ożywi to choc troszkę zabawę na mniejszych poziomach i coś się ruszy.

• Ascoran

coś wiadomo o tych duszach? kiedy naprawią i czy wgl naprawią czy je usunęli ?

Obstawiam że jest to związane z tymi wyzwaniami pod nowy serwer

ogłaszam ogólnokrajowy strajk związany z DT!

#STOPdebilizmuGF

Aktualizacja mająca na celu tylko udupić graczy nie mających dobrej postaci na lvl championa

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Obstawiam że jest to związane z tymi wyzwaniami pod nowy serwer

Aktualizacja mająca na celu tylko udupić graczy nie mających dobrej postaci na lvl championa

Z tymi wyzwaniami to słuszna uwaga. Pewnie ma to na celu wyrównanie szans między serwerami, ale i tak raczej nieudolne, bo wiadomo, że więcej jest mocnych postaci na Polsce niż na Lynx.

Co do blokady kolejnego sposobu na drop blasków to nie jest tak źle. Nadal można te 2.5h podropić na wyższych piętrach DT i potem ewentualnie stracić 30 minut na ponowną wspinaczkę. Jak ktoś nie ma mocnej postaci to musi po prostu ustąpić w v3, takimi prawami rządzi się ta gierka. Im więcej czasu/pieniędzy władujesz w postać, tym więcej możesz zarabiać.

• przeciez do dt robi sie 40-55 lvle, w porywach 61, nawet robiac nizsze pietra cos wleci wiec wielkiej tragedii nie ma ale sam fakt ze jest licznik na calosc to glupota

• przeciez do dt robi sie 40-55 lvle, w porywach 61, nawet robiac nizsze pietra cos wleci wiec wielkiej tragedii nie ma ale sam fakt ze jest licznik na calosc to glupota

jeśli chodzi o blaski to nie bardzo wlecą na niższych piętrach, bo ma znaczenie stopień moba

• Z tymi wyzwaniami to słuszna uwaga. Pewnie ma to na celu wyrównanie szans między serwerami, ale i tak raczej nieudolne, bo wiadomo, że więcej jest mocnych postaci na Polsce niż na Lynx.

Co do blokady kolejnego sposobu na drop blasków to nie jest tak źle. Nadal można te 2.5h podropić na wyższych piętrach DT i potem ewentualnie stracić 30 minut na ponowną wspinaczkę. Jak ktoś nie ma mocnej postaci to musi po prostu ustąpić w v3, takimi prawami rządzi się ta gierka. Im więcej czasu/pieniędzy władujesz w postać, tym więcej możesz zarabiać.

2,5h to bardzo optymistyczne założenie, jest tylko 6 metinów co chyba 20 min a chętnych graczy o wiele więcej

Nie tylko v3, v2 też jest obstawiane, deski tak samo, żaby również

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• No tak, masz rację. Art Ingolf to błąd, czy celowe działanie?

Wysłaliśmy zapytanie, czekamy na odpowiedź.

Ascoran

coś wiadomo o tych duszach? kiedy naprawią i czy wgl naprawią czy je usunęli ?

Nikt z nas nie posiada informacji na ten temat. Mam nadzieję, że w tym tygodniu się to wyjaśni. Być może ma to związek z nowym serwerem, ale to tylko moje przypuszczenia. Musimy czekać na oficjalną informację.

• Dziś godzina 19 i jakoś nie widzę żeby były wierzchowce. Co to się dzieje z tymi cyklicznymi eventami? Ingolf ? Tylko mi nie odp że jest coś na Polsce skoro nie dropi nic.

Sprawa ogarnięta. Eventy nie zostały przywrócone po ostatnim globalnym evencie.

Community Manager