Porozmawiajmy o Metin2

• w arystokraycznej dropi zestaw do kart okey wiec cos musi być na rzeczy :D

Nie, ich niedopatrzenie pewnie
    Błąd jest w informacji na forum w is jest Nowa Arystokratyczna Skrzynia a wg informacji na forum jest Arystokratyczna Skrzynia, one mają inny drop

Nadal czekam na event króla, z półtora roku go nie było

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Brak autoryzacji karty podczas płatności ITEM SHOP. Chciałem doładować za 20zł bo rekawica złodzieja a wyskakuje błąd brak autryzacji karty, hajs na koncie jest, płacone tą kartą było wcześniej i wpisuje dobrze, o co chodzi?

• Brak autoryzacji karty podczas płatności ITEM SHOP. Chciałem doładować za 20zł bo rekawica złodzieja a wyskakuje błąd brak autryzacji karty, hajs na koncie jest, płacone tą kartą było wcześniej i wpisuje dobrze, o co chodzi?

Przy tak wysokiej inflacji z 20zł im nic prawie nie zostanie, spróbuj załadować za 200-500zł.

• Mam nadzieje, że serwer Polska pozostanie zamknięty jak najdłużej. Gra się przyjemnie a rywalizacja i tak istnieje. Jedynie janusze biznesu forsują otwieranie serwera bo myśleli, że dorobią się na wyzyskiwaniu normalnych i poczciwych graczy. Jakby ceny nie były takie zaporowe to może więcej graczy by sobie klikało casualowo, ale nawet eq +9 na niskie lvle z mix/jednym dobrym bonem stoi o połowę drożej niż powinno a to wszystko w sklepach graczy którzy mają konta warte tysiące wonów - wnioskuję tak bo często obok takiej byle jakiej śmiertelki albo żelaka +9 jest wystawiona wyborna alchemia albo itemy 5b na 100lvl+ xD.

Polecam trochę bardziej ludzkie podejście to i normalni gracze będą sobie klikać bo wakacje wakacjami, ale przecież można progresować na autołowach jak się gdzieś wyjdzie z domu tylko ludzie nie chcą wydawać tych 50 zł bo co z tego, że wbiją sobie wyższy lvl jak ekwipunku potem nie kupią.

#MuremZaGameforge w tej sprawie.

• jestes pewnien a wiesz ze na mapach championa nie leca z metkow pelki a metkow z dropem nie ma za wiele no i oczywiscie to co champiny nie moga sobie dropic potow i pomyslałes ze jotuna tez moze beda chcieli robic nie po to sie robi głowna postac zeby latac na dropach

• to niech se robia dropy przeciez maja lepsze eq od taki niedzelnych graczy co chca sobie na spokoju pograc a nie taki 8lv czempiona idze se poty dropic poty dla mnie to sa mixy i tyle

• Ja już dawno mowiłem że wstęp do v3 powinien być do max 75 lvl :)

ISexyIKnowIt - 90 LvL OFF || (NOT4YOU)

BoskiIker - 55 LvL OFF

RabbitxD - 55 LvL - OFF ?(

Lureksik - 94 LvL - OFF (Skradziony)

Pieseueuu - 55 LvL - ON

Galahad - 55 LvL - OFF TOP1 Lycan 55 lv

Miecislava - 55 LvL - OFF :cursing: TOP 1 Dagger 55 lv

PioronArrow - 61 LvL - OFF TOP 1 Archer 61 lv

PaulinkaLecz - 92 LvL - ON:!:<3

PomocnikxDDD - 105 LvL - OFF

MarryJ - 55 LvL - ON :love:

Poland :chunjo:

Monastyr :chunjo:

Etolin :chunjo:

Polska :chunjo:

KUPIĘ : Perłowy Naszyjnik 3x15

• Ja już dawno mowiłem że wstęp do v3 powinien być do max 75 lvl :)

Jestem za a nawet przeciw. Na blaskach np. było by wreszcie widać kto daje rady a nie obstawienie championami :w00t:

• nie oszukujmy sie ale taki 8 lv czempiona wie jak zarabiac na swoim przedziale a nie jeszcze przychodzi zebrac w zakletym lese po te 24 kk XD

Po pierwsze, niektórzy nie chcą wydawać tych 24kk na zielone poty, tylko wolą sami wydropić i zaoszczędzić.

Po drugie, wbić ten 8lvl to nie jest problem, kwestia regularnego stawiania autołowów na pierwszej mapie yohary (eq nie trzeba tam niesamowitego). Natomiast żeby coś zarobić na yoharze (więcej niż to co na władcy), to już trzeba mieć mocne eq i alchemię znako/wyborną. Więc czempion czempionowi nierówny.

Jak was boli, że ktoś mocniejszy zabiera bossa/metka/spota to ładujcie więcej albo grajcie więcej. Tak samo w prawdziwym życiu - jak sąsiad ma lepsze auto, to nie płacz, tylko zapracuj sobie na to samo :).

• Ale to nie kalendarz adwentowy:P

Bonusy lojalnościowe zazwyczaj tematycznie są dostosowane do nowości i ewentualnych przydatnych rzeczy :D

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Czytając niektóre posty tutaj odnoszę wrazenie że strasznie boli was to że osoba która poświęca więcej czasu na grę bije władcę EnTai. Sam swojego czasu biłem i był to fajny zarobek. Co do lv Championa oraz rozwoju postaci to trzeba ogromnego nakładu czasowego jak i finansowego by rozwinąć postać by móc sobie dropic na Joharce.

• Ale to nie kalendarz adwentowy:P

Bonusy lojalnościowe zazwyczaj tematycznie są dostosowane do nowości i ewentualnych przydatnych rzeczy :D

Przydatny? Myślę ,ze tak średnio dla championa trochę tak dla reszty wcale. :mkay: