Porozmawiajmy o Metin2

• Rejestracja pewnie przepadnie jak miałeś/aś wcześniej. Ale fakt znowu nie da się zalogować i po chwili mam komunikat skontaktuj się z supportem. Ciekawe co by się stało gdyby nagle tysiące ludzi pisało widząc taki komunikat?

Czekamy na oficjalne info Art

Wow, działa

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Rejestracja pewnie przepadnie jak miałeś/aś wcześniej. Ale fakt znowu nie da się zalogować i po chwili mam komunikat skontaktuj się z supportem. Ciekawe co by się stało gdyby nagle tysiące ludzi pisało widząc taki komunikat?

Czekamy na oficjalne info Art

rejestracja niby nie przepadła okaze sie czy bedzie mozna meley zrobic i dzieki ze napisałes

• Ja bym nie liczył na dobre eventy. GF postanowił utrudnić graczom zdobywanie magicznych kamyków w grze (wprowadzenie cooldownu na hydrach), więc raczej długo poczekamy na event typu okey lub schwytaj króla. Nie ździwię się jeśli zaraz po ramadanie wleci event letni z gałkami lodu xD

• Ja bym nie liczył na dobre eventy. GF postanowił utrudnić graczom zdobywanie magicznych kamyków w grze (wprowadzenie cooldownu na hydrach), więc raczej długo poczekamy na event typu okey lub schwytaj króla. Nie ździwię się jeśli zaraz po ramadanie wleci event letni z gałkami lodu xD

Jakieś ziarno prawdy w tym jest, karcianki w tym roku jeszcze nie było

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• na polsce zaraz nikogo nie bedzie na okres wakacji wiec juz dajcie te bilety.....

sam przestałem grać jakieś 2 miesiące temu bo pomimo pisania raz za razem żeby otworzyli serwer na nowych graczy to nic się nie zmieniło, może w zimie zobaczę czy jest z kim grać i czy ma to sens 😅

• dla nowych graczy buuuhahaha chyba botów , clonów i corowników xd

Pewnie komuś brakuje żeby 3 czy 4 gildie na meley zrobić albo kolejna gildia na medale męstwa

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Pewnie komuś brakuje żeby 3 czy 4 gildie na meley zrobić albo kolejna gildia na medale męstwa

fuzje powinni zrobić z czymś bo handel leży totalnie

• sam przestałem grać jakieś 2 miesiące temu bo pomimo pisania raz za razem żeby otworzyli serwer na nowych graczy to nic się nie zmieniło, może w zimie zobaczę czy jest z kim grać i czy ma to sens 😅

Zagladam na tyle na ile czas mi pozwala :D chce bilety dzieki ktorym moge sie wyniesc na serwer eventowy. Boss swiata i tygrysie monetki bardzo do mnie przemawia.

• Zależy z której strony na to patrzysz. Jak w tym miesiącu gameforge zamykał swoje serwery na wizard101 to 3 dni przed zamknięciem jeszcze dali 80% HH :evilgrin:

https://webcache.googleusercon…&gl=pl&client=firefox-b-d

polityka firmy widzę bez zmian 😅 wyssać 200% do ostatniej chwili ale Metin jeszcze nie padnie bo została fuzja international i dopiero zgon 😁

• Postaram się uzyskać jakąkolwiek informację. Faktycznie przy tak przeładowanym serwerze Polska brak biletów z naszego serwera jest raczej dziwny.

Czy coś zostało poczynione w tę stronę? Minął blisko miesiąc od tej wiadomości, a informacji jak nie było tak nie ma. Serwer Polska jest w mocno przeciętnej kondycji. Ja rozumiem, że zmiany mogą trochę trwać. Tutaj jednak chodzi tylko o odpowiedź na proste pytanie dlaczego tak?

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Czy coś zostało poczynione w tę stronę? Minął blisko miesiąc od tej wiadomości, a informacji jak nie było tak nie ma. Serwer Polska jest w mocno przeciętnej kondycji. Ja rozumiem, że zmiany mogą trochę trwać. Tutaj jednak chodzi tylko o odpowiedź na proste pytanie dlaczego tak?

Art nie potrafi przetłumaczyć postu dotyczącego aktualizacji i opublikować to u nas, gdzie reszta krajów ma to już od kilku godzin, więc wątpie, żeby zapytał o bilety..

• Art nie potrafi przetłumaczyć postu dotyczącego aktualizacji i opublikować to u nas, gdzie reszta krajów ma to już od kilku godzin, więc wątpie, żeby zapytał o bilety..

Jest już publikacja, mój błąd. Co do biletów, to na razie bez zmian. Z analiz wyszło, że na razie nie będą dostępne.

Community Manager