Porozmawiajmy o Metin2

• Qcze qcze niby nikt w to nie gra, a jednak jak padnie, to pospolite ruszenie na forum xd nasza wioska jednak jeszcze nie wymarła xD

Makanox GG: 56320525

• Mnie postać normalnie latała na autołowach, jeszcze o 8:50 dokładałem poty do autołowów, po czym ni z tego, ni z owego mnie wywaliło ze wszystkich postaci.

Myślałem, że przerwa techniczna, ale po waszych postach widzę, że nie :crazy:

• Mnie postać normalnie latała na autołowach, jeszcze o 8:50 dokładałem poty do autołowów, po czym ni z tego, ni z owego mnie wywaliło ze wszystkich postaci.

Myślałem, że przerwa techniczna, ale po waszych postach widzę, że nie :crazy:

Jakby to Bogusław Linda powiedział ,,Życie''

• Qcze qcze niby nikt w to nie gra, a jednak jak padnie, to pospolite ruszenie na forum xd nasza wioska jednak jeszcze nie wymarła xD

A jak człowiek chce coś w Markecie sprzedać, to cisza. PS. Korzystając z okazji ludzie zaglądajcie do marketu, może coś sobie kupicie po przerwie. Oczywiście przerwa była planowana, tylko jeszcze nikt o tym nie wiedział :).

• Art zrobili cofkę servera i znikneło mi 16 szkat meley z meleyek o 7 rano. Rekompensta tego ? Kpina

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• Art  Ascoran Macie już jakieś wstępne informacje albo chociaż zarys czy w tym roku będzie jakakolwiek szansa na łączenie serwera polska z innym?

ISexyIKnowIt - 90 LvL OFF || (NOT4YOU)

BoskiIker - 55 LvL OFF

RabbitxD - 55 LvL - OFF ?(

Lureksik - 94 LvL - OFF (Skradziony)

Pieseueuu - 55 LvL - ON

Galahad - 55 LvL - OFF TOP1 Lycan 55 lv

Miecislava - 55 LvL - OFF :cursing: TOP 1 Dagger 55 lv

PioronArrow - 61 LvL - OFF TOP 1 Archer 61 lv

PaulinkaLecz - 92 LvL - ON:!:<3

PomocnikxDDD - 105 LvL - OFF

MarryJ - 55 LvL - ON :love:

Poland :chunjo:

Monastyr :chunjo:

Etolin :chunjo:

Polska :chunjo:

KUPIĘ : Perłowy Naszyjnik 3x15

• Metin na steamie to była żenada

Nawet nie można było swobodnie nic kupować w IS bo pewnie gameforge za dużo tracił na prowizji ;)))

Nie, po prostu cebulaczki i cwaczniaki wykorzystywały błędy i tracił na tym każdy

• Nie, po prostu cebulaczki i cwaczniaki wykorzystywały błędy i tracił na tym każdy

Ale ile GF na tym zyskał, po "błędzie" z kuponami sm zwiększyli ich cenę by odrobić straty i tak od 4 lat gracze przepłacają za kupony

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Wystarczy przestać je kupować, ceny spadną i będą odpowiednie do ich wartości

• Wystarczy przestać je kupować, ceny spadną i będą odpowiednie do ich wartości

jeżeli popyt rośnie - ceny drożeją / popyt maleje -ceny idą w ślad za nim i spadają

widać po kuponach że popyt duży i na pewno GF nie zmieni ceny kuponów i nie tylko kuponów...

• Ktoś sie może pochwalić co było do wygrania w ostatniej edycji OX? I jak ZUO wyglądało?

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• zuo to totalna rzeź, wszędzie ripery, wodze orków i jakieś gargulce,
    a ludzi jak na wyprzedaży w biedronce

[CIACH] a ox pytalem tez

Moderator Canhide:
    Usunąłem cenzure.

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

Edited once, last by Canhide ().

• Ktoś sie może pochwalić co było do wygrania w ostatniej edycji OX? I jak ZUO wyglądało?

na PL na kategoria lvl 91+ nagrody od końca: 1x odzywka, jajo razadora i na koncu szkatulka na bizuterie