Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • zastanawiam się czy wy jesteś aby napewno normlani?? czy wy naprawdę nie rozumiecie że każdy kolejny krok ze strony wydawcy podąża w złą stron (czyt. w stronę jak z graczy wyciągnąć kasę bo bezmózgi i tak załaduja goldy w isa<X)

  • zastanawiam się czy wy jesteś aby napewno normlani?? czy wy naprawdę nie rozumiecie że każdy kolejny krok ze strony wydawcy podąża w złą stron (czyt. w stronę jak z graczy wyciągnąć kasę bo bezmózgi i tak załaduja goldy w isa<X)

    Jeżeli kogoś stać na to aby ładował pieniądze to dlaczego ma tego nie robić, ktoś serwer utrzymać musi. Owszem mogło by być nieco tańsze ale cóż chcesz kupisz nie chcesz nie kupuj I baw się w męczarnie. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić.

  • Jeżeli kogoś stać na to aby ładował pieniądze to dlaczego ma tego nie robić, ktoś serwer utrzymać musi. Owszem mogło by być nieco tańsze ale cóż chcesz kupisz nie chcesz nie kupuj I baw się w męczarnie. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić.

    dokładnie przez takie podejście jest tak jak jest :thumbdown:

  • zawsze jest płacz przy jakiejś zmianie, a potem ludzie się przyzwyczajają,
    tak jak zawsze rynek wszystko zweryfikuje

    Ci na których można przeprowadzać bez obaw, że będą się opierać - różne eksperymenty mówią o tych niepokornych że płaczą. Jak widać otwarty sprzeciw ma sens.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Ci na których można przeprowadzać bez obaw, że będą się opierać - różne eksperymenty mówią o tych niepokornych że płaczą. Jak widać otwarty sprzeciw ma sens.

    to nie jest eksperyment tylko coś lekko podrożało,
    zmiany na hydrze też przyjąłem, z czasem każdy się przyzwyczaił

  • To pokazuje, że ogólny sprzeciw społeczności metinowej potrafi mieć wpływ na decyzję GF. We wszystkich innych społecznościach gracze protestowali, u nas ci co protestowali byli wyśmiewani przez tych, co czują się w jakiś sposób lepsi i dają się robić bez mydła. Szkoda że tak jest bo może my jako polska społeczność mielibyśmy jakikolwiek wpływ na decyzję gf i liczono by się z naszym głosem - jak z Turkami, ale u nas na 1 osobę, która chce coś zmienić przypadają 3, które ja wyśmieją i kolejne dwie, które boją lub nie potrafią się odezwać.


    Moglibyśmy zaprotestować np przeciwko zamykaniu serwera Polska i braku biletów, ale ile osób by się w to zaangażowało a ile cisnęłoby z tego bekę lub olewało temat ciepłym moczem ?

  • Ascoran mógłbym Cię prosić o zaraportowanie, żeby dostosowano maski tengu dla likanów ?


    Wiem, że raportowałeś już to w moim imieniu kilkukrotnie, ale staram się im przypominać to regularnie od czasu do czasu to może coś ruszą z tematem.

    Z góry dzięki

  • Ale to że naprawili szkło i powróciło ono do swojej pierwotnej ceny to jest FAKT.

    Kolejny agent. xd Fakt jest taki, że najpierw szkła nie było, później dali je za darmo, a następnie znowu zabrali. To jest FAKT. Jak było uszkodzone to trzeba było je wycofać i przywrócić po naprawieniu.

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Jak za darmo jak bylo za SM, i to dluuuugo

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Art W komunikacie odnośnie szkła handlu oraz szpuli jest błąd? Szpula kaszmiru według komunikatu:

    Dodatkowo przywrócimy Szpulę Kaszmiru w ofercie ze starą ceną 9 SM.

    Będzie kosztować 9 SM? zamiast 9 SZ? Chyba, że faktycznie kiedyś kosztowała 9sm i została przywrócona do starej starej ceny :/

    Edited once, last by HNL ().

  • Będzie kosztować 9 SM? zamiast 9 SZ? Chyba, że faktycznie kiedyś kosztowała 9sm i została przywrócona do starej starej ceny

    Przez +/- 3 lata Szpula Kaszmiru kosztowała 9 SM. Potem zmieniła cenę chyba przy okazji zmiany ceny szkła z SM na SZ.

    Źródło z momentu wprowadzenia do oferty: Szpula Kaszmiru na stałe w ofercie IS oraz 20% rabatu na Auto Łowy - 19. października


    ja widzę 50 SZ

    I dobrze widzisz. Zmiana cen nastąpi 5 maja.

  • Byłem jednym z narzekających na zmianę ceny Szkła, więc teraz będę jednym z tych, którzy docenią reakcję teamu i wydawcy.


    Dziękuję :)


    Pomysł z wprowadzeniem szkła dostępnego 2 razy w miesiącu za znaki jest super - gracze żyjący z handlu odzyskają przewagę na rynku, a ci, którzy handlują rzadziej, przynajmniej przez pół miesiąca będą mogli oszczędzać czas przy szukaniu itemów potrzebnych im do funkcjonowania.


    Jednocześnie, uważam że w podobny sposób możnaby zrobić ze sklepikiem premium - raz w miesiącu dać go za znaki na 2 lub 3 dni. Handlarze wciąż mieliby otwarte swoje wykupione sklepy, a gracze, którzy na codzień nie korzystają z tego rozwiązania, mogliby wystawić nazbierane itemy np. na 1 weekend w miesiącu, poprawiając sobie "płynność".

  • Przecież jest w kole XD

    Próbuj szczęścia a jak nie to ładuj więcej Sm ~"pozdrawiamy zespół metin2" ;:p

    to koło scam 1.6k sm już i nie ma szaty


    Gm to potwierdzone informacje szatą aury że ma być za 2dni? Proszę o odpowiedż :)

    Moderator Moira:
    Połączyłam dwa posty

    Edited once, last by Moira ().

  • Postaram się uzyskać jakąkolwiek informację. Faktycznie przy tak przeładowanym serwerze Polska brak biletów z naszego serwera jest raczej dziwny.

    Czy nasze zapytanie zostało przekazane? Jest jakaś informacja zwrotna czy temat przepadł w związku ze sporym zamieszaniem ze szkłem i szpulą?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • I ja potrzebuję szaty, a z koła to nie wiem jakim cudem można zdobyć. Nawet nie wyświetla się że można wygrać ;/

    18Szczepan - off

    JOINT - off

    ESPRIT - off

    MIBASZIR - WOJOWNIK BODY - 120 (1lvl)+ ON:thumbsup:

    BASZIMIR - SZAMANKA SMOK - 115+ ON:saint:

    RENEKO - WOJOWNIK MENTAL - 91 + ON<3

    HellerinkaxD - SZAMANKA HEALLER - 95 + ON 8)

    StrzelajkaxD - NINJA ARCHER 93 + ON;)