Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • To też był mój problem. Na szczęście udało mi się to rozwiązać, trochę poczekając. Wiele razy usuwałem i ponownie instalowałem grę, restartowałem router. Spróbuj, może ci się uda.:)

    dzięki wielkie, pomogła reinstalacja Windowsa dzisiaj 😅

  • dzięki wielkie, pomogła reinstalacja Windowsa dzisiaj 😅

    Cieszę się, że problem został rozwiązany.:)

    Czy ktoś może rozwinąć czego dokładnie dotyczył ten bug?

    :?:

    u was też po ostatniej aktualizacji nie chce sie odpalić klient metina? w sensie pojedynczy się odpalić nie chce, jesli wybieram dwa na raz to się odpala po 5 min i najczęściej w obu mam komunikat brak odpowiedzi a później nie można otworzyć klienta gry... i troche taka ruletka czy się gra odpali w 30 min czy nie xD

  • Może mi ktoś powiedzieć jak zdobyć szatę aury na 52lvl? W grę wchodzi IS, tylko nawet nie mogę znaleźć itemów potrzebnych tam

  • IS się popsuł. Aukcja mimo zapowiedzi 1:10 włącza się o 2 h wcześniej. No i nic nie można zrobić teraz w IS-ie.

    Dzięki. Zapytam, czemu tak się stało. :thumbup:


    fajne fajne te oferty i wgl ale ludzie chcą hh sobie doładować omg:miffy::miffy::miffy:

    Zgłosiłem. Codziennie mnie gracze wręcz torpedują pytaniami na PW w tej sprawie.

    Na ten moment mogę powiedzieć, że jeszcze żadna nowa informacja o HH do nas nie dotarła. :(


  • Nalozylem obydwie mozliwosci.

    Karta to cena widoczna z tobolka a dolny wiersz ze szkla handlu.

    tego nie rozumiem co za glupiec daje sie anbrac na to toc widac ze np aura jest wystawiona za wony i yangi a na szkle aury sa na ostatniej stronie bo najwieksza cena to jak sie dac nabrac na to ?

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • No wyraźnie widać, ze jest to 8, a nie 0. Chyba, że jeszcze zależy to od rozdzielczości, albo monitora.

    Co do tego, że jest przedmiot taki na ostatniej stronie w szkle to już chyba niemożliwe, żeby się pomylić. Tutaj jedynie może być przypadek przedmiotów, których jest tylko jedna strona.

    Ogólnie uważam, że kto ma się pomylić i tak się pomyli, bo takie błędy raczej głównie wynikają ze zmęczenia, pośpiechu jakiegoś innego rozkojarzenia. Sam kiedyś wcześnie rano na szybko wszedłem do gry i kupiłem wszystkie wieliao zi z rynku przez szkło handlu, a było ich wystawionych tylko 6 i potem okazało się, że wydałem przy tym 6won, bo przy okazji wszystkie miały dodatek 1w =)

    Dlatego w sumie dodatek kolorystyczny mógłby mieć tu sens, może przynajmniej zapobiegłoby to połowie takich pomyłek.

    METIN2.PLN OFFpozdrawiam :love:

  • Art kiedy naprawa wywalania postaci przy depo alchemiku itp . Klikama alchemie i relog logam jedna proba relog to samo z depo ile mozna ?

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Quote

    Dla serwera Polska ilość kanałów zostanie zmniejszona do 6.

    Zmiany dotyczące Biletów Podróżnika

    Wraz z fuzją serwerów powracają nasze Bilety Podróżnika. Ponadto ceny wszystkich Biletów Podróżnika zostaną dopasowane.



    mogliście to napisać w jednym punkcie, ze jak nie zalogujecie się na polske to zawsze możecie przenieść się na inny serwer :D

    Troche dziwne, że nie można zalogować się na serwerze i przy okazji teraz ucinają ilość kanałów :D

  • Bedzie wiecej "interakcji" miedzy graczami. Wojny o spoty wroca :D

    Raczej znudzi to graczy jeszcze bardziej. PvP na Polsce dawno wymarło

  • Zmiany na serwerach

    Połączone serwery przejmą ustawienia oraz eventy serwerów docelowych, z którymi zostały one połączone.

    Na kilku serwerach zmienimy liczbę kanałów: w zależności od serwera ich liczba zostanie zmniejszona lub zwiększona. Ma to na celu zapewnienie stabilności naszych serwerów.

    Dla serwera Polska ilość kanałów zostanie zmniejszona do 6.

    Mogę prosić o rozwinięcie myśli w jaki sposób zmniejszenie ilości kanałów ma zapewnić stabilność serwerów? Bo rozumiem, że mówimy tutaj o stabilności ze strony technicznej tak?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Mogę prosić o rozwinięcie myśli w jaki sposób zmniejszenie ilości kanałów ma zapewnić stabilność serwerów? Bo rozumiem, że mówimy tutaj o stabilności ze strony technicznej tak?

    może 9 kanałów było na 1 maszynie cały czas 😅😅

  • no rzeczywiście fajnie będzie jak będą bić się niższe levele a zaraz bedzie pojawiać się champion ;)


    dziwnie chcą zachęcić nowych ludzi ;)

    w tej grze nie ma już raczej nowych ludzi, na pewno na Polsce, przez wzgląd że serwer jest zamknięty bo 90% graczy ma po 40 kont... co najwyżej powracających graczy mogliby zachęcić ale jak już można zauważyć to jest w stanie zrobić tylko jesień/zima + eventy 😅 teraz na Polsce jest taki zastój że praktyczniejsze nikt nie gra to zmniejszają ch... blaski to inna kwestią bo nagłe wracają sezonowcy, boty itp

  • Właśnie skrobię raporcik, więc poruszę ten temat. Te 8w podobne jak 0w to problem widoczny na Szkle handlu, czy także w zwykłym tobołku?

    Zlewająca się 8 wyglądająca na 0, bardzo widoczna na szkle. Jednakże bierzmy pod uwagę czynnik ludzki. Zmęczenie. Oczy czasem po kilku godzinach pracy albo siedzenia przy kompie. Tak naprawdę takie dziwne ceny pojawiały się wcześniej. Bo liczono na to że komuś się spieszy i nie spojrzy dokładnie. Jest jeszcze coś takiego jak pole widzenia. I tu te nieszczęsne 1 won nawet na szkle potrafi być ominięte. To dość proste. Wystarczy mieć inaczej ułożone szkło handlu, lub samo okno gdzie ma się to szkło handlu. Nie będę tego dokładnie tłumaczyć. Wiem na pewno, że 1 won widać gdy okno metina (przecież większość osób gra w oknach) na pulpicie jest po lewej stronie.

    Ascoran tak jak rozumiem błąd ludzki przy przeglądaniu sklepików, to na samym tobołku podświetlony won na niebiesko jest widoczny. Przydałoby się aby takowy won był także podświetlany na szkle handlu. Przypuszczam że częściowo rozwiązałoby to problem.

    Poza tym osoby wystawiające coś za 8 won i okazyjną ilość Yang wykorzystują często luki gdy na innych sklepach danego towaru brakuje.

    I naprawdę tłumaczenie, że się ceni swój przedmiot na 8 won jest śmieszne.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”