Porozmawiajmy o Metin2

• Nie nie. To nie blaski. Poza tym drop skrzyń zwierza zakończył się też o innej godzinie - nie wiem czy faktycznie ale tak było według komunikatu.

Lagi znikły na szczęście. Coś czuję że po 20 min od komunikatu po północy. Ten wcześniejszy nie powodował problemów.

To są błędy w komunikatach o eventach. Pytanie czy mają odzwierciedlenie w dropie?

Hej, też stawiałbym na "magie świąt aka blasków". O komunikacie, że się pokazywał dowiedziałem się dziś rano. Eventy na Grudzień nie były aktywowane przez Nas tylko przez kolegów z innej Społeczności. Faktycznie komunikat pokazał się stanowczo za późno. Postaramy się to wyjaśnić.

• I dołożyć jakąś rekompensatę :D:

"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić ....

Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć....

Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem ..." A. Camus

• Genialnie wracam po swietach 27.12 patrze a tu mozna cos odebrac ale uwaga do 26.12. Po co ten limit dalibyscie do sylwestra i luz, przeciez nikt by nie tworzyl nowego konta i robil zebow by to dostać

AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

• Od 16 do 20 miały lecieć dodania, a leciały zmianki? A od 20 nie było komunikatu żeby coś leciało, tylko koniec zmianek. Co to ma być XD Ingolf co z tymi dodaniami?

• Być może ktoś pijany pisał ten plan albo ktoś pijany to aktywował toć to tylko metin2.

Typowo XDD Też innej przyczyny nie widzę.

• Też czekałem na zmianki o 20, nagle okazuje się, że zmianki były już a o 20 nic nie ma... Kpina, w tej grze nic nie może być dobrze zaplanowane i zrealizowane? Na zmianki nie ma co czekać które miały być o 20??

• już ponad godzine latam po m2 zbiłem ponad 30 metinów bo trudno o metiny teraz i nic nie leci jaja se robią mogłem sobie film włączyć pewnie jakiś synalek prezesa leży pijany koło kompa i eventu nie jest w stanie włączyć ALBO PRACA ALBO PICIE

• Na Yoharze można expić od 100 lv?

od 120 lvl i 25% jesli zbijesz hydre

GG: 67390204

"Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

- Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

• to chyba o mnie mowa:) bo gram od 0. nie kupuje won, nie inwestuje za duzo w is. jeszcze tydzien temu skupowalem aury do 10kk, zeby sprzedac za 12 :)

Do tej pory skupuje tak rozne rzeczy jak widze okazje :) gram od nowa rok i pomalu expie juz slupy na jotka i gdybym serio gral codziennie po te 2-3 h to minimum 10w na tydzien bym sobie zarabial, ale wiadomo, czasami sie nie chce wchodzic lub jest cos ciekawszego do zrobienia. W kazdym razie wydajac powiedzmy 100 zl msc ( w wielu innych grach masz abonament i tez musisz placic za premium patrz ESO) mozna spokojnie grac, wiadomo, ze topki nie dogonisz no ale.. pokazcie mi inne F2p MMO gdzie mozesz konkurowac z top bez wydawania x PLN. Jesli grasz dla przyjemności czy tez zabicia czasu, odmóżdżenia to nawet bez wydawania pln mozna osiagnac w mt2 jakies zalozone sobie cele :p

MrQuaa - POLSKA - DAGGER - ON :ninjadag:

xQuatil - POLSKA - LIKAN - ON :chunjo:

>> YouTube <<

• ja tak samo:) jeden buff ma 68lvl, drugi 53 i dwie postacie 46. nie robie nic na sile. mam ochote to expie, albo cos zarabiam. a jak mi sie nie chce to postac stoi i sukna zbieram tylko

PS. jak glowna postac stoi za suknami, to buff na auto lowach robi misje :D