Porozmawiajmy o Metin2

• kiedy otworzą rejestracje na polsce? chce łaskawie zalozyc sobie buffke na tej samej platformie i nie moge

JUxDZP5.png

• No ładnie ładnie, gracze udupieni czy to czerwonym paskiem czy to dwuetapowym logowaniem a boty ? Coraz bardziej chytre i przebiegłe ;)

Dziś robiąc alchemię, patrzę że typ biega jakoś dziwnie, przechodzi przez elementy mapy - gdzie postać normalnie się zatrzymuje i iść dalej nie może, czy to znika w trakcie. A najciekawsze, że kursował od alchemika do handlarza bronią. ..

Kto tam ma dzisiaj dyżur sprawdzać zgłoszenie na supporcie i banować, banować !!!

Art apeluję aby zrezygnowali wymuszonego logowania dwuetapowego i ograniczeń w logowaniu (czerwony pasek) bo to nie działa ! Boty nadal sobie poczynają i to coraz bardziej bezczelnie !

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

• czerwony pasek wyskakuje najczesciej jak zmieniasz postacie/konta/kanaly a boty biegaja ciagle i w kolko :)

To prawda niestety... U mnie często czerwony pasek wywala jak latam na bossa w lesie i co chwilę się zmienia CH... Średnio co 45 min/godzinę wywala mi czerwony pasek co zmusza mnie do zrobienia sobie 30 minutowej przerwy i ponownego szukania drzewa 😖

• To prawda niestety... U mnie często czerwony pasek wywala jak latam na bossa w lesie i co chwilę się zmienia CH... Średnio co 45 min/godzinę wywala mi czerwony pasek co zmusza mnie do zrobienia sobie 30 minutowej przerwy i ponownego szukania drzewa 😖

U mnie pomaga wywalenie platformy za pomocą menagera zadań w aplikacjach i procesach :) Jeśli pojawi się pasek to klikam jeszcze raz "Graj" i wszystko działa.

• Art to kiedy odblokowana rejestracja będzie?

nie będzie, czego nie rozumiesz?

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Jest gdzieś stanowisko teamu na ten temat czy tylko ty tak twierdzisz?

Team nie ma nic do tego to jest decyzja GFu ostatnio Art wspominal ze nie ma planow na to

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• nie otworzą rejestracji, będzie wychodził nowy serw co pół roku, potem fuzja z którymś oprócz polski i bilety na polske, tak najwięcej zarobią, i może taki mają pomysł na boty na polsce aby gracze nie tworzyli nowych ale póki co to słabo im idzie

Jazzzy - Etolin - mental 120

• U mnie pomaga wywalenie platformy za pomocą menagera zadań w aplikacjach i procesach :) Jeśli pojawi się pasek to klikam jeszcze raz "Graj" i wszystko działa.

Nie próbowałem klikać do oporu "graj" może wytestuje następnym razem i u mnie będzie podobnie, dzięki wielkie 😁

• nie otworzą rejestracji, będzie wychodził nowy serw co pół roku, potem fuzja z którymś oprócz polski i bilety na polske, tak najwięcej zarobią, i może taki mają pomysł na boty na polsce aby gracze nie tworzyli nowych ale póki co to słabo im idzie

Słabo im idzie bo niepotrzebnie otwierali po pierwszym zamknięciu. Był to jasny znak dla bociarzy, że warto się zabezpieczyć na następną taką sytuacją i kto miał być gotowy ten jest. Ale i tak jest lepiej niż jak serwer był otwarty. Wtedy to była jakaś tragedia.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Słabo im idzie bo niepotrzebnie otwierali po pierwszym zamknięciu. Był to jasny znak dla bociarzy, że warto się zabezpieczyć na następną taką sytuacją i kto miał być gotowy ten jest. Ale i tak jest lepiej niż jak serwer był otwarty. Wtedy to była jakaś tragedia.

jestem tego samego zdania, powiem wiecej - przegladajac rozne grupki ludzie pozytywnie odbieraja zamkniety serwer. Duzo ludzi pyta tez o „darmowe” konto na polsce i nowi gracze przybywaja. Kto chce zagrac, ten zagra i tyle.

• Ja mam pytanie srebrne skrzynie okey teraz obie maja ze sa od 300 pkt i moje pytanie teraz wszystkie daja to samo co np jedna z nich dawala czy wszystko co obie dawaly jest to zabieg celowy czy ja zwykle bug

w tej z 250 pkt były pierscienie i cory zas w drugiej magiczny zmianki dodania i cory

jak to teraz wyglada i czy ktos moze powiedziec bo skrzynie ktore mialem z 250 pkt teraz sa niby od 300 a jak z zawartoscia teraz ?

Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

• Niedawno była już na ten temat rozmowa. Zmienił się tylko opis skrzynek, drop pozostał ten sam.

dobra ok a jak teraz mam odroznic jedna od drugiej bo obecnie ciezka sprawa na zgaduj zgadula

Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

• co powiecie o tym tzw kwesti szczescia lub farta by cos zdobyc lub ulepszyc bo postaci ktore maja inwestowane w miare cyklicznie sm na konto jakos szybko moga uzyskac lub zdobyc konkretne przedmioty bo mam porownanie z innych kont dlatego tez z ciekawosci zapytam co na to inni a moze nawet sam team sie wypowie gdyz to ciekawe zjawisko jest ze akurat te inwestujace maja takie super szczescie :)

• co powiecie o tym tzw kwesti szczescia lub farta by cos zdobyc lub ulepszyc bo postaci ktore maja inwestowane w miare cyklicznie sm na konto jakos szybko moga uzyskac lub zdobyc konkretne przedmioty bo mam porownanie z innych kont dlatego tez z ciekawosci zapytam co na to inni a moze nawet sam team sie wypowie gdyz to ciekawe zjawisko jest ze akurat te inwestujace maja takie super szczescie :)

mysle ze to raczej oczywiste. Ulepszy szybciej ten co kupi 10 kamieni kowala w is niz ten co dropnie podrecznik na evencie rybackim raz na jakis czas