Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Znowu to samo, po wyłączeniu się eventu postacie są a tak naprawdę ich nie ma.

    Jedno konto udało mi się całkiem wyłączyć, ale na innym widzę że nadal zalogowana. Jest już 17 min po a nic się nie zmieniło. Art to nie jest pierwszy raz.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Jak Wam gra tez nie działa to znaczy że u mnie wszystko w porządku :D:

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • Juz działa

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • jeszcze sie nie nauczyliscie? nie wchodzimy do gry:

    - na poczatku eventu

    - na koncu eventu

    - po aktualizacji

    mowa oczywiscie o minutach, nie godzinach :D

  • jeszcze sie nie nauczyliscie? nie wchodzimy do gry:

    - na poczatku eventu

    - na koncu eventu

    - po aktualizacji

    mowa oczywiscie o minutach, nie godzinach :D

    Fusia Ty to taki płaczek metinowy, co by nie odwalili i tak będziesz w to grał

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Model biznesowy włodarzy tej gry (mało graczy płaci dużo) nie pozwala na wprowadzenie zbyt wielu udogodnień, bo nie będą mieli co sprzedawać w Item shopie. Jak chcesz, żeby gra była dla Ciebie przyjazna, to NAJPIERW TY musisz być przyjazny dla gry, czyli zapłacić.

  • Fusia Ty to taki płaczek metinowy, co by nie odwalili i tak będziesz w to grał

    fajnie wstawiac ":D" a zostac nazwany placzkiem :D
    ps: nie wiem czy biologa/ku i odlamki na 1-2 postaciach mozna nazwac czyms wiecej niz odstresowaniem sie :) ale skoro odpalilem gre to ... tak, gram :)

  • Jako osobny temat chciałem skierować ciepłe słowa do Ingolfa za wrzucenie posta o przerwie z wyprzedzeniem ponad dwudziestoczterogodzinnym. Wszyscy tylko narzekają, ale jak jest dobrze, to nie ma komu podziękować, więc dziękuję w imieniu forumowych maruderów. O takie zmiany walczymy :)

  • Po evencie Yutnori czeka już na Was kolejne wyzwanie: wrota do piekielnych eventowych lochów "Zaświaty" otwierają się i najdzielniejsi bohaterowie trzech królestw muszą zmierzyć się tam z królem Zaświatów Asmodeuszem.

    GF chyba za dużo Fame MMA się naoglądał a dokładnie chodzi o Amadeusza Ferrariego zwanego Władcą Piekieł :D

  • Gdzie pniaki najlepiej farmic poza V3? To dropi jak blaski czy okeyki? Z mojego doświadczenia jest różnica.

    DT za metkiem. Minus taki, że jak Cię wywali to już nie wrócisz.

    vCe0W6E.png

  • Był bardzo dobry event z bosami to teraz czas na gorszy ale coś yuturi się nadropi.

    Sury To Zło :cursing:

  • kiedy dostajesz info ze konto jest zablokowane i maila to blokada od teamu, a czerwony pasek to blokada systemowa (cos na podobe pisania na czacie czasami), reinstal systemu? a po co?:D

    Bo zauważyłem dziwną zmianę w systemie i przeinstalowałem system. Możliwe że jakiś robaczek mi wszedł wówczas


    aa84c8e8d5b81.jpg

    zanim ktoś zacznie znowu pisać że czerwony pasek z tekstem "gra jest dla ciebie nie dostępna skontaktuj się z supportem" występuje tylko przez haxy proszę się zapoznać z owym ss z Tureckiego forum gdzie tamtejszy CM z własnej inicjatywy opisał trochę więcej o tym błędzie..

    czerwony pasek MOŻE (nie musi) wyskoczyć gdy odpalisz 8kont z jednej platformy GF w krótkim czasie, wcześniej było to ponoć 18kont..

    Mam czysty system tylko z metinem i przeglądarką. Mam haxy? A może Opera jest hackiem XDDD


    Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

    Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

    W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

    U mnie problem wystąpił w momencie kiedy po dłuższej przerwie(około 16 dni) chciałem się zalogować do gry. Nie logowałem się na żadne inne konto. Support mi odpisuje, że mam Proxy/VPN którego nie mam a naciskają abym to wyłączył...
    Więc co mam zrobić?


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • tarcza losuje bonus jak te itemy z yohary czy zawsze wpada odbicie ciosu? Bo jak odbicie ciosu to tarcza bezuzyteczna

    "following the yohara design the new shield comes with a random extra bonus" - czyli analogicznie jak z itemami wytwarzanymi na Yoharce - wytwarza z losowym bonusem.

  • U mnie problem wystąpił w momencie kiedy po dłuższej przerwie(około 16 dni) chciałem się zalogować do gry. Nie logowałem się na żadne inne konto. Support mi odpisuje, że mam Proxy/VPN którego nie mam a naciskają abym to wyłączył...
    Więc co mam zrobić?

    Ile można tłumaczyć, czerwony pasek jest spowodowana HAXAMI. Wyłącz je to wejdziesz do gry.


    Tajemnice youtnori znikaja po evencie czy mozna je farmic i zachowac sobie?

    Talie pewnie znikają, a same szkaty pewnie zostają w eq tak jak okeye ;).

  • gdzie są płaczki co mówią że metin upada a tutaj webzen tworzy nowego dunga pod event halloween ? tarcza z bonem na potwory to może być konkret

    jeszcze jak poprawią stabilność serwerów / klienta to gra będzie grywalna kolejne 20 lat

  • U mnie problem wystąpił w momencie kiedy po dłuższej przerwie(około 16 dni) chciałem się zalogować do gry. Nie logowałem się na żadne inne konto. Support mi odpisuje, że mam Proxy/VPN którego nie mam a naciskają abym to wyłączył...
    Więc co mam zrobić?

    Samo z siebie nie przeszło? Mi pomogło po prostu poczekać do następnego dnia. Ponoć spowodowane to było dużą ilością częstego przelogowywania. Najpierw pomiędzy kontami (alchemia), a następnie po różnych CH (metki pod event).