Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Coś wam te eventy dzisiaj nie wypaliły Ingolf Art

    14.10.2021 - 15% większy drop przedmiotów w godzinach 21:00 - 23:59
    14.10.2021 - drop Rada Pustelnika z metinów i bossów w godzinach 14:00 - 19:00 oraz 21:00 - 23:59

    vCe0W6E.png

  • Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

  • system nie ma nic do paska, do supportu napisz raz i czekaj bo:

    kazda kolejna wiadomosc spycha twoje zgloszenie na koniec kolejki

    twoje zgloszenie jest wysylane do niemcow i oni klasyfikuja czy zgloszenie jest "warte" sprawdzenia

  • Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

    Może, czerwony pasek być spowodowany używaniem nielegalnego oprogramowania potocznie nazywanymi: "czitami". Nie uruchamiaj ich to będziesz mógł wejść do gry.

  • system nie ma nic do paska, do supportu napisz raz i czekaj bo:

    kazda kolejna wiadomosc spycha twoje zgloszenie na koniec kolejki

    twoje zgloszenie jest wysylane do niemcow i oni klasyfikuja czy zgloszenie jest "warte" sprawdzenia

    System przeinstalowałem gdyż zauważyłem dziwną zmianę w systemie

  • Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

    Sprawdź czy problem będzie na innym Internecie np. tym z telefonu. Tylko zanim sprawdzisz to nie odpalaj GF przez pewien czas na głównym necie (najlepiej przez kilka godzin) Wtedy będziesz wiedział czy to problem neta, komputera


    Moderator Canhide:
    Usunąłem odpowiedzi na usuniętą treść.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

    Może wydać się to głupie. Też dzisiaj próbując zalogować się na metina miałam ten czerwony pasek. Zamknęłam go krzyżykiem i mogłam normalnie odpalić metina. Wiem że to głupie ale może...

  • Może wydać się to głupie. Też dzisiaj próbując zalogować się na metina miałam ten czerwony pasek. Zamknęłam go krzyżykiem i mogłam normalnie odpalić metina. Wiem że to głupie ale może...

    tez tak mam .juz o tym wczesniej pisalem , wystarczy albo krzyzykiem albo odpalic nowego clienta jeszcze raz

  • tez tak mam .juz o tym wczesniej pisalem , wystarczy albo krzyzykiem albo odpalic nowego clienta jeszcze raz

    Teraz może i wystarczy a co, gdy przestanie to działać i będzie trzeba czekać na odpowiedź supportu niemieckiego ? A przy okazji akurat jakiś pet zdechnie itp itd ..


    Art może zajmij się tematem jak tylko się da bo to nie jest śmieszne a wiele osób się już męczy z tym ograniczeniem od dawna ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Ja mam takie ogólne pytanie ile razy będziemy pisać aż w końcu ktoś coś przekaże dalej i zacznie ktoś z tym coś robić


    chociaż by stakowanie innych przedmiotów jak taliki / przetopy do pasa skrzynie bossów /skrzynia ksiag zwierza / umiejetnosci typu

    skille /gornictwo /poli c/haryzmy /precyzja / dowodzenia skille dla petow itd itd


    albo tez pd rekawice zasada podobna jak z eliksirami jak maja tzw 100% to sie lacza jak jakis zostaje uzyty to juz nie


    dodatkowo proponuje zakłade na drop tak jak czasami pokazuja to ludzie na prywatnych serwach wiem ze pewnie gf boli to ze czesto ludzie potrafia cos ciekawszego zrobic a im chyba wstyd stworzyc cos podobnego bo juz sam nie wiem co w koncu o tym myslec

    tyle gier ma swoje dodatki mody lub stosuje patche oparte na pomyslach graczy ktore faktycznie sa potem sensowniejsze otwarta beta np na ktorej bylo by to pierwsze testowane oszczedzilo by potem problemow z oficjalnymi serwerami gdzie czesto czeka sie po kilkanascie godzin lub kilka naglych z nienacka przerw gdy ludzie czesto sa podczas jakiejs wyprawy a zwrotu potem nie ma tym bardziej ze w logach wszystko jest

    Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

  • stackowanie kd i przetopow i gornicy nie beda musieli co chwila biegac m1/m2/swiatynia :)
    stackowanie kd i ku i z m2/mapek 90 mozna nie wychodzic
    stackowanie rekawic, pd, innych dupereli i mozna otwierac szkaty bossow czy jezdzic po metkach/bosach90+ bez przerwy

    dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"

  • Dokładnie Art  Ingolf zróbcie coś z tym bo to jest cholernie dziwne. Ja nie mam dostępu do konta, grać nie mogę a pieniążki władowałem. Na czitach nigdy nie grałem reinstal systemu nie pomaga. A gdybym dostał bana to wydaje mi się że odpaliłby mi się metin ale dostałbym informacje że Twoje konto zostało zbanowane. Następnie przychodzi wiadomość że konto zostało zbanowane a ja takiej nie mam. Specjalnie system nawet przeinstalowałem bo zauważyłem dziwną zmianę na PC więc wolałem to sprawdzić. A support dalej twierdzi że moje konto dalej korzysta z VPN/Proxy
    PS. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy mówią wyłącz czity. Panowie przecież to jest logiczne, że gdybym miał to bym nawet nie pisał o tym na forum bo bym się domyślił, nie jestem NoPerfectem który piszę na support/forum na potrzeby odcinka

  • Dokładnie Art  Ingolf zróbcie coś z tym bo to jest cholernie dziwne. Ja nie mam dostępu do konta, grać nie mogę a pieniążki władowałem. Na czitach nigdy nie grałem reinstal systemu nie pomaga. A gdybym dostał bana to wydaje mi się że odpaliłby mi się metin ale dostałbym informacje że Twoje konto zostało zbanowane. Następnie przychodzi wiadomość że konto zostało zbanowane a ja takiej nie mam. Specjalnie system nawet przeinstalowałem bo zauważyłem dziwną zmianę na PC więc wolałem to sprawdzić. A support dalej twierdzi że moje konto dalej korzysta z VPN/Proxy
    PS. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy mówią wyłącz czity. Panowie przecież to jest logiczne, że gdybym miał to bym nawet nie pisał o tym na forum bo bym się domyślił, nie jestem NoPerfectem który piszę na support/forum na potrzeby odcinka

    kiedy dostajesz info ze konto jest zablokowane i maila to blokada od teamu, a czerwony pasek to blokada systemowa (cos na podobe pisania na czacie czasami), reinstal systemu? a po co?:D

  • stackowanie kd i przetopow i gornicy nie beda musieli co chwila biegac m1/m2/swiatynia :)
    stackowanie kd i ku i z m2/mapek 90 mozna nie wychodzic
    stackowanie rekawic, pd, innych dupereli i mozna otwierac szkaty bossow czy jezdzic po metkach/bosach90+ bez przerwy

    dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"

    Wtedy dopiero gra i czat umrą, bo nie będzie nikogo w mieście

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"

    Tylko że info o tym co dropi i tak jest na forum. Tyle że 90% graczy ma problemy z czytaniem. A co mówić o szukaniu informacji o evencie. Więc dodatkowe info w grze nic nie zmieni. I tak będą pytania.

  • Tylko że info o tym co dropi i tak jest na forum. Tyle że 90% graczy ma problemy z czytaniem. A co mówić o szukaniu informacji o evencie. Więc dodatkowe info w grze nic nie zmieni. I tak będą pytania.

    przeciez info w grze jest :) wystarczy dopisac zamiast eventu lupow konkretna nazwe i godziny :)

  • No wiesz nie wszystko na raz to bardzo skomplikowany jak dla nich proces gdzie mogą przy tym wiele zepsuć więc do takich decyzji muszą dojrzeć. Aktualizacje zrobili? Zrobili. Drop polepszyli? Polepszyli. SMOKA zmienili na lepsze? Zmienili :rofl::rofl::rofl::miffy: