Porozmawiajmy o Metin2

• Rabaty takie ze serwery nie wytrzymaja naplywu ludzi ktorzy beda chcieli kupic za 2.500k sm 260 blogoslawienstw smoka xD

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• to dlatego jesteś wyjątkiem? Wystarczy napisać na support GameForge i tam Ci wszystko wyjaśnią ;) Ale tak czytając to po co nie? lepiej pisać na forum i wylewać żale jaki to Team jest zły i jacy my gracze nie "zrobiliśmy nic złego" sam miałem czerwony pasek i jakoś korona z głowy mi nie spadła jak napisałem na GameForge Support i dowiedziałem się co tak naprawdę było przyczyną także zamiast pisanie i użalanie się nad sobą zalecam ruszyć swoje szanowne 4 literki i napisać wiadomość ;) Jeśli angielski lub niemiecki nie jest twoją mocną stroną to istnieją takie strony jak Tłumacz aby w tym pomóc ;)

Tyle ode mnie ;) ^^

P.S.
    Nikt z Polskiego Zespołu Metin2 nie może Ci w tym pomóc więc nie ma sensu pisać tam i ich wyzywać jak to niektórzy mają w swojej naturze ;)

Ale gdzie Ty widzisz wywód w stronę teamu? No gdzie?

Poza tym czytając moje posty gdzieś napisałam co mi pomogło. Może innym też to co doradziłam. ech

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Ale gdzie Ty widzisz wywód w stronę teamu? No gdzie?

Poza tym czytając moje posty gdzieś napisałam co mi pomogło. Może innym też to co doradziłam. ech

kwiatusxzku madra jestes domyslam sie ,ale chlopak ma troche racji,,, zaznaczam troche:crazy:

• Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

• Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

Najprościej i tak chyba, po prostu nie używanie czitów :) Wtedy problemu z czerwonym paskiem nie ma.

• to niezłe te wasze 100% wiecej expa skoro i tak się wychodzi na 0% -,- czyli ludzie który expili przez ten okres byli w plecy, w zamiast dać rekompensatę to trollujecie ze 100% więcej expa.... brawo

• to niezłe te wasze 100% wiecej expa skoro i tak się wychodzi na 0% -,- czyli ludzie który expili przez ten okres byli w plecy, w zamiast dać rekompensatę to trollujecie ze 100% więcej expa.... brawo

ale ty nie rozumiesz, % expa byly zaokraglane do setek w ... dół

czyli jezeli przyjmiesz ze bazowy exp wynosi 100%, zalozyles pd 50% to zamiast 150%, miales zaokraglone w dol do 100%, tak jakbys nie mial pd (stad wiele osob zglaszajacych niedzialajace pd)

• Coś wam te eventy dzisiaj nie wypaliły Ingolf Art

14.10.2021 - 15% większy drop przedmiotów w godzinach 21:00 - 23:59
    14.10.2021 - drop Rada Pustelnika z metinów i bossów w godzinach 14:00 - 19:00 oraz 21:00 - 23:59

vCe0W6E.png

• Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

• system nie ma nic do paska, do supportu napisz raz i czekaj bo:

kazda kolejna wiadomosc spycha twoje zgloszenie na koniec kolejki

twoje zgloszenie jest wysylane do niemcow i oni klasyfikuja czy zgloszenie jest "warte" sprawdzenia

• Witam
    Ja mam bardzo dziwną sytuację z tym czerwonym paskiem. Mianowicie gram sam, kiedyś maksymalnie latałem na 2 postacie ja + buff.
    VPN/Proxy są wyłączone, dostępu do routera nie posiadam więc gdzie jest problem? Dzisiaj zainstalowałem od nowa system i dalej jest to samo a support nie odpisuje mi na moje zgłoszenia

Może, czerwony pasek być spowodowany używaniem nielegalnego oprogramowania potocznie nazywanymi: "czitami". Nie uruchamiaj ich to będziesz mógł wejść do gry.

• system nie ma nic do paska, do supportu napisz raz i czekaj bo:

kazda kolejna wiadomosc spycha twoje zgloszenie na koniec kolejki

twoje zgloszenie jest wysylane do niemcow i oni klasyfikuja czy zgloszenie jest "warte" sprawdzenia

System przeinstalowałem gdyż zauważyłem dziwną zmianę w systemie

• Witam

Sprawdź czy problem będzie na innym Internecie np. tym z telefonu. Tylko zanim sprawdzisz to nie odpalaj GF przez pewien czas na głównym necie (najlepiej przez kilka godzin) Wtedy będziesz wiedział czy to problem neta, komputera

Moderator Canhide:
    Usunąłem odpowiedzi na usuniętą treść.

Edited once, last by Canhide ().

• Witam

Może wydać się to głupie. Też dzisiaj próbując zalogować się na metina miałam ten czerwony pasek. Zamknęłam go krzyżykiem i mogłam normalnie odpalić metina. Wiem że to głupie ale może...

• Może wydać się to głupie. Też dzisiaj próbując zalogować się na metina miałam ten czerwony pasek. Zamknęłam go krzyżykiem i mogłam normalnie odpalić metina. Wiem że to głupie ale może...

tez tak mam .juz o tym wczesniej pisalem , wystarczy albo krzyzykiem albo odpalic nowego clienta jeszcze raz

• tez tak mam .juz o tym wczesniej pisalem , wystarczy albo krzyzykiem albo odpalic nowego clienta jeszcze raz

Teraz może i wystarczy a co, gdy przestanie to działać i będzie trzeba czekać na odpowiedź supportu niemieckiego ? A przy okazji akurat jakiś pet zdechnie itp itd ..

Art może zajmij się tematem jak tylko się da bo to nie jest śmieszne a wiele osób się już męczy z tym ograniczeniem od dawna ..

• Ja mam takie ogólne pytanie ile razy będziemy pisać aż w końcu ktoś coś przekaże dalej i zacznie ktoś z tym coś robić

chociaż by stakowanie innych przedmiotów jak taliki / przetopy do pasa skrzynie bossów /skrzynia ksiag zwierza / umiejetnosci typu

skille /gornictwo /poli c/haryzmy /precyzja / dowodzenia skille dla petow itd itd

albo tez pd rekawice zasada podobna jak z eliksirami jak maja tzw 100% to sie lacza jak jakis zostaje uzyty to juz nie

dodatkowo proponuje zakłade na drop tak jak czasami pokazuja to ludzie na prywatnych serwach wiem ze pewnie gf boli to ze czesto ludzie potrafia cos ciekawszego zrobic a im chyba wstyd stworzyc cos podobnego bo juz sam nie wiem co w koncu o tym myslec

tyle gier ma swoje dodatki mody lub stosuje patche oparte na pomyslach graczy ktore faktycznie sa potem sensowniejsze otwarta beta np na ktorej bylo by to pierwsze testowane oszczedzilo by potem problemow z oficjalnymi serwerami gdzie czesto czeka sie po kilkanascie godzin lub kilka naglych z nienacka przerw gdy ludzie czesto sa podczas jakiejs wyprawy a zwrotu potem nie ma tym bardziej ze w logach wszystko jest

Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

• stackowanie kd i przetopow i gornicy nie beda musieli co chwila biegac m1/m2/swiatynia :)
    stackowanie kd i ku i z m2/mapek 90 mozna nie wychodzic
    stackowanie rekawic, pd, innych dupereli i mozna otwierac szkaty bossow czy jezdzic po metkach/bosach90+ bez przerwy

dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"