Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ja nie dostałem bana przez CB, a czitów nie miałem.

    Więc przypuszczam, że CB zablokował jedynie bociarzy,

    zresztą w ogłoszeniu było, że botów które proszą o ub jest zbyt wiele by werfikować zgłoszenia i dlatego, odblokowali boty, a nie dlatego, że bany nie były słuszne.

    Bany były słuszne, tylko za mało rąk do pracy by odpisywać bociarzom na supporcie

    Po 1 - To support decyduje czy bany są słuszne czy nie, a nie random z forum, który nie ma pojęcia o sytuacji i jeszcze obraża tych i tak już poszkodowanych, którzy muszą nadrabiać niekiedy miesiące zabranego im dostępu do gry. Tacy gracze juz dość wycierpieli...

    2 - Pewnie, że zostały zbanowane boty, ale wraz z nimi sporo niewinnych graczy tym same ich magazyny czy sklepiki 1lvl. Przecież samo gf powiedziało, że po testach również wykryli niezgodności

    3 - Od banów CB nigdy nie można było sie odwołać na supporcie, a szkoda, bo można by było łatwiej zweryfikować tych naprawde niewinnych. W odpowiedzi dostawało sie tylko formułkę kopiuj-wklej i że nie można i pa.

    4 - GF nigdy sie specjalnie falami banów nie przejmowało, dopiero jak przy ostatniej kilku znanych (chyba) youtuberów dostało, to gf miał przypał na mediach społecznościowych i zaczęli to sprawdzać, bo zostali niejako zmuszeni (w końcu)


    Fajnie, że nie dostałeś, ale to nie znaczy, że jest to jakiś wyznacznik co do pozostałych blokad.


    Są dręczeni przez to, że używają botów.

    Ja nie mam problemu mogę 50 razy zmieniać chanell i nic nie blokuje mi gry.

    Karma cziterów dopadła i teraz płaczą ^^

    A ja głupi myślałem, że dla prawdziwych bociarzy jest ban, a nie jakieś czerwone paski :D

  • Też miałam czerwony pasek. Boty i oszustów najchętniej bym tępiła. Ale ciężko, taka plaga.

    Wydaje mi się, ale nie koniecznie rację muszę mieć miedzy jednym a drugim otwarciem launchera odczekać 3 sek min. Przykładowo, otwierasz sporo kont aby oddać medale męstwa. Nie odpalaj kont jedno za drugim. Klick, klick. Tak jak to głupie opóźnienie na dozo.

    Co do samego błędu, żeby odpalić konto na nowo przy przelogowaniu się to niestety nie mam rady, bo nic nie pomaga nawet u mnie. Strasznie uciążliwe. Trzeba czekać na rozwiązanie, niestety.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Po 1. Bany były słuszne, tylko nie mieli czasu ich werfikować i odpisywać bociarzom na supporcie

    Po 2. Te sklepiki 1 lv to pewnie bociarze przerzucali itemki.

    Po 3. A co support miałeś zablokowany, że pisać nie mogłeś?

    Po 4. A co youtuber to czitów już nie może mieć? :)

  • Po 1. Bany były słuszne, tylko nie mieli czasu ich werfikować i odpisywać bociarzom na supporcie

    Po 2. Te sklepiki 1 lv to pewnie bociarze przerzucali itemki.

    Po 3. A co support miałeś zablokowany, że pisać nie mogłeś?

    Po 4. A co youtuber to czitów już nie może mieć? :)

    1. Nie wszystkie były słuszne i nie chodzi tu o brak czasu na weryfikację, tylko o to, że nie mieli takiego obowiązku. Odpisali praktycznie na każde zgłoszenie metodą kopiuj/wklej :)

    2. Nie wszystkie sklepiki 1lv były bociarzy. Skrypt banujący był tak ustawiony, że programy innych firm były traktowane jako nielegalne oprogramowanie do metin2 i częste odpalenie gry na danym koncie połączone z programem traktowanym jako "cheat" skutkowało blokadą. Również ruchy na postaci przypominające te, które może wykonywać bot mogły skutkować blokadą: Np. regularne odbieranie żywiołów o tej samej porze lub regularne przekładanie przedmiotów z postaci na postać itp.

    3. Support jak już wyżej ludzie pisali miał regułkę kopiuj/wklej i nie było odwołania od tych banów, ponieważ GF/Webzen tak postanowili.

    4. Byli to youtuberzy, którzy mieli itemy o wartości kilkadziesiąt złotych + zarabiali z filmów mając kontent związany z metin2, więc by im się to nie opłacało. Mieli również dostęp do beta testów, a dwóch graczy co dostało bana (może ich było więcej, ale ja wiem tylko o dwóch) byli i w sumie nadal są pracownikami GF, więc pewnie głównie przez nich skrypt został ponownie sprawdzony.

  • Też miałam czerwony pasek.

    To bardzo zdolna jesteś. :)


    Boty i oszustów najchętniej bym tępiła. Ale ciężko, taka plaga.

    Gdyby nie wony farmione przez boty 90% topowych graczy nie byłaby topowa. Myślicie, że skąd tyle tych ludzi co sami biją Hydrę albo Meley? Zarabianie na tych lochach to nie problem, a problemem jest zrobienie eq aby dać radę tam bić i tutaj niedzielnym graczom z pomocą przychodzą boty. :)

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Po 1. Bany były słuszne, tylko nie mieli czasu ich werfikować i odpisywać bociarzom na supporcie

    Po 2. Te sklepiki 1 lv to pewnie bociarze przerzucali itemki.

    Po 3. A co support miałeś zablokowany, że pisać nie mogłeś?

    Po 4. A co youtuber to czitów już nie może mieć? :)

    Nie mam zamiaru sie kłócić, bo nie w tym rzecz, po prostu nie lubie (jak to było wcześniej ładnie napisane) wrzucania wszystkich do jednego wora. Jak dla mnie gf miał dobre intencje i próbował coś zrobić z problemem, ale wyszło jak zwykle, czyli nie było to dostatecznie dopracowane i stworzyło to tylko nowe problemy, po części dla tych niewinnych. Przypominam, że sami sie przyznali do błędu, co szanuję, niestety trochę późno. Największym problemem był ten brak możliwości odwołania się, zupełnie inaczej by to wyglądało, gdyby była taka możliwość, wtedy wszystko byłoby udowodnione czarno na białym i nie byłoby takich dyskusji.

  • aa84c8e8d5b81.jpg

    zanim ktoś zacznie znowu pisać że czerwony pasek z tekstem "gra jest dla ciebie nie dostępna skontaktuj się z supportem" występuje tylko przez haxy proszę się zapoznać z owym ss z Tureckiego forum gdzie tamtejszy CM z własnej inicjatywy opisał trochę więcej o tym błędzie..

    czerwony pasek MOŻE (nie musi) wyskoczyć gdy odpalisz 8kont z jednej platformy GF w krótkim czasie, wcześniej było to ponoć 18kont..

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • aa84c8e8d5b81.jpg

    zanim ktoś zacznie znowu pisać że czerwony pasek z tekstem "gra jest dla ciebie nie dostępna skontaktuj się z supportem" występuje tylko przez haxy proszę się zapoznać z owym ss z Tureckiego forum gdzie tamtejszy CM z własnej inicjatywy opisał trochę więcej o tym błędzie..

    czerwony pasek MOŻE (nie musi) wyskoczyć gdy odpalisz 8kont z jednej platformy GF w krótkim czasie, wcześniej było to ponoć 18kont..

    Przecież to wszystko to jest chyba przez boty używane kto noramlny korzysta z VB, VPN,Dodaje konta botów i inne?

  • DLA WSZYSTKICH; zeby nie miec czerwonego paska ,proponowalbym kilka razy wyl;aczyc i wlaczyc launchera mi to pomaga to moze byc zwykly bug przy logowaniu klienta, no chyba ze to jakis problem wiekszy{zwiazany z bociarstwem}

  • W nawiązaniu do postów z poprzedniej strony chciałbym tylko powiedzieć, ze „inwestycja” powinna się zwrócić i zarabiać, wiec powinniście dostać bany za handel wonami :)

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • aa84c8e8d5b81.jpg

    zanim ktoś zacznie znowu pisać że czerwony pasek z tekstem "gra jest dla ciebie nie dostępna skontaktuj się z supportem" występuje tylko przez haxy proszę się zapoznać z owym ss z Tureckiego forum gdzie tamtejszy CM z własnej inicjatywy opisał trochę więcej o tym błędzie..

    czerwony pasek MOŻE (nie musi) wyskoczyć gdy odpalisz 8kont z jednej platformy GF w krótkim czasie, wcześniej było to ponoć 18kont..

    Nic z tych rzeczy się nie zgadza, przynajmniej nie jest zgodne z prawdą jeśli chodzi o mnie. Czerwony pasek odpalił mi się gdy w KRÓTKIM czasie chciałam odpalić 3 klienta gry(launcher). A Ty piszesz o 8, no naprawdę:rofl:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Nic z tych rzeczy się nie zgadza, przynajmniej nie jest zgodne z prawdą jeśli chodzi o mnie. Czerwony pasek odpalił mi się gdy w KRÓTKIM czasie chciałam odpalić 3 klienta gry(launcher). A Ty piszesz o 8, no naprawdę:rofl:

    to dlatego jesteś wyjątkiem? Wystarczy napisać na support GameForge i tam Ci wszystko wyjaśnią ;) Ale tak czytając to po co nie? lepiej pisać na forum i wylewać żale jaki to Team jest zły i jacy my gracze nie "zrobiliśmy nic złego" sam miałem czerwony pasek i jakoś korona z głowy mi nie spadła jak napisałem na GameForge Support i dowiedziałem się co tak naprawdę było przyczyną także zamiast pisanie i użalanie się nad sobą zalecam ruszyć swoje szanowne 4 literki i napisać wiadomość ;) Jeśli angielski lub niemiecki nie jest twoją mocną stroną to istnieją takie strony jak Tłumacz aby w tym pomóc ;)

    Tyle ode mnie ;) ^^

    P.S.
    Nikt z Polskiego Zespołu Metin2 nie może Ci w tym pomóc więc nie ma sensu pisać tam i ich wyzywać jak to niektórzy mają w swojej naturze ;)


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • Siema, miał ktoś z was problem z logowaniem etapowym za pośrednictwem aplikacji GF? Dzisiaj działało wszystko później jak się chciałem zalogować to aplikacja na telefonie chce od nowa żeby się zalogować (zawsze konto jest zalogowanie) po zalogowaniu komunikat że konto zostało już aktywowane i widok się nie zmienia tylko opcja support (na który właśnie wysłałem zgłoszenie) oraz opcja ponownego zalogowania (ten sam skutek). Próbowałem już wyłączyć telefon i od nowa aplikacje zainstalować... Miał może ktoś ten problem i coś doradzi? Z góry dziękuję! P.s byłem zwolennikiem tego typu logowania bo to bezpieczniej i wgl a teraz grać nie mogę xD

  • Rabaty takie ze serwery nie wytrzymaja naplywu ludzi ktorzy beda chcieli kupic za 2.500k sm 260 blogoslawienstw smoka xD

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • to dlatego jesteś wyjątkiem? Wystarczy napisać na support GameForge i tam Ci wszystko wyjaśnią ;) Ale tak czytając to po co nie? lepiej pisać na forum i wylewać żale jaki to Team jest zły i jacy my gracze nie "zrobiliśmy nic złego" sam miałem czerwony pasek i jakoś korona z głowy mi nie spadła jak napisałem na GameForge Support i dowiedziałem się co tak naprawdę było przyczyną także zamiast pisanie i użalanie się nad sobą zalecam ruszyć swoje szanowne 4 literki i napisać wiadomość ;) Jeśli angielski lub niemiecki nie jest twoją mocną stroną to istnieją takie strony jak Tłumacz aby w tym pomóc ;)

    Tyle ode mnie ;) ^^

    P.S.
    Nikt z Polskiego Zespołu Metin2 nie może Ci w tym pomóc więc nie ma sensu pisać tam i ich wyzywać jak to niektórzy mają w swojej naturze ;)

    Ale gdzie Ty widzisz wywód w stronę teamu? No gdzie?


    Poza tym czytając moje posty gdzieś napisałam co mi pomogło. Może innym też to co doradziłam. ech

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

    Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

    W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

  • Każde zgłoszenie dotyczące "czerwonego paska" jest wysyłane przez Nas do Supportu Gameforge z notatką w celu weryfikacji, ponieważ my nie posiadamy dostępów do "logów" platformy.

    Taki pracownik weryfikuje zgłoszenie i je do Nas podsyła - naszą rolą jest odpisanie graczowi, dlaczego ten problem wystąpił.

    W ostatnim czasie najwięcej powodów to: odpalanie zbyt wielu kont, logowanie się na konta innego gracza.

    Najprościej i tak chyba, po prostu nie używanie czitów :) Wtedy problemu z czerwonym paskiem nie ma.


  • to niezłe te wasze 100% wiecej expa skoro i tak się wychodzi na 0% -,- czyli ludzie który expili przez ten okres byli w plecy, w zamiast dać rekompensatę to trollujecie ze 100% więcej expa.... brawo

  • to niezłe te wasze 100% wiecej expa skoro i tak się wychodzi na 0% -,- czyli ludzie który expili przez ten okres byli w plecy, w zamiast dać rekompensatę to trollujecie ze 100% więcej expa.... brawo

    ale ty nie rozumiesz, % expa byly zaokraglane do setek w ... dół

    czyli jezeli przyjmiesz ze bazowy exp wynosi 100%, zalozyles pd 50% to zamiast 150%, miales zaokraglone w dol do 100%, tak jakbys nie mial pd (stad wiele osob zglaszajacych niedzialajace pd)