Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Art udajesz czy ty tak na serio? Myślisz że ludzie są tak bezmyślni? Nie zdają sobie sprawy z teko jak cenna jest dzisiasj informacja???. Po pierwsze ten smieszny CB miał działac a nie działa no to daje się logowanie 2 etapowe , może 3 ..... itd. Pewnie dalej GF wymyśli sobie powiązanie konta z nr tel. gdzie jak wiadomo po nr tel można dojśc do wszystkich danych (umowy abonencki) , po 2 wrzucac pliki niewiadomego pochodzenia a takim jest GF to żenada - jeżeli ktoś włożył sporo chajsu w grę i nagle stawia się go przed pozornym wyborem jak napisałes wyżej to nie ma żadnego wyboru. Jako użytkownicy nie mamy pojęcia jakie dane sa zbierane z naszego kompa po instalacji gier z oferty GF.


    Po 3. Robicie sobie żarty od poczatku tej śmiesznej gierki i traktujecie graczy jak ...... Ludzie inwestują realne pieniądze (podobno nie muszą - ale zabieg socjotechniczny jest taki, że nikt nie chce być gorszym więc konkuruje na zasadzie inwestycji w IS) potem servery nie działają a rekompensatą jest wykupieni w IS czegoś co niby ma pomóc w evencie bonusowym.


    Sam nie zagwarantujesz nikomu, że dane które zbiera metin nie są przkazywane osobą trzecim, Zresztą po ostatniej aferze z FB można spodziewac się wszystkiego po takiej firmie jaką jest GF.

    Przestań bronić czegoś co jest nie do obrony.

  • Dziwi mnie że ludzie ot tak wrzucają sobie pliki do komputera bo ktoś z GF im tak powie. Żadnych info jakie dane będą zbierane, nic. Komputer krzyczy żeby go nie wrzucać bo to zbiera logi a Ci zamiast poinformować co dokładnie będzie zbierane to piszą post jak ominąć zabezpieczenie systemowe żeby ten plik wrzucić.


    O ile nie szanuje ani GF ani Art`a za wiele decyzji to tu trzeba trochę racji przyznać. Jakiś krok w kierunku rozwiązania problemu jest (udany czy nie to czas pokaże). Chyba osoby piszące wyżej nie poświeciły chwili na weryfikacji jaka składnie ma ten plik, jakie wprowadza zmiany, czy generowany jest dodatkowy ruch z komputera itd. Pobieranie pliku *.ini będzie alertowane przez wasze przeglądarki i pewnie antywirusy (tu rada Art wrzucajcie plik na github i bedzie wgląd dla ludzi którzy boja sie pobierać).


    Zabawne że problem z platformą i błędem "Nie można otworzyć klienta gry. Uruchom ponownie launchera i zaloguj się" jest tylko na naszym klastrze. Skoro tylko na naszym, to czemu GF po prostu nie przyjdzie na nasz klaster i sam sobie wrzuci ten plik do PC i zrobi logi wszystkiego? :-) A no tak, mają problem nawet zalogować się do gry na bazar na 5min żeby zobaczyć że po tych 5 minutach się nie da ruszyć. :)

    Nie pierwsza firma która testuje na produkcji (microsoft też tak robi przy aktualizacjach). Taniej jest wypuszczać aktualizację i czekać na info od ludzi niż płacić wiele $$$ na testerów którzy też mogą sporo pominąć.


    Art udajesz czy ty tak na serio? Myślisz że ludzie są tak bezmyślni? Nie zdają sobie sprawy z teko jak cenna jest dzisiasj informacja???. Po pierwsze ten smieszny CB miał działac a nie działa no to daje się logowanie 2 etapowe , może 3 ..... itd. Pewnie dalej GF wymyśli sobie powiązanie konta z nr tel. gdzie jak wiadomo po nr tel można dojśc do wszystkich danych (umowy abonencki) , po 2 wrzucac pliki niewiadomego pochodzenia a takim jest GF to żenada - jeżeli ktoś włożył sporo chajsu w grę i nagle stawia się go przed pozornym wyborem jak napisałes wyżej to nie ma żadnego wyboru. Jako użytkownicy nie mamy pojęcia jakie dane sa zbierane z naszego kompa po instalacji gier z oferty GF.


    Sam nie zagwarantujesz nikomu, że dane które zbiera metin nie są przkazywane osobą trzecim, Zresztą po ostatniej aferze z FB można spodziewac się wszystkiego po takiej firmie jaką jest GF.

    Przestań bronić czegoś co jest nie do obrony.

    Pobrałeś klienta GF i metina i też weryfikowałeś wszystkich plików. Nagle piszą o jednym (który ma 2 linijki) i widzisz w tym problem bezpieczeństwa Twojego komputera. Jasne możesz nie ufać i masz 100% prawa do tego ale tez nie pisz ze tym plikiem ludzie stracą swoja prywatność. Jeśli odkryjesz że GF zbiera informacje których nie powinien to daj mi znać. Chętnie przytulę ich 5% rocznego zarobku (czy tam więcej nie orientuje się jakie kary GPDR na nich może nałożyć.

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Nic tylko ręce załamać. Przygotowałem gotowy plik, który tylko trzeba zapisać w odpowiednim miejscu.

    Celowo unikałem tworzenia instrukcji na zasadzie "stwórz plik tekstowy, zapisz w nim to i to, a potem zapisz z konkretnym rozszerzeniem tu i tu", ponieważ wydawało mi się to zbyt skomplikowane dla sporego grona osób. Patrząc po wypowiedziach powyżej, to nawet pobranie pliku z tekstem kończy się wyssanymi z palca zarzutami i teoriami spiskowymi.


    Prosiłbym zatem o powstrzymanie się od takich jałowych postów, ponieważ nie wnoszą one nic sensownego do dyskusji na temat PRÓBY przyśpieszenia palącego WAS problemu przez nasz Support.


    Oczywiście, że mogę to praktycznie zepchnąć na Dział Techniczny bez jakichkolwiek dodatkowych informacji (co skończy się tym, że problemu nie uda się poprawnie zdiagnozować) i mieć wszystko w poważaniu, ale chyba widać, że lubię się męczyć.

    Community Manager

  • O ile nie szanuje ani GF ani Art`a za wiele decyzji to tu trzeba trochę racji przyznać. Jakiś krok w kierunku rozwiązania problemu jest (udany czy nie to czas pokaże). Chyba osoby piszące wyżej nie poświeciły chwili na weryfikacji jaka składnie ma ten plik, jakie wprowadza zmiany, czy generowany jest dodatkowy ruch z komputera itd. Pobieranie pliku *.ini będzie alertowane przez wasze przeglądarki i pewnie antywirusy (tu rada Art wrzucajcie plik na github i bedzie wgląd dla ludzi którzy boja sie pobierać).


    Nie pierwsza firma która testuje na produkcji (microsoft też tak robi przy aktualizacjach). Taniej jest wypuszczać aktualizację i czekać na info od ludzi niż płacić wiele $$$ na testerów którzy też mogą sporo pominąć.


    Pobrałeś klienta GF i metina i też weryfikowałeś wszystkich plików. Nagle piszą o jednym (który ma 2 linijki) i widzisz w tym problem bezpieczeństwa Twojego komputera. Jasne możesz nie ufać i masz 100% prawa do tego ale tez nie pisz ze tym plikiem ludzie stracą swoja prywatność. Jeśli odkryjesz że GF zbiera informacje których nie powinien to daj mi znać. Chętnie przytulę ich 5% rocznego zarobku (czy tam więcej nie orientuje się jakie kary GPDR na nich może nałożyć.

    Nigdzie nie napisałem o tym nieszczęsnym pliku. Pisałem ogólnie że nie mamy pojęcia jako konsumenci co wyciągają od nas takie firmy jak GF czy FB. Podchodze bardzo sceptycznie do róznych działań dla "dobra klienta" bo w 90% takich przypadków dobro klienta jest na ostatnim miejscu a chodzi jedynie o uzasadnienia swoich poczynań, które zazwyczaj nic nie mają wspólnego z dobrem klienta. Miałes ostatnio przykład z problemem IS, który został natychmiastowo usunięty podczas gdy inne problemy dotyczące samej gry są spychane na dalszy plan - gdzie tu masz dobro klienta?????.

    Metin już dawno jest zapomnianym tematem w moim przypadku (żeby była jasność nie sugerują nikomu zaprzestania gry), każdy z nas ma własny rozum , prawdopodobnie jest dorysły i podejmuje świadome decyzje, więc osobistą decyzją jest też to kto i po co instaluje czy pobiera na swój komputer.


    Art.może teraz w świetle obecnych doniesień na temat FB powiesz , że to też spiskowa teoria? Nie dochodziło do zamierzonej manipulacji treściami przekazywanymi przez FB, po to tylko by sztucznie wzbudzać zainteresowanie , a tym samym oglądalność co w konsekwencji generuje wysokośc wpływów z reklam.

    Sztuka manipuylacji polega na tym by adresat nie czuł że jest manipulowany i wydawało mu się, że sam świadomie podejmuje decyzje.

    tak jak pisałem up, nie chodzi mi o ten nieszczęsny plik *.ini. Generalnie chodzi o to że instalując np klienta jakiejś aplikacji i wyrażając zgodę, nie mamy pojęcia jakie informacje na nasz temat może takowa aplikacja gromadzić bez naszej wiedzy.


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited 2 times, last by Canhide ().

  • Art.może teraz w świetle obecnych doniesień na temat FB powiesz , że to też spiskowa teoria? Nie dochodziło do zamierzonej manipulacji treściami przekazywanymi przez FB, po to tylko by sztucznie wzbudzać zainteresowanie , a tym samym oglądalność co w konsekwencji generuje wysokośc wpływów z reklam.

    Sztuka manipuylacji polega na tym by adresat nie czuł że jest manipulowany i wydawało mu się, że sam świadomie podejmuje decyzje.

    tak jak pisałem up, nie chodzi mi o ten nieszczęsny plik *.ini. Generalnie chodzi o to że instalując np klienta jakiejś aplikacji i wyrażając zgodę, nie mamy pojęcia jakie informacje na nasz temat może takowa aplikacja gromadzić bez naszej wiedzy.

    To już na prawdę nie jest śmieszne. Odchodzimy od tematu. Co ma piernik do wiatraka?

    Ten dział to nie miejsce na dywagacje o tym co sobie poczynia Facebook. Zapraszam do offtopu. Na pewno będzie tam wielu chętnych gawędziarzy o tym, o czym wszyscy już dawno wiedzą (uwaga, żart: https://i.redd.it/82awt6gp9wn01.jpg)


    Informacje o tym jakie dane zbiera firma Gameforge są zapisane w dokumentach takich jak np. ten niestety w języku ang. ale deepL powinien dać radę: https://agbserver.gameforge.com/plPL-Privacy-Metin2.html


    Teraz uprzejmie informuję, że każdy kolejny post odbiegający od tematu będzie koszowany. To nie temat na takie dyskusje.

    Community Manager

  • Patrząc po wypowiedziach powyżej, to nawet pobranie pliku z tekstem kończy się wyssanymi z palca zarzutami i teoriami spiskowymi.

    Sami sobie jesteście winni. Działanie klienta, rozgrywka jak i praca teamu ostatnio pozostawia bardzo wiele do życzenia. Ludzie poświęcili masę czasu i pieniędzy na grę i są w tym momencie sfrustrowani. Błąd błędem błąd pogania. Gra dla niektórych jest wręcz niemożliwa bo platforma działa jak chce. Ludzie się zwyczajnie poddają. Do tego dochodzą akcje z brakiem informacji na czas z waszej strony i nie dziw się, że ktoś nie chce pobierać jakiegoś pliku nieznanego pochodzenia. Swoją drogą ja chyba też źle coś rozumiem, ale ktoś kto tworzył komunikat chyba podał jakiś warunek, który go wyświetla, a wy teraz nie wiecie skąd się bierze ten komunikat?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Sami sobie jesteście winni. Działanie klienta, rozgrywka jak i praca teamu ostatnio pozostawia bardzo wiele do życzenia. Ludzie poświęcili masę czasu i pieniędzy na grę i są w tym momencie sfrustrowani. Błąd błędem błąd pogania. Gra dla niektórych jest wręcz niemożliwa bo platforma działa jak chce. Ludzie się zwyczajnie poddają. Do tego dochodzą akcje z brakiem informacji na czas z waszej strony i nie dziw się, że ktoś nie chce pobierać jakiegoś pliku nieznanego pochodzenia. Swoją drogą ja chyba też źle coś rozumiem, ale ktoś kto tworzył komunikat chyba podał jakiś warunek, który go wyświetla, a wy teraz nie wiecie skąd się bierze ten komunikat?

    Niech będzie, że to nasza wina. Jedyne co możemy zrobić to monitować o problemach z czerwonym bannerem, do kogoś kto faktycznie za niego odpowiada. Pragnę przypomnieć, że nasz Support, ten lokalny związany z grą, ma się nijak do tego co się dzieje z platformą. O zmianach nie jesteśmy praktycznie informowani, a tym bardziej o dokładnych specyfikacjach, czy warunkach, które należy 'spełnić', aby mieć wyświetlony wspomniany komunikat. Jest to taka nowa odmiana CB, kontrolowana przez wewnętrzny Support i oprogramowanie, które ma coś tam wykrywać.

    My jedyne co możemy zrobić, to przekierować Wasze zgłoszenia do Supportu Gameforge, a ja jedynie machać ręką i sygnalizować w dziale CM, że jednak z tym systemem też jest coś nie tak. Co też robię nie tylko ja, ale też moi koledzy z innych krajów.


    W takich warunkach nam przyszło współpracować, bo jesteśmy niejako teraz pośrodku tego problemu, nie mamy żadnego wpływu na niego, oprócz wysyłania sygnałów dymnych i świetlnych.

    Community Manager

  • Niech będzie, że to nasza wina. Jedyne co możemy zrobić to monitować o problemach z czerwonym bannerem, do kogoś kto faktycznie za niego odpowiada. Pragnę przypomnieć, że nasz Support, ten lokalny związany z grą, ma się nijak do tego co się dzieje z platformą. O zmianach nie jesteśmy praktycznie informowani, a tym bardziej o dokładnych specyfikacjach, czy warunkach, które należy 'spełnić', aby mieć wyświetlony wspomniany komunikat. Jest to taka nowa odmiana CB, kontrolowana przez wewnętrzny Support i oprogramowanie, które ma coś tam wykrywać.

    My jedyne co możemy zrobić, to przekierować Wasze zgłoszenia do Supportu Gameforge, a ja jedynie machać ręką i sygnalizować w dziale CM, że jednak z tym systemem też jest coś nie tak. Co też robię nie tylko ja, ale też moi koledzy z innych krajów.


    W takich warunkach nam przyszło współpracować, bo jesteśmy niejako teraz pośrodku tego problemu, nie mamy żadnego wpływu na niego, oprócz wysyłania sygnałów dymnych i świetlnych.

    Ja się staram to rozumieć, ale i ty staraj się rozumieć, że mnie jako klienta średnio to obchodzi kto jest winny. Produkt, który otrzymuję nie jest gotowy i zgłaszam reklamację. A czy zawinił podwykonawca odpowiedzialny za platformę czy ktoś inny to już nie moje zmartwienie. Oczywistym jest, że to nie Twoja wina, ale tak to już działa, że to Ty zbierzesz bo piszemy tutaj z Tobą, a nie z twórcą CB. Mam nadzieję, że przekazujesz nasze niezadowolenie dalej.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Sami sobie jesteście winni. Działanie klienta, rozgrywka jak i praca teamu ostatnio pozostawia bardzo wiele do życzenia. Ludzie poświęcili masę czasu i pieniędzy na grę i są w tym momencie sfrustrowani. Błąd błędem błąd pogania. Gra dla niektórych jest wręcz niemożliwa bo platforma działa jak chce. Ludzie się zwyczajnie poddają. Do tego dochodzą akcje z brakiem informacji na czas z waszej strony i nie dziw się, że ktoś nie chce pobierać jakiegoś pliku nieznanego pochodzenia. Swoją drogą ja chyba też źle coś rozumiem, ale ktoś kto tworzył komunikat chyba podał jakiś warunek, który go wyświetla, a wy teraz nie wiecie skąd się bierze ten komunikat?

    Dokładnie !!!!!!!!! Płacąc dobrowolnie czy też nie oczekuję pełnowartościowego produktu . Nie interesują mnie jakieś problemy i tłumaczenia dostawcy określonej usługi. To że support w osobie Arta, każe ludziom pobierac lub samemu tworzyć jakieś pliki to już kompletna kpina z klienta. Tak jakbym jechał taksówką zapłacił za usługę i przy złapaniu gumy taksówkarz powiedział mi --- jak mi sie śpieszy to sam muszę zmienić koło bo on wzywa lawetę.

    To nie te czasy i nie ta jakość świadczonych usług.

    Inna bajka to że zanim wprowadzili te zmiany powinni je przetestowac na serverach testowych, biorac pod uwagę to, że jadak ludzie tutaj "inwestują" swoje pieniądze i takie przerwy generują okreslone straty. Właśnie w takich przypadkach widac jakie jest podejście do klienta( czy traktuje się go poważnie i szanuje czy może klient jest złem koniecznym i ma tylko płacić i siedziec cicho.

    Niech będzie, że to nasza wina. Jedyne co możemy zrobić to monitować o problemach z czerwonym bannerem, do kogoś kto faktycznie za niego odpowiada. Pragnę przypomnieć, że nasz Support, ten lokalny związany z grą, ma się nijak do tego co się dzieje z platformą. O zmianach nie jesteśmy praktycznie informowani, a tym bardziej o dokładnych specyfikacjach, czy warunkach, które należy 'spełnić', aby mieć wyświetlony wspomniany komunikat. Jest to taka nowa odmiana CB, kontrolowana przez wewnętrzny Support i oprogramowanie, które ma coś tam wykrywać.

    My jedyne co możemy zrobić, to przekierować Wasze zgłoszenia do Supportu Gameforge, a ja jedynie machać ręką i sygnalizować w dziale CM, że jednak z tym systemem też jest coś nie tak. Co też robię nie tylko ja, ale też moi koledzy z innych krajów.


    W takich warunkach nam przyszło współpracować, bo jesteśmy niejako teraz pośrodku tego problemu, nie mamy żadnego wpływu na niego, oprócz wysyłania sygnałów dymnych i świetlnych.

    Ale kogo to interesuje w czym jest istota problemu??? Nikogo nie interesuje to , o czym jesteście informowani lub nie. Ludzie korzystając z usługi GF oczekują, że usługa ta będzie świadczona bezproblemowo.


    Ty jak chcesz wysłac smsa to ionteresuje Cię z jakich powodów Twój operator ma awarię??? NIEEE -- po prostu oczekujesz świadczenia usługi na określonym poziomie (jeżeli awarie by się powtarzały to zapewnę zmieniłbyś operatora). Tutaj mamy troche inną zależnośc między graczem a GF i dlatego też ludzie oczekują zupełnie innego poziomu świadczonej usługi i rekompensaty za np stracony czas za boosteryz IS.

    Próbując rozwiązać problem w postaci tego pliku do pobrania czy użytkowania z chmury zachowałeś się w podobny sposób jak operator telefonii komórkowej, który kazałby Ci znaleźć jakiś wysoko położony punkt w pobliżu twojej lokalizcji , bo tam na 100% będzie sieć działać prawidłowo.



    Moim zdanie problem powinien zostać załatwiony szybkim updatem tak jak miało to miejsce w przypadku bugu IS i po problemie. Przeprosinami i rekompensatą poniesionych strat w boosterach z IS , tak jak ktoś napisał wyżej.

    Edited once, last by kriss311 ().

  • Niektórzy to mnie naprawdę zadziwiają Hejtem w stronę Polskiego Teamu, a najbardziej Arta, o te wszystkie błędy z platformą, oświecę was Polski Team nie ma żadnej możliwości by pomóc z sprawami Platformowymi na Polskim Supporcie czy Forum, poza przekazywaniem jej dalej i zgłaszaniem tego ciągle wyżej, bo wszystko co platformowe jest Tylko na Supporcie Głównym.


    To nie Art odpowiada za wszystkie Błędy Platformowe/czerwone paski i inne cuda nie wida.


    Tylko Generalny Niemiecki Support ma wgląd na to, na który NIE MA nawet Art. Art jakkolwiek stara się pomóc, mimo iż jest strasznie ograniczony w tej sprawie, a i tak niektórzy go hejtują , no po prostu Gz xD


    Ci co nie mieli do czynienia z Supportem Niemieckim to nie wiedzą nic jak to wygląda, a najwięcej narzekają xD

    ANDROS> ETOLIN> POLSKA


    Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

    Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

  • Jeśli chodzi o hejt związany z błędami gry/platformy to też go nie rozumiem. Natomiast jeśli chodzi o podawanie komunikatów to już można się przyczepić, bo jak pojawia się info o aukcji/przerwie godzinę po zaczęciu to ciężko się nie wkurzać. Jesteśmy zmuszeni śledzić zagraniczne fora żeby być na bieżąco.

  • No to witam po banicji za prawdę. :w00t:

    Nikt w żadnym poście nie zasugerował że to jest wina polskiego supportu czy Arta. Ich wina to że większość jest wrzucona z opóźnieniem lub z translatora. Poprzednicy (w tym ja, tylko usunęli i zbanowali :ill:) już napisali, żeby się cokolwiek dowiedzieć na czas to trzeba szukać na innych community, polski support już dawno stracił sens bo jedyne co można otrzymać od nich to "przekazaliśmy informacje", więc równie dobrze możesz wysłać bezpośrednio zapytanie na niemiecki support, napisane translatorem i też przejdzie. Niestety, takie mamy zmiany na polskim community że prywatne grupy na fb i discordzie cieszą się większym zainteresowaniem niż publiczne forum gry, no ale to może dlatego że tam administracją są jak to kiedyś powiedział Art - "sebixy", którym najwidoczniej pewne rzeczy lepiej wychodzą niż "wykwalifikowanym" ludziom na stanowiskach.


    Tak swoją drogą to podobno fix dla ninjy chmurki, dzięki której chodziły boty hydrę latał po całym internecie tydzień po publicznym wycieku tego błędu, wszędzie błąd naprawiony od razu tylko nie na globalu. Takie o, działanie sebixów.


    Wracając jeszcze do polityki GF'a, to wszyscy wiemy jak ona wygląda i do czego zmierza. Wkrótce to będą musieli wykupić cmentarz żeby zmieścić taką ilość zabitych przez nich gier. I tak dla obrońców którzy zaraz zapytają "to co tu jeszcze robisz skoro tyle rzeczy Ci nie odpowiada?" - gra jest fajna, tylko wydawca to... słaby wydawca. :)


    Ty jak chcesz wysłac smsa to ionteresuje Cię z jakich powodów Twój operator ma awarię??? NIEEE -- po prostu oczekujesz świadczenia usługi na określonym poziomie (jeżeli awarie by się powtarzały to zapewnę zmieniłbyś operatora). Tutaj mamy troche inną zależnośc między graczem a GF i dlatego też ludzie oczekują zupełnie innego poziomu świadczonej usługi i rekompensaty za np stracony czas za boosteryz IS.

    Próbując rozwiązać problem w postaci tego pliku do pobrania czy użytkowania z chmury zachowałeś się w podobny sposób jak operator telefonii komórkowej, który kazałby Ci znaleźć jakiś wysoko położony punkt w pobliżu twojej lokalizcji , bo tam na 100% będzie sieć działać prawidłowo.

    Mega w punkt. +1 Niedługo wszystko będziemy musieli sami robić żeby gra czy platforma działała prawidłowo. Brakuje tylko żeby Ascoran w dziale technicznym mówił że ludzie mają chodzić i testować funkcje forum, tylko wiadomo - do tego nie dojdzie bo skrypt forum jest od WoltLab Suite, a nie Gameforge :dead: A serwer beta jest dalej otwarty zamiast dla ludzi którzy chcą testować, to dla youtuberków żeby mogli nagrać nowy odcineczek jakie zmiany wprowadzi kolejna aktualizacja. Za błędy by się ktoś wziął, a nie lajki z dzwoneczkiem za info o kolejnej aktualizacji.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • A serwer beta jest dalej otwarty zamiast dla ludzi którzy chcą testować, to dla youtuberków żeby mogli nagrać nowy odcineczek jakie zmiany wprowadzi kolejna aktualizacja. Za błędy by się ktoś wziął, a nie lajki z dzwoneczkiem za info o kolejnej aktualizacji.

    O tak, ta beta dla youtuberów to jest kpina, jak już nie chcą jej udostępniać ludziom do testów to nikt jej nie powinien mieć.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Dlaczego tylko oni mogą wypróbować serwer beta? W przeszłości wszyscy mieli okazję.:|

    Dlatego że na becie zamiast testować zmiany to ludzie sb turnieje pvp robili.. 🤦‍♂️

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Dlatego że na becie zamiast testować zmiany to ludzie sb turnieje pvp robili.. 🤦‍♂️

    Z tego co pamiętam to te serwery beta były wtedy z dostępna mapą pod grota i eq do pvp (stal + broń na 90+9) więc nie dziwi mnie to że ludzie, którzy w grze nie wbili wyżej niż 50 lvl chcieli wytestować jak działa prawdziwe pvp w grze no i mieli prawo do tego 😂

  • Chciałbym przypomnieć że podczas bety gdzie wprowadzana była mityczna alchemia była również prośba aby dać informacje zwrotna również na temat balansu postaci ( czyli też pvp). Po za tym każda beta dawała mnóstwo postów na odpowiednim forum na temat opinii graczy, więc nie rozumiem co było nie tak.

  • Chciałbym przypomnieć że podczas bety gdzie wprowadzana była mityczna alchemia była również prośba aby dać informacje zwrotna również na temat balansu postaci ( czyli też pvp). Po za tym każda beta dawała mnóstwo postów na odpowiednim forum na temat opinii graczy, więc nie rozumiem co było nie tak.

    No akurat opinie graczy to oni mają gdzieś, więc mamy odpowiedź dlaczego nie każdy ma dostep do bety.

    vCe0W6E.png

  • Ludzie na becie nie zgłaszali błędów które dawały im później zarobek na oficjalnym serwerze

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ale wy tutaj jadem plujecie na lewo i prawo nawet nie widzicie kogo opluwacie.

    A prawda jest taka, że na czerwony pasek narzekają jedynie cziterzy i stali bociarze,

    tak samo na wiadomość aby odpalić na nowo clienta,

    ja takich problemów nie miałem bo gram czysto. Wniosek nasuwa się sam :).

    Tak samo 2FA. Chyba tylko boty na to narzekają, bo brakuje im telefonów by tworzyć nowe boty.

  • Ale wy tutaj jadem plujecie na lewo i prawo nawet nie widzicie kogo opluwacie.

    A prawda jest taka, że na czerwony pasek narzekają jedynie cziterzy i stali bociarze,

    tak samo na wiadomość aby odpalić na nowo clienta,

    ja takich problemów nie miałem bo gram czysto. Wniosek nasuwa się sam :).

    Tak samo 2FA. Chyba tylko boty na to narzekają, bo brakuje im telefonów by tworzyć nowe boty.

    To twoja gra polega chyba tylko na logowaniu ch1 bazar i szukaniu okazji na szkle. Wtedy się zgadzam - nie ma problemu ;) Natomiast normalni gracze chcąc odpalić główną postać + buf są dręczeni przy każdej zmianie kanału, odpalaniem klienta na nowo, wymiennie raz na głównej, raz na bufie. Ale ktoś kto przesiaduje wyłącznie na bazarze takiej wiedzy mieć nie może. Pokazałeś jakim jesteś kretynem, a miałeś okazję aby siedzieć cicho i się nie kompromitować ;)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • To twoja gra polega chyba tylko na logowaniu ch1 bazar i szukaniu okazji na szkle. Wtedy się zgadzam - nie ma problemu ;) Natomiast normalni gracze chcąc odpalić główną postać + buf są dręczeni przy każdej zmianie kanału, odpalaniem klienta na nowo, wymiennie raz na głównej, raz na bufie. Ale ktoś kto przesiaduje wyłącznie na bazarze takiej wiedzy mieć nie może. Pokazałeś jakim jesteś kretynem, a miałeś okazję aby siedzieć cicho i się nie kompromitować ;)

    Są dręczeni przez to, że używają botów.

    Ja nie mam problemu mogę 50 razy zmieniać chanell i nic nie blokuje mi gry.

    Karma cziterów dopadła i teraz płaczą ^^

  • Są dręczeni przez to, że używają botów.

    Ja nie mam problemu mogę 50 razy zmieniać chanell i nic nie blokuje mi gry.

    Karma cziterów dopadła i teraz płaczą ^^

    Już raz "nieomylny" CB blokował graczom konta i wszystkich nazywano bociarzami. Okazało się, że jednak nie wszyscy byli bociarzami. Nie wrzucałabym więc wszystkich do jednego worka.

    "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić ....

    Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć....

    Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem ..." A. Camus

  • Już raz "nieomylny" CB blokował graczom konta i wszystkich nazywano bociarzami. Okazało się, że jednak nie wszyscy byli bociarzami. Nie wrzucałabym więc wszystkich do jednego worka.

    Ja nie dostałem bana przez CB, a czitów nie miałem.

    Więc przypuszczam, że CB zablokował jedynie bociarzy,

    zresztą w ogłoszeniu było, że botów które proszą o ub jest zbyt wiele by werfikować zgłoszenia i dlatego, odblokowali boty, a nie dlatego, że bany nie były słuszne.

    Bany były słuszne, tylko za mało rąk do pracy by odpisywać bociarzom na supporcie