Porozmawiajmy o Metin2

• a nie mowilem ze jak chodzi o is to nagle znaja sie na rzeczy :D

Co prawda to prawda.

A ,ze z logowanie problem to nie po co niech się ludziska [CIACH]:thumbsup:

Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

Edited once, last by Canhide ().

• Teraz dajcie ludziom 500% expa bo to juz smieszne jest :-) kupuje itemki z isa i 1/4 czasu ucieka na przerwy wasze;jak bym w pracy pracował jak ci z gf to juz dawno bym szukał nowej pracy:-)

Popieram 500% expa fajna srawa wiele osob by sie cieszylo i to na kilka dni a nie na 1

• Co prawda to prawda.

A ,ze z logowanie problem to nie po co niech się ludziska [CIACH]:thumbsup:

bo teraz jak kazde konto trzeba logowac piec razy to maja ladne wyniki ligiwanych postaci i moga wyniki podac w reklamie :D

Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

• Jak tak dalej wszyscy będą narzekać (w zasadzie słusznie) to GF powie dość. Ileż można dostawać raportów o niezadowolonej społeczności, gracze nie chcą ładować SM, coraz mniej graczy w grze, spadek obrotów i finalnie zawinie się z tej gry z pięknym komunikatem, że dziękują wszystkim za tyle wspaniałych lat, lecz wszystko co ma początek ma też i koniec. Do zobaczenia w innych tytułach. :P

tak ale jezeli dla zysku GF wprowadza cos nowego po czym rodza sie nastepne bledy i nic z tym nie robia tak zeby im zalezalo to z jakiej racji gracze ktorzy traca wiecej niz GF maja zostawac albo nowi przychodzic kiedy widza co Gf funduje obecnym?!

• bo teraz jak kazde konto trzeba logowac piec razy to maja ladne wyniki ligiwanych postaci i moga wyniki podac w reklamie :D

Niech sobie maja w du...szy to mam.

Tylko, ze np. przy oddawaniu misji dziennych przy 5 czy 6 koncie już tak blokuje ze nic włączyć nie mogę musze odczekać jakiś czas. To weź tu piłki czy skarpety czy tombole ogarnij niby jak .

• Odkąd Polskę zamknęli to nie widziałem od dawna bota ale mało latam po M2 😂 tak czy inaczej to jest dobra walka z botami poprzez zamknięcie serwera i bajlando, powracający gracze po zweryfikowaniu dotyczącym wcześniejszej karalności powinni mieć specjalny kod do założenia tutaj konta a umówmy się w Metinie nie ma i nie będzie nowych graczy, którzy wcześniej by nie grali w poprzednich latach, po prostu zbyt mało atrakcyjna gra na rynku gier online jak na te czasy 😁

ale otworzyc server na jakies 2-4 godziny dac reklame i ciekawe ile nowych kont zostaloby stworzonych?:DD to by dalo obraz czy ktos chcialby znow wrocic czy zagrac na Polska:D

• ale otworzyc server na jakies 2-4 godziny dac reklame i ciekawe ile nowych kont zostaloby stworzonych?:DD to by dalo obraz czy ktos chcialby znow wrocic czy zagrac na Polska:D

pewnie wszyscy ci którzy boty stawiają:).I wtedy ten jedyny sposób na boty logowanie 2etapowe by mogli sobie wsadzić w 4 litery

• Wymuszanie logowania na poszczególne konta jest oparte o zmiennych, które trzeba 'spełnić'. Z oczywistych względów nie są one dostępne publicznie, w końcu to ma być sposób na ograniczenie aktywności botów. Na chwilę obecną nie ma innego rozwiązania, aniżeli aktywację 2FA na koncie Gameforge.

wiec na chwile obecna lepiej zawiesic gre i inwestycje w IS poki nie poprawicie sytuacji dla graczy tak jak to powinno byc i czekac na wasze info (moze rok ?)?

Art

Jeśli teraz jest mnóstwo błędów z platformami to warto byłoby podpytać o możliwość udostępnienia (chwilową) połączenia kont na jedną platformę. Z tego co mi wiadomo przy używaniu jednej platformy nie ma takich problemów, a zapewne nie byłbym jedyną osobą, która mogłaby z tego skorzystać.

[CIACH]

tu sie mylisz bo kiedy ja mialem otwarta jedna platforme i 1 konto z niej odpalone to po bodajze 3-5 min pojawilo mi sie przy zmianie kanalu powiadomienie ze luncher przestal dzialac i trzeba nowego odpalic wiece zamknalem okno z menagera i odpalilem nowe ale kiedy cheatbloker skonczyl pasek zadne okno nie wyszlo! dopiero za drugim razem i to wszystko w ciagu paru min na jednej platformie! juz od 3 tygodni nie gram a moglem zainwestowac ale po co jak GF ma w [CIACH]??!!

[CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem offtop i pseudocenzure.

• Aşağıdaki etkinlikler belirtilen tarihlerde telafi için aktif olacaktır.

16:00 - 18:00

23:00 - 00:59 CEST

01/10/2021

Cuma

%50 Daha Fazla Drop
    Ayışığı

02/10/2021

Cumartesi Ayışığı
    Balıkçılık

03/10/2021

Pazar

% 200 EXP (Kehribar hariç)

%50 Daha Fazla Drop

04/10/2021

Pazartesi Balıkçılık
    % 200 EXP (Kehribar hariç)

• O prosze Turcja juz ma rekompensaty a wiesz co my dostaniemy ? [CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

• Szanowni Gracze,

w związku z powyższą przerwą techniczną, zostały zaplanowane dodatkowe eventy:

• 1 października: 15:00-17:00: 50% większy drop; 22:00-23:59 Drop Skrzyń Blasku z potworów
    • 2 października: 15:00-17:00: Drop Skrzyń Blasku z potworów; 22:00-23:59 Puzzle Rybackie

• 3 października: 15:00-17:00: 200% więcej doświadczenia (*); 22:00-23:59 50% większy drop
    • 4 października: 15:00-17:00: Puzzle Rybackie; 22:00-23:59 200% więcej doświadczenia (*)

(*) - bonus doświadczenia nie będzie dostępny na Lyncirium.

• Rekompensata tragedia powiem tyle od rana serwery off kostium pd nakladka rekawica czas leci i ucieka a wy dajecie na 2h trzeba bylo jeszcze dac w godzinach 3-5 rano

• Ja tam bym wolał za rekompensate arta na wyciągnięcie ręki :)

A co Ci chłopie ten biedny Art zawinił ? Wiesz jaką on ma niewdzięczną robotę ? On tylko przekazuje to co mu powiedzą, ewentualnie czasem przekazuje od nas do nich - głównie niezadowolenia.

Mogliby dać realną rekompensatę czyli coś niezdatnego do handlu ale użytecznego - np liderkę 100% exp albo pd 200%

edit: tylko nie na zasadzie - odbierzesz i za 2h znika, tylko użyjesz kiedy będziesz chciał !

• Art - gracze delikatnie mówiąc są wściekli (można tu podłożyć bardziej dobitne ale też wulgarne słowo zaczynające się na literę W).

Żądamy adekwatnej rekompensaty dla wszystkich - zamiast tej, z której i tak większość lub połowa nie skorzysta !!!

• Serwery są włączone czy nadal wyłączone?

• Jakoś jak nie działało do tej pory wiele rzeczy w naszej kochanej gierce nikt się tym nie przejmował ledwo w is się coś [CIACH] od razu przerwa techniczna przeciez to jest paranoja co ta firma [CIACH]:w00t:

Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.