Porozmawiajmy o Metin2

• Mało poważni jesteście w tej firmie i tu nic więcej nie ma co dodawać. Kpina. Traktujecie graczy jak [CIACH].

Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydki wyraz.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

Edited once, last by Canhide ().

• tą misje robi pewnie co 100 gracz metina czyli pewnie 10 osób na serwerze, raz dwa i naprawione, są błędy na meley (rozwalanie się kolumn, miałem ze 2 razy błąd gdzie oddałem 4 pierścionki na statułe i wywaliło wszystko przed meley) którą robi 60% graczy i nadal jej naprawić nie potraficie.

• tak jak mowilem dzisiaj metin to zenada!!! 3 przerwy w ciagu jednego tygodnia event leci kostiumy tez itp gracze zabulili teraz musza przecierpiec wszystko oczywiscie bez zadnej rekompensaty !!! szkoda nawet szczepic ryja moze strajk i przez miesiac 2 miesiace niech nikt nie kupuje SM?

• tak jak mowilem dzisiaj metin to zenada!!! 3 przerwy w ciagu jednego tygodnia event leci kostiumy tez itp gracze zabulili teraz musza przecierpiec wszystko oczywiscie bez zadnej rekompensaty !!! szkoda nawet szczepic ryja moze strajk i przez miesiac 2 miesiace niech nikt nie kupuje SM?

To czemu ładujesz skoro metin to żenada!!!

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Art jak to jest możliwe że do zalogowania się na konto potrzebuje weryfikacji dwuetapowej dodam że na platformie jest 13 używanych kont 5 takiej weryfikacji potrzebuje 8 nie? śmiech na sali co tu się ostatnimi czasy dzieje z clientami notoryczne crashe do tego dziwne błędy przy odpalaniu.. o ile to jestem w stanie wybaczyć o tyle weryfikacja dwuetapowa jest dla mnie śmieszna zwłaszcza w takim stosunku. Żart mało śmieszny

• Art jak to jest możliwe że do zalogowania się na konto potrzebuje weryfikacji dwuetapowej dodam że na platformie jest 13 używanych kont 5 takiej weryfikacji potrzebuje 8 nie? śmiech na sali co tu się ostatnimi czasy dzieje z clientami notoryczne crashe do tego dziwne błędy przy odpalaniu.. o ile to jestem w stanie wybaczyć o tyle weryfikacja dwuetapowa jest dla mnie śmieszna zwłaszcza w takim stosunku. Żart mało śmieszny

wlasnie to jest najgorsze ze boty biegają, a gracze obrywają. najwyraźniej im nie zależy na graczach więc robią co chcą.

• Niestety to sami gracze pozwolili botom istnieć, kupując Yangi i EQ za irl hajs. Inaczej nie miałyby prawa bytu.

"Metin2 super gra"~ Ktoś kiedyś mądry.

• Niestety to sami gracze pozwolili botom istnieć, kupując Yangi i EQ za irl hajs. Inaczej nie miałyby prawa bytu.

No tak, bo uczciwie grający gracze nie sprzedają eq i wonów. Faktycznie teza nie do podważenia.

Zapraszam!

• Co to jest w ogóle za teoria z [CIACH]. Jest klient to są i boty jak najbardziej się zgadzam. Ale co to ma do rzeczy? Serwer powinien być zabezpieczony i tyle. A tu taka bylejakość i zaślepienie graczy, którym szkoda stracić co mają i tak brną dalej w ten bezsens.

Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

Zapraszam!

• Nie uważam iż to że ludzie wystawiali boty aby zarobić irl, więc wina leży po obu stronach jest "z [CIACH]", ale oczywiście mogę się mylić. Sposób zabezpieczeń był tak dziurawy że aż szkoda gadać, zgadzam się w 100%. Jednak powody dla którego ludzie grają w metka, raczej nie da się spłycić do "brnięcia byle tylko nie stracić". Moi przyjaciele nie grają już, ponieważ w ich opinii Metin jest już stricte Pay2Win (Bez 2k msc nawet nie wchodź). Ciężko się z tym nie zgodzić. Jednak wierzę iż nadal jest sporo graczy takich jak ja, którzy grali to za czasów dzieciaka, a teraz po prostu lubią grindować na BO czy v2 ponieważ chyba nie ma nic bardziej relaksującego :) Uważam iż najprzyjemniej gra się w metka bez nastawienie że chcę się w nim wygrać, w końcu to gra MMORPG więc to społeczność tutaj stanowi największą wartość dodatnią :)

Moderator Canhide:
    Usunąłem brzydkie słownictwo.

• Zabawne jest to że te ich pro elo zabezpieczenia przez boty zostaną w parę godzin ogarnięte albo w ogóle nie dostaną takiej weryfikacji ale przecież trzeba uprzyjemnić grę dla zwykłego gracza teraz będziesz grał na komputerze i na telefonie jednocześnie

• Psycha chyba siadła, co?

Psycha ? Ja człowieku mogę z dnia na dzień zapomnieć o tej grze, gdyż gram wyłącznie dla zabawy i się tak nie wczuwam ażeby mieć z tego tytułu jakieś dolegliwości psychiczne. Co innego Ty - patrząc po aktywności na forum to bez metina by ciężko było życie sobie ułożyć, nie zazdroszczę !

----------------------------------------------

A co do tej dwuetapowej weryfikacji to ktoś upadł na głowę. Niech się lepiej z tego wycofają póki jeszcze gracze nie rzucili kontami !

• Zabawne jest to że te ich pro elo zabezpieczenia przez boty zostaną w parę godzin ogarnięte albo w ogóle nie dostaną takiej weryfikacji ale przecież trzeba uprzyjemnić grę dla zwykłego gracza teraz będziesz grał na komputerze i na telefonie jednocześnie

małymi krokami wkońcu naprawią, w tibi też przez lata był problem z botami i w końcu któregoś dnia z dnia na dzień ubyło 90% botów

• Nie wiem o co wy sie kłocicie, gracie i wspieracie GF grubymi przelewami tylko po to żeby móc zrobić dunga jak najszybciej i potem sami sprzedajecie itemy za plny i teraz płaczecie, jak ktoś zarabia i ma dobra robotę w stylu GF to nie za dużo robi, nawet eventów juz GF nie robi tylko to samo.

Kazdy wie ze gra lezy pod wzgledem zainteresowania bugów i nudów przez GF, a każdy robi wszystko by sie nie zmienilo nic, nawet administracja.

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• Nie wiem o co wy sie kłocicie, gracie i wspieracie GF grubymi przelewami tylko po to żeby móc zrobić dunga jak najszybciej i potem sami sprzedajecie itemy za plny i teraz płaczecie, jak ktoś zarabia i ma dobra robotę w stylu GF to nie za dużo robi, nawet eventów juz GF nie robi tylko to samo.

Kazdy wie ze gra lezy pod wzgledem zainteresowania bugów i nudów przez GF, a każdy robi wszystko by sie nie zmienilo nic, nawet administracja.

Mylisz się, przynajmniej w pewnej części. Nie wszyscy grają żeby zrobić dunga i tyle. Tylko lubią ten świat, a boty latające po np. pustyni i niepozwalające wykonać głupiej misji na Boja tą przygodę utrudniają, stąd te nerwy. Zakup SM jakoś też mi się wydają stosunkowo normalną rzeczą, gierka typu FreeToPlay musi się z czegoś utrzymywać. Sam kupiłem trochę na jakieś fryzki czy skrzynki na 7/14/21 dni z PD itd, ponieważ korzystam z czyjejś własności za darmo. Administracja widać robi co może w swoim zakresie, zwłaszcza kiedy spojrzymy na fakt iż to wolontariusze :) Radziłbym po prostu więcej wyrozumiałości i prezentowania samemu dobrych postaw.

• Wszystko w imię bezowocnej walki z botami. Poczekaj aż się okaże, że trzeba uwierzytelnianie dwuskładnikowe robić na słupach z różnych platform xD

długo nie trzeba było czekać ;)

meley jest na tyle poteznym zarobkiem ze nawet z abonamentem na 16 postaci sie oplaca;p

chyba ze ktos robi 4 komplety ;) wiec ladowanie na jakies 64 postacie abonamentu nie bylo by takim tanim kosztem bo większość yang musiałaby iść na kupony. poza tym co w przypadku gdy nie zdążysz "przedłużyć" nie możesz się zalogować dopóki nie zapłacisz?

Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

• W sumie abonamenty abonamentami ale chyba żeby to miało sens i żeby miało uchronić graczy przez botami to nie powinny być dostępne za smy bo wtedy bot tez może kupon sobie kupić i nic to dalej nie zmieni...

• A może np wystarczyłoby na taką hydrę nałożyć jakieś ograniczenie z puntami bojowymi jak to jest w innych grach. Żeby wejść postacie w grupie muszą posiadać łącznie daną ilość punktów. Dopuszcza to, że jedna postać jest na wypasie ubrana, a druga goła. Z meley niestety problem robi się trochę bardziej skomplikowany, bo słupów jest dużo, i można je ubrać.

• A może by tak zabrali się do prawdziwej roboty i opracowali sensowny model profilowania użytkowników na podstawie zestawu wielu metryk... jak można sobie zmienić IP tak nowy sprzęt czy przeprowadzka już nie jest taka trywialna ;)

• Co oni zrobili po ostatniej aktualizacji to ja nie mam pytań. Mam zalogowaną platformę, odpaliłem główną postać i na tej samej platformie mam też shopa, chce go zalogować i wyskakuję:" Aby wejść na ten serwer aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe". Serio? Myślicie, że będziemy teraz wszyscy sciągać aplikacje Wasze, żeby móc pograć? Co to za ograniczenia? Myślałem, że wróce po 3 miesięcznej przerwie, ale jednak trzeba się stąd zawijać, bo nic się nie zmieniło, a jest coraz to gorzej.