Porozmawiajmy o Metin2

• Chyba poczekamy do Euro. Miesięczny event piłek....:marzy:

"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić ....

Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć....

Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem ..." A. Camus

• Art  Ingolf Mógłbym prosić abyście poruszyli kwestię otwarcia serwera Polska z Gameforge?

• Niektórzy jak widać chcą z Polski zrobić drugą botlandię o nazwie Bałtyk

Odpad serwera (BractwoPLS03):
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

Wendeska

• Nie chcę zrobić z Polski żadnej botlandi, chcę po prostu tam pograć. Moja wina że firma sobie nie potrafi poradzić z botami? Niech wymyślą jakiś system zakładania kont a nie zamknęli ją bo nie potrafią ogarnąć sytuacji z botami.

• Nie chcę zrobić z Polski żadnej botlandi, chcę po prostu tam pograć. Moja wina że firma sobie nie potrafi poradzić z botami? Niech wymyślą jakiś system zakładania kont a nie zamknęli ją bo nie potrafią ogarnąć sytuacji z botami.

Też prawda poniekąd "FREE TO PLAY" :d

Jeżeli grałeś na jakimś starym polskim serwerze, rok temu, dwa, a nawet i pięć lat temu to twoje konto dalej istnieje. Możesz nawet nie pamiętać loginu. Wystarczy, że pamiętasz adres e-mail. Należy wysłać zgłoszenie do support.

• Jednakże nie zamknęli Polski z powodu botów. Zamknięto serwer z powodu ilości graczy.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

6d95003a89580.png

Czy ja coś źle widzę czy w Twoim profilu widać że jednak grasz na Polsce? Za malo postaci na koncie? To już Twój problem. Mogłeś korzystać i zakładać lata temu.

Jak dla mnie mogą wcale serwera nie otwierać. Ewentualnie pojedyncze przypadki na podstawie zgłoszenia wpuszczać na serwer po weryfikacji że to nie bociarz. Byłoby najlepiej.

• 6d95003a89580.png

Czy ja coś źle widzę czy w Twoim profilu widać że jednak grasz na Polsce? Za malo postaci na koncie? To już Twój problem. Mogłeś korzystać i zakładać lata temu.

Jak dla mnie mogą wcale serwera nie otwierać. Ewentualnie pojedyncze przypadki na podstawie zgłoszenia wpuszczać na serwer po weryfikacji że to nie bociarz. Byłoby najlepiej.

Nie nie dobrze widzisz, jesteś spostrzegawczy to Ci przyznam. Tylko że to są stare dane które nie są aktualne. Ludzie tutaj miewają ustawione jakieś klasy oraz lvl'e a w rzeczywistości grają czymś innym więc nie trzepiaj się. Tak, za mało postać, wiesz pobanowali mi boty... X/ Hah, mój problem... [CIACH] Bo ja wiedziałem że w przyszłości będą zamykane serwery. Weź oprzytomnij.

Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

Edited once, last by Canhide ().

• Nie nie dobrze widzisz, jesteś spostrzegawczy to Ci przyznam. Tylko że to są stare dane które nie są aktualne. Ludzie tutaj miewają ustawione jakieś klasy oraz lvl'e a w rzeczywistości grają czymś innym więc nie trzepiaj się. Tak, za mało postać, wiesz pobanowali mi boty... X/ Hah, mój problem... [CIACH] Bo ja wiedziałem że w przyszłości będą zamykane serwery. Weź oprzytomnij.

Stare dane czyli albo zbanowana postać albo sprzedane konto. Tak to nadal byś miał dostęp i mógł grać. Pozdro.

Edited once, last by Canhide ().

• Stare dane czyli albo zbanowana postać albo sprzedane konto. Tak to nadal byś miał dostęp i mógł grać. Pozdro.

Może być, może być... Elo!

• 28.05.2021, 16:00 - 30.05.2021, 23:59

40% więcej Smoczych Monet za doładowanie

Ascoran Czy mi się wydaje, że HH powinno wedle tej informacji być do dziś do 23:59 ?

Gydyby do wczoraj to powinno być napisane że do 30.05.2021 do 0:00

• Darkmonox

Informacja o czasie trwania HH, jaką otrzymaliśmy była następująca:

Dopytam o to, ale obawiam się, że zostaliśmy błędnie poinformowani...

Tyle było z doładuje następnego dnia :(

ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

• Art

Ascoran

Ingolf

Mam pytanko odnośnie transmutacji Szarf czy coś się w tym systemie zmieniło w ostatnim czasie i jak to dokladnie działa?

że trzeba mieć taki sam % szarfy żeby transmutować? i czy przy podbijaniu na wyższy % szarfy transmutacja znika?

• Art

Ascoran

Ingolf

Mam pytanko odnośnie transmutacji Szarf czy coś się w tym systemie zmieniło w ostatnim czasie i jak to dokladnie działa?

że trzeba mieć taki sam % szarfy żeby transmutować? i czy przy podbijaniu na wyższy % szarfy transmutacja znika?

Nie ma możliwości transmutacji szarf. Nic się nie zmieniło w tym zakresie.