Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Nie ma już dropu z wielkanocnych metków...

    A jak nic napisane jest, że miał być do 6.05 do godziny 23:59...

    No właśnie też sprawdzam do kiedy miały być, bo z 8 zbitych i nawet pisanki nie ma. Lipton.

  • Odkąd wprowadzili sklepiki premium to szansa, że zwykły tobół od handlarki lub szpule wypełnione do ostatniego miejsca zostaną wywalone przy wystawianiu to jakieś 60-70% po czym trzeba wystawiać od nowa. Czy zamierzają to naprawić czy specjalnie zostawili taki denerwujący błąd, że by chętniej kupowano sklepiki premium z IS'a?


    Big true. Ile razy mi piana poszła jak wypełniony sklepik się nie otworzył, bo jakiś randomowy błąd, że sklep już jest otwarty w tym miejscu.

  • Też odczuwacie jakby moby cześciej szyciem biły?

    I tak i nie. Może miałeś gorszy moment. Inna kwestia to które moby bo nie wszystkie mogły dostać boosta. Nigdy nie jest to wykluczone, że podczas jakiejś przerwy nie dodali kilku %. Tak by nie było to za bardzo dotkliwe, a jednak delikatnie zwiększało poziom trudności. Kiedyś mieli wtopę bo za bardzo przykręcili śrubę :)

  • Big true. Ile razy mi piana poszła jak wypełniony sklepik się nie otworzył, bo jakiś randomowy błąd, że sklep już jest otwarty w tym miejscu.

    Nawet gdy otwiera się pierwszy raz sklepik premium to nie ma co wystawiać całości bo też wywala.. Dopiero potem można przy zarządzaniu dopełnić xd co nie zmienia faktu że błąd jest mega denerwujący..

  • I tak i nie. Może miałeś gorszy moment. Inna kwestia to które moby bo nie wszystkie mogły dostać boosta. Nigdy nie jest to wykluczone, że podczas jakiejś przerwy nie dodali kilku %. Tak by nie było to za bardzo dotkliwe, a jednak delikatnie zwiększało poziom trudności. Kiedyś mieli wtopę bo za bardzo przykręcili śrubę :)

    o meley w poli mi chodzi,zawsze normalnie robie mając 93 na ogień a po tej przerwie czuje dmg jakby sciągnęło mi z ekwipunku 15 ogień,ponieważ nie raz zdarzyło mi się zła branze bez ognia założyć i właśnie wtedy czułem identyczną różnice jak teraz z pełnym eq,nawet sprawdzałem filmiki które nagrywam sb dla testów dmg i teraz z takim samym eq co przed przerwą smoczki mnie biją o jakieś 140 na hicie więcej i co 3 hit na szyciu 770 obywam.Więć napewno coś zmienili

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • o meley w poli mi chodzi,zawsze normalnie robie mając 93 na ogień a po tej przerwie czuje dmg jakby sciągnęło mi z ekwipunku 15 ogień,ponieważ nie raz zdarzyło mi się zła branze bez ognia założyć i właśnie wtedy czułem identyczną różnice jak teraz z pełnym eq,nawet sprawdzałem filmiki które nagrywam sb dla testów dmg i teraz z takim samym eq co przed przerwą smoczki mnie biją o jakieś 140 na hicie więcej i co 3 hit na szyciu 770 obywam.Więć napewno coś zmienili


    Ja miałem dziś i wczoraj dziury w depo tam, gdzie były itemy. Myślałem, że świruję, ale przy kolejnym otwarciu depo te itemy wróciły na miejsce.


    Coś jest na rzeczy imo, albo jakieś bugi albo cichcem robią zmiany.

  • Ja miałem dziś i wczoraj dziury w depo tam, gdzie były itemy. Myślałem, że świruję, ale przy kolejnym otwarciu depo te itemy wróciły na miejsce.


    Coś jest na rzeczy imo, albo jakieś bugi albo cichcem robią zmiany.

    Ten bug występuje od dosyć dawna. Zmiany nie są publikowane nigdzie dopiero jak za mocno coś podkręcą to nagle jest post z przeprosinami, że to niby był błąd.

  • Ten bug występuje od dosyć dawna. Zmiany nie są publikowane nigdzie dopiero jak za mocno coś podkręcą to nagle jest post z przeprosinami, że to niby był błąd.


    Ciekawi mnie co w przypadku, gdy wsadzę jakiś item na miejsce takiego, który już był. Nie próbowałem, ale zakładam, że albo by się nie dalo, albo nadpisałbym item, który tam był.

  • Ciekawi mnie co w przypadku, gdy wsadzę jakiś item na miejsce takiego, który już był. Nie próbowałem, ale zakładam, że albo by się nie dalo, albo nadpisałbym item, który tam był.

    Nie da się w to miejsce nic włożyć, po uruchomieniu magazynu drugi raz item się pojawia.

  • To teraz skoro o 8 rano wrócił drop jajek to event POWINNIEN być aktywny do 8 rano 7 maja. Art  Ascoran  Ingolf czyż nie mam racji?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Btw wiadomo jest w ogóle czy chociaż na jakiś krótki czas serwer Polska zostanie otworzony z myślą o nieczitujących graczach czy raczej nie ma na co liczyć? Ktoś z Teamu coś wie?

  • Btw wiadomo jest w ogóle czy chociaż na jakiś krótki czas serwer Polska zostanie otworzony z myślą o nieczitujących graczach czy raczej nie ma na co liczyć? Ktoś z Teamu coś wie?

    Sądzę że dopóki nie ogarną problemu z botami na hydrze może być o to ciężko..

  • Zgadzam się.


    Event powinien zostać wydłużony, według mnie, do południa 7 maja.


    Event omyłkowo został wyłączony wczoraj i po północy przestały dropić pisanki oraz magiczne jaja. Straciliśmy tak naprawdę cały dzień (są osoby, które dropią tylko nocami).


    Ja osobiście nic nie mogłem wydropić do 6-7 rano. Nie wiem, o której przywrócili drop, ale zapewne rano lub właśnie w południe.


    Oczywiście i tak niczego nie przedłużą, bo czemu mieliby. xDD

  • Sądzę że dopóki nie ogarną problemu z botami na hydrze może być o to ciężko..

    Problemu z botami nie potrafią (albo nie chcę co jest bardziej prawdopodobne) od lat więc nie licz że ogarną boty na hydrze zbyt szybko ^^ Jedyna opcja że boty znikną z hydry to jak same się przestawią na botowanie na yoharze :D

  • Z informacji, które posiadam czas owoców zostanie zmieniony systemowo podczas kolejnej przerwy technicznej.

    Czas owoców został wydłużony do 15 maja 23:59. Dziękuję :) :uklon:

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Problemu z botami nie potrafią (albo nie chcę co jest bardziej prawdopodobne) od lat więc nie licz że ogarną boty na hydrze zbyt szybko ^^ Jedyna opcja że boty znikną z hydry to jak same się przestawią na botowanie na yoharze :D

    No troche przypał jak będą botować z full eq na Yoharze wartym grube tysiące wonów i będą ryzykować permem to już coś nie halo xD


    Sądzę że dopóki nie ogarną problemu z botami na hydrze może być o to ciężko..

    No ale Bałtyk jest otwarty i ponoć hydre w 2 minuty robią... To dlaczego go też nie zamkną?


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post

    Edited once, last by Canhide ().

  • Chociaż tyle dobrego.


    W każdym razie ze strachu już nie odkładam tam itemów na dłużej. xD


    Dzięki za info.

    W momencie przeniesienia itemu nie przeniesie go i wyswietli się "ruch niemozliwy"

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • No ale Bałtyk jest otwarty i ponoć hydre w 2 minuty robią... To dlaczego go też nie zamkną?


    Powinni. Przynajmniej na jakiś czas, żeby normalni gracze złapali oddech i ekonomia by się ustabilizowała.


    Fajne eventy są, ale co z tego, jak boty nie dają żyć.

  • W momencie przeniesienia itemu nie przeniesie go i wyswietli się "ruch niemozliwy"

    Przypominam że było też tak iż można było włożyć w puste miejsce item. Szczególnie jeśli ktoś doskonale pamięta, że w tym miejscu w dozo powinno coś być. Póki wyświetla się "Ruch nie możliwy" jest w porządku.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”