Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Wydłużyć nie, ale możesz przenieść bonusy na nowy kostium - oczywiście nie za darmo. A jesli chcesz miec kostium dla wyglądu a nie bonusów - pozostaje transmutacja za 50kk

    Są bilety Transmutacji nie trzeba płacić tych 50kk ale kto woli


    Były chyba kiedyś jakieś kostiumy na bardzo długi czas problem w tym że trafienie było jak się nie myle BEZ + co nie dawało mi bonusów i okoń 365dni jako wygląd :D

    chyba był to okres Tasmanii tam na pewno to leciało nie wiem jak ostatnio czy coś takiego było w is

    nie można zrobić tak aby przedłużyć ich czasu jedynie kupić na 60/30dni i przenosić bonusy tymi transferami bonusu na nowy co pewnie wiesz o tym


    ale item typu spirala pod kostiumy było by ciekawe pewnie tylko w IS

  • Oczywiście, jak wiadomo bilety transmutacji są za darmo :D

    Ale fakt, czasem da się wyrwać za 20-30kk

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Wyrobicie się z tą przerwą do 15 ? czy raczej nikle szanse

    Kogo się o to pytasz? Kto ma Ci tutaj odpowiedzieć? Jak chcesz to ja mogę. Albo się wyrobią albo nie.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Swoją drogą, to oni chociaż potrafią spauzować czas trwania przedmiotów z IS, takich jak nakładki czy pety na czas trwania przerwy konserwacyjnej?


    W innych grach to jest normalka, że tego typu timery są pauzowane.

  • Swoją drogą, to oni chociaż potrafią spauzować czas trwania przedmiotów z IS, takich jak nakładki czy pety na czas trwania przerwy konserwacyjnej?


    W innych grach to jest normalka, że tego typu timery są pauzowane.

    tu ogolnie to malo co potrafia .oprocz dawania zadoscuczynien za swoje fatalne bledy,,,

  • Swoją drogą, to oni chociaż potrafią spauzować czas trwania przedmiotów z IS, takich jak nakładki czy pety na czas trwania przerwy konserwacyjnej?


    W innych grach to jest normalka, że tego typu timery są pauzowane.

    Da się Ale po co skoro pieniądze od graczy muszą się zgadzać.

  • 6h zwykła przerwa XD GF może pora zmienić techników? bo coraz dłuższe te przerwy...


    No to jest niezły kwas, żeby być na rynku z grą od 14 lat i nadal mieć takie problemy.


    Chociaż swoją drogą chyba każdy wie, jak zabugowany jest klient tej gry. A im więcej aktualizacji tym gorzej w las.


    Bardziej mnie ciekawi że to miała być zwykła przerwa z restartem serwerów, a wyszedł taki ambaras.

  • Potwierdzam wydłużenie długości czasu trwania owoców błogosławieństwa do Sobota 15 maj 2021 23:59:59. Na ich wymianę będą 4 dni

    Czarne konie nie uciekną:thumbsup:

    Tujka  Misiasek  Neyolux

    Godziny respów różnią się także między mapami. A także dwa metki mogą się respić o danej godzinie, a dwa kolejne parę minut później. Tylko konkurent z którym rywalizujesz na danej mapie może znać dokładne godziny respów, których Ci z oczywistych względów nie zdradzi. Musisz poznać sam :mkay:

    Metki wielkanocne spadają na wszystkich mapach na tym samym kanale w tym samym momencie, pozostałe to już zależy od ich czasu respu. :marzy:

    pierwszy resp jest dokladnie o godzinie ktora podalem czyli kiedy wlaczyli serwer, kolejne respy sa inne, to zalezy od zbijania metkow, musisz sam jezdzic i sprawdzac sobie kiedy znajdziesz kolejnego metka

    Respy nie zależą od czasu zbicia :thumbsup:

    Edited 2 times, last by WeTheBest ().

  • No [ciach] w końcu działa xD


    Moderator Canhide:
    Usunąłem flood.

    :chunjo: S:23(Kronos)

    Edited once, last by Canhide ().

  • Nie wiem co oni robią podczas tych przerw ale taka funkcjonalność jak wyloguj konto to jest trywialnie prosta a tu zamiast się polepszyć to pogorszyli ... 5 zalogowanych platform = 5x zamykanie procesu w MZ. Taka mała rzecz a dla niektórych to wyzwanie, które zaraz będzie trwało rok ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Odkąd wprowadzili sklepiki premium to szansa, że zwykły tobół od handlarki lub szpule wypełnione do ostatniego miejsca zostaną wywalone przy wystawianiu to jakieś 60-70% po czym trzeba wystawiać od nowa. Czy zamierzają to naprawić czy specjalnie zostawili taki denerwujący błąd, że by chętniej kupowano sklepiki premium z IS'a?

  • Nie ma już dropu z wielkanocnych metków...

    A jak nic napisane jest, że miał być do 6.05 do godziny 23:59...