Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • ja Ci powiem ze to troche dziwne dropy :D

    bylem na zmiankach na przyladku na wp 95, bilem metka za metkem, nikt nie ksul, nikt inny nie bil i nic na rekawicy nie droplem przez 2h

    poszedlem na 35 lvl do m2, ludu pelno, ksuja, zbijaja itd, droplem 9 sztuk bez rekawicy w 2h :D

    Bo tam same mixy biją

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • 0d 67 lvl ta runa 500 daje 25% to aż strach pomyśleć jak jest na 150+

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • nie daje 50% pd każdego lvla tylko daje liczbowy exp który akurat na pierwszym lvlu wypełni 50%, a potem każdy kolejny poziom szaty aury wymaga więcej pd i uwierz mi że może ci braknąć 150 tys zł aby wbić na maxa

    Tak jak napisałem powyżej, że nie wiem czy daje na każdym lvl tak samo i tym bardziej nie mam zamiaru brnąć w to badziewie. 25% a efektów i tak będzie brak. To chyba powinno się nazywać szata prestiżu i głupoty. Tak na marginesie skoro tak ciężko to się wbija to te runy ogniste powinny lecieć z metków tak jak bodzie w lesie. Wtedy byłaby jakaś szansa to wbić. To samo z talizmanami. Super że są ze skrzyń zodiaka, ale wbicie tego na nawet +20 to koszt kilkuset won. A gdzie tam do 200. Albo chociaż powinny mieć 100% na ulepszenie i to wtedy miałoby sens.

  • Jak myślicie, na co najlepiej wydać 3,5k smow? Chciałbym dostać te 10 jajek i tyle mi jeszcze brakuje a nie mam w sumie pomysłu, szatę mam, szarfę wczoraj tez wbiłem na 20% i nie wiem.. myślałem o egzo ale trochę mi szkoda zwojować rozedrzeć a jeśli chodzi o dodania czy zmianami to tez nie bardzo mam co bonowac :/ jakieś pomysły ?


    PS czy jak kupie zwój za 50 smow to zaliczy mi ze wydałem 30 czy 80 smow ? (Mówię cały czas o obecnym evencie do wydania smow)

  • Zalogować się w godzinach popołudniowych to jakaś loteria. Jednego dnia bez problemu , kolejnego nie ma szans ....

    "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić ....

    Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć....

    Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem ..." A. Camus

  • Jak myślicie, na co najlepiej wydać 3,5k smow? Chciałbym dostać te 10 jajek i tyle mi jeszcze brakuje a nie mam w sumie pomysłu, szatę mam, szarfę wczoraj tez wbiłem na 20% i nie wiem.. myślałem o egzo ale trochę mi szkoda zwojować rozedrzeć a jeśli chodzi o dodania czy zmianami to tez nie bardzo mam co bonowac :/ jakieś pomysły ?


    PS czy jak kupie zwój za 50 smow to zaliczy mi ze wydałem 30 czy 80 smow ? (Mówię cały czas o obecnym evencie do wydania smow)

    zmianki 6/7

  • Jak myślicie, na co najlepiej wydać 3,5k smow? Chciałbym dostać te 10 jajek i tyle mi jeszcze brakuje a nie mam w sumie pomysłu, szatę mam, szarfę wczoraj tez wbiłem na 20% i nie wiem.. myślałem o egzo ale trochę mi szkoda zwojować rozedrzeć a jeśli chodzi o dodania czy zmianami to tez nie bardzo mam co bonowac :/ jakieś pomysły ?


    PS czy jak kupie zwój za 50 smow to zaliczy mi ze wydałem 30 czy 80 smow ? (Mówię cały czas o obecnym evencie do wydania smow)

    Nie wiem czy kupny wliczą się do wydanych SM. Za nie np nie dostajemy smoczych znaków.

  • Zalogować się w godzinach popołudniowych to jakaś loteria. Jednego dnia bez problemu , kolejnego nie ma szans ....

    Problemy z logowaniem, masa błędów od x czasu nie naprawianych ale IS hula aż miło ... tam praktycznie błędy nie występują ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • najlepsze sa bugi na meley kolumny same od razu sie sypia po starcie albo brakuje jednej z nich a efekt wieczne oczekiwanie na odpowiedz ale za wstawienie tu ss z tego od rauz jest usuwane :)

    Nie Rozmawiaj z Idiotą Bo Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu a Potem Pokona Doświadczeniem ;))

  • yo, pamietam ze jakies 8 lat temu byly smy w sylwestra (nowy rok) 50% wiecej moze i w tym roku dadzą co myslicie? :)

  • yo, pamietam ze jakies 8 lat temu byly smy w sylwestra (nowy rok) 50% wiecej moze i w tym roku dadzą co myslicie? :)

    były parę dni temu...

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • zalogowałem na postkę wilka w v3 po chwili dałem zmień postać bo szukałem itemka i przeskoczyłem jedną, drugą postać chcę zalogować trzecią a tu wbija mnie na ta pierwszą postać wilka i wilk stoi w m1. Niezłe jaja się tu odjaniepawlają Art

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Pierścionek i czas Oszczędzony na powrocie do M1.

    Tak jest przy zmianie postaci ale czemu i dlaczego tak bywa pojęcia nie mam trzeba zgłosić do Ingolf niech poda dalej :thumbup:

    Myślałem że tylko spod dt tak rzuca ale żeby z groty i v3=O

  • Kto mi zwróci przepustkę? Ingolf

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Ingolf Ci raczej nic nie zwróci poza tym, nikt nie odpowie Ci na luźne teoretyzowanie na forum. Jeśli sądzisz, że na Twojej postaci wystąpił jakiś błąd techniczny, to wyślij zgłoszenie.

    ten bug występuje nagminnie i niejednokrotnie. Za każdym razem mam pisać i się prosić bo nikt nie umie naprawić błędu, tak samo jak losowe logowanie na postać na która nie chcemy. Błędy w IS naprawiane są od razu, błędy w grze nie a traci tylko i wyłącznie gracz. Jak mam pisać na polski support to wole poświęcić tą przepustkę, ponoć na supporcie można otrzymać tylko formułkę "kopiuj wklej" to po co się denerwować...

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • To nie nasz wymysł. Złośliwości Pani niech zostawi komuś innemu. A pisanie na support nie raz mija się z celem.

    Mnie tak z Guatama wyrzuciło postać do m1. Skoro miała kopać to żadna to oszczędność czasu aby wróciła do m1.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • ten bug występuje nagminnie i niejednokrotnie. Za każdym razem mam pisać i się prosić bo nikt nie umie naprawić błędu, tak samo jak losowe logowanie na postać na która nie chcemy. Błędy w IS naprawiane są od razu, błędy w grze nie a traci tylko i wyłącznie gracz. Jak mam pisać na polski support to wole poświęcić tą przepustkę, ponoć na supporcie można otrzymać tylko formułkę "kopiuj wklej" to po co się denerwować...

    Za isa jest odpowiedzialny GF to temu sa bledy w is naprawiane "odrazu" xD a za bledy gry to webzen musi to naprawic GF nie ma prawa jako wydawca do grzebania w plikach gry wedle wlasnego widzi mi sie xD ile razy trzeba to tlumaczyc?

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Mam problem z autolowami a mianowicie wyrzuca mi główna postać po około dwóch godzinach expienia a buff którego expie w PT też z odpalonym wskrzeszeniem nie ma żadnego problemu, także nie jest to wina internetu bo wywalałoby obie postki a te która bije wyrzuca a buff stoi nadal?

    Dzięki za pomoc