Porozmawiajmy o Metin2

• Proszę zapamiętać że Smoczyca jest ważniejsza od BOGA XD

Coraz ciekawsze te sposoby na odwołanie.

Ps. 31 kont Tombolowych i na każdym coś robi ziomeczek, ja po 8 mam dosyć ale ciekawe jak podnosi drop :o

czytanie ze zrozumieniem szwankuje jak widzę, to że na kliencie jest 31 kont nie znaczy że gra się wszystkimi jednocześnie (mój komputer by tego nie wytrzymał na pewno), a drop na 3-5 postaciach bijących na autołowach chyba i Ty dałbyś radę pozbierać, na włączonych sklepach raczej nie ma co zbierać - chyba że się mylę :)

• Jak niezdatne do handlu, skoro na tym wlasnie polega caly biznes zeby je transmutować na bengale i jest ich pelno w sklepach?

Odpad serwera (BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, TitaniumMeley, ZAPLATANIv11):
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

Habos69

VinTerTos

bamka2

• najlepiej napisać na forum / grupach serwerowych na FB odnośnie zakupu transa manu na dzika i za 1w kupicie na luzie :) niektórzy mają do przypisu tego pełno.

• Czy tylko ja mam wrażenie, że po ostatniej przerwie technicznej platforma nabrała jakiegoś upośledzenia?

• Jakby ktoś był zainteresowany zbugowanym atakowaniem z łuku u ninji to mam rozwiązanie. Zauważyłem, że przy każdym hicie z łuku ubywa nam pkt PE, w momencie gdy pilnujemy paska z maną problem nie występuje. Tzn, że nie możemy dopuścić aby pasek z PE zjechał nam do "zera".

• Na co komu bengal jak on chce pż i bon na moby? Nie pd...

Manu trans dzik też jest. A te 1500hp nic nie zmienia

Odpad serwera (BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, TitaniumMeley, ZAPLATANIv11):
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

Habos69

VinTerTos

bamka2

• dlaczego latając na autołowach płatnych co 1 minute postać staje i nie robi ŻYWCEM NIC i czeka aż załąduje się skill i dopiero zasadzka i się zaczyna ruszać lub nie ? Po co to kupiłem skoro to nie działa? Dlaczego to sprzedajecie? Art ?

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• dlaczego latając na autołowach płatnych co 1 minute postać staje i nie robi ŻYWCEM NIC i czeka aż załąduje się skill i dopiero zasadzka i się zaczyna ruszać lub nie ? Po co to kupiłem skoro to nie działa? Dlaczego to sprzedajecie? Art ?

Dają ci możliwości odpoczynku haha

Aktualnie korzystam z autolowow i wszystko Mi dziala jak nalezy.

• Art już mówił że dowody nie zostaną przedstawione gdyż pozwoliłoby to cziterom poznać metody wykrywania nielegalnego oprogramowania

Art też kiedyś mówił --- że servery są po to łączone , żeby gracze grali w kameralnym środowisku" :rofl:[ciach]

więc nie traktowałbym go jako wyroczni :rofl:chłopina mówi to co mu każą.

Moderator Canhide:
    Ciachnąłem flood.

Edited once, last by Canhide ().

• Dlaczego ninja jak strzela z łuku ostatnio to siada czasem 1/3 strzały w mooby? Coś popsuli ostatnio?

• Tak, sprawdzałem kiedyś, bez lagów, po prostu strzelał np 10x w dzika a jemu hp nie spadło, użyłem skilla i trafiło, czasem np ognistą strzała w mooba trafię i jakbym wgl nie trafiło i to testowane bez lagów wszystko

• Dlaczego ninja jak strzela z łuku ostatnio to siada czasem 1/3 strzały w mooby? Coś popsuli ostatnio?

gra jest zbugowana, musisz zmienić cel myszą na sekundę i powrócić do namierzania celu właściwego. Art niby zgłosił a cisza od 3 tygodni.

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21