Porozmawiajmy o Metin2

• Ja powiem tylko tyle. Jestem czysty na 100% a dostałem bana na wszystkie konta.Widze że nie ma sensu kopać się koniem i dać sobie spokój raz na zawsze. Wiadomo, trochę szkoda, konto z czasów diumara(gimby nie znajo..) Z drugiej strony już jestem jakieś 300-500 zeta do przodu, bo nie pójdzie w ISA w tym miesiącu (ani żadnym innym). Koniec z nałogiem, teraz w wolnej chwili polecam jakieś dłuższe spacery itp. Będę zdrowszy i bogatszy, polecam wszystkim.

Pewnie jakiś odsetek banów był pomyłką i ludzi dostali nie słusznie , ale to jest po stronie GF , żeby takie osoby miały odblokowane konta , zostały przeproszone + jakas rekompensata (ale to nie GF , nie support , i nie ta gra )

Ja już od dłuższego czasu gram w coś innego (chyba już ze 3 lata) --- więcej luzu , bez spiny , czysta przyjemność , a nie obowiązek farmienia -- jak nie farmisz to stoisz z rozwoje , a jak stoisz to sie cofasz :D:D:D: taka rzeczywistość metinowa

PS. Jeszcze tu zajrzę czasem na forum, pppatrzyc jak cii którzy teraz piszą że bany są słuszne, jak będą płakać za jakies kilka miesiecy, kwestia czasu.

Gra odinstalowana i Pozdro dla prawdziwych graczy, bo boty podejrzewam wciąż są aktywne te same

Z czasem wybanują 90% ludzi a poten napiszą że dla 10% nie opłaca się utrzymywac serverów ;)

Edited once, last by kriss311 ().

• To może poproszę świętego Mikołaja, żeby ktoś odpowiedzialny z GF w końcu uświadomił graczy konkretnie za co zostali zbanowani i przedstawili nam konkretne dowody. Nic innego nie oczekuje, choć w sumie jeszcze jednego, może więcej pokory, logicznego rozumowania i mózgu większego od ziarenka grochu wszystkim tym, którzy w to watpią, mam nadzieję, że karma wróci do was już podczas kolejnej kompromitacji CB.

A wszystkim innym, tym niewinnie zbanowanym jak i graczom, którzy cieszą się jeszcze z rozgrywki w tej jak, że cudownej gierce życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz oraz szczęśliwego Nowego roku, oby nadchodzący rok jak najszybciej pozwolił nam zdjąć kagańce, abyśmy mogli w końcu odetchnąć pełną piersią.

79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

• To może poproszę świętego Mikołaja, żeby ktoś odpowiedzialny z GF w końcu uświadomił graczy konkretnie za co zostali zbanowani i przedstawili nam konkretne dowody. Nic innego nie oczekuje, choć w sumie jeszcze jednego, może więcej pokory, logicznego rozumowania i mózgu większego od ziarenka grochu wszystkim tym, którzy w to watpią, mam nadzieję, że karma wróci do was już podczas kolejnej kompromitacji CB.

A wszystkim innym, tym niewinnie zbanowanym jak i graczom, którzy cieszą się jeszcze z rozgrywki w tej jak, że cudownej gierce życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz oraz szczęśliwego Nowego roku, oby nadchodzący rok jak najszybciej pozwolił nam zdjąć kagańce, abyśmy mogli w końcu odetchnąć pełną piersią.

Art już mówił że dowody nie zostaną przedstawione gdyż pozwoliłoby to cziterom poznać metody wykrywania nielegalnego oprogramowania

A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

• raczej użył starych szkat z czasów kiedy jeszcze można było je przechowywać a nie jak teraz, że od razu się otwierają

Jazzzy - Etolin - mental 120

• Art już mówił że dowody nie zostaną przedstawione gdyż pozwoliłoby to cziterom poznać metody wykrywania nielegalnego oprogramowania

Ja nie proszę o tak szczegółowe dowody, nie pytam o działanie CB.

Chcę tylko wiedzieć czym zawinily moje postacie.

Jakiego niedozwolonego oprogramowania użyłem ?

Czy może moje postacie się dziwnie zachowywały ?

Może generowały mało kupionych sm ?

Może logowalem się za szybko ?

Może zmiana platform gf ?

Może zbyt szybko odklikiwałem medale za uczestnictwo ?

Może dlatego, że w ostatnim czasie wchodziłem na metka tylko odbierać dzienne darmowe cory ?

Czy może to wina mojego tabletu graficznego ?

Może wina spotify ?

Może sony vegas lub bandicam ?

Może programy z adoby cloud ingeruja w gre ?

Może antywirus, który co tydzień usuwa mi pliki metina bo wykrywa je jako wirusa jest temu winny ?

Nic innego na komputrze nie posiadam, także kończą mi się pomysły.

Nie oczekuje odpowiedzi jak oni to "coś" wykryli, chcę tylko czarno na białym dowód, którego nigdy nie dostanę bo takowego nie posiadaja, a na dodatek zasłaniają sie tym, że nie mogą tego upublicznić bo ułatwią obejście CB hakerom, którym jak dobrze wiemy koło 4 liter to lata bo boty jak były tak są i bedą.

Może przy następnej fali ktoś z członków teamu dostanie bana na prywatne konto, to sie wtedy zdziwią, albo to zatuszuja, żeby nigdy nie wyszło na światło dzienne...

79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

• Ja gralem nieraz z odpalonym jednocześnie ona davinci Vegas paintem Spotify chrome GG discordem, innymi grami w tle ( gdy miałem sklep) i zawsze bez bana, więc tutaj bym się nie doszukiwal niczego do tego grę zamykałem menedżerem zadań lub resetem kompa

• PanDzwonekPL korzystam z komputera tak samo jak Ty, to że gram w metina czy może mam wystawiony sklepik nie oznacza, że nie mogę w tym czasie korzystać z innych programów, jednakże część moich postaci została zablokowana, a używałem ich tak samo jak tych które bana nie dostały, oczywiście na jednym i tym samym komputerze. Postacie nie kupione, a stworzone przez mnie, co mogą sobie sprawdzić - chociażby to, że nigdy nie były logowane z innego urządzenia, innego ip.

• mój klient gry wygląda tak, nmie mam aktualizacji do pobrania. Jakieś pomysły Art ?

buJpWg2.jpg

a jak po 10 minutach wyskoczy przycisk graj to klikam go i nie ładuje się okno metina a wyskakuje "w grze"

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• mój klient gry wygląda tak, nmie mam aktualizacji do pobrania. Jakieś pomysły Art ?

buJpWg2.jpg

a jak po 10 minutach wyskoczy przycisk graj to klikam go i nie ładuje się okno metina a wyskakuje "w grze"

mialem to samo jak gf zablokowal adesy ip multimedii i upc :p przeszło po jakis 12h. Tyle ze ja nie moglem wejsc nawet na forum metina, support ani strone gf

• Problemy z platformą zostały zgłoszone. Obejmują one jednak swoim zasięgiem wyłącznie graczy korzystających z polskich dostawców.

Czekamy na weryfikację sytuacji.

Edit: Sytuacja powinna wrócić do normy.

Community Manager

• a) nic mi o tym nie wiadomo. Ale możemy zrobić kontrolowany test ;) Daj znać na Discord.

b) nope. CB nie szpera po dysku i nie sprawdza plików w poszukiwaniu privów.

Swoją drogą coraz ciekawsze teorie się tworzą :)

Proszę zapamiętać że Smoczyca jest ważniejsza od BOGA XD

Coraz ciekawsze te sposoby na odwołanie.

Ps. 31 kont Tombolowych i na każdym coś robi ziomeczek, ja po 8 mam dosyć ale ciekawe jak podnosi drop :o

• PanDzwonekPL korzystam z komputera tak samo jak Ty, to że gram w metina czy może mam wystawiony sklepik nie oznacza, że nie mogę w tym czasie korzystać z innych programów, jednakże część moich postaci została zablokowana, a używałem ich tak samo jak tych które bana nie dostały, oczywiście na jednym i tym samym komputerze. Postacie nie kupione, a stworzone przez mnie, co mogą sobie sprawdzić - chociażby to, że nigdy nie były logowane z innego urządzenia, innego ip.

No czyli sam sobie odpowiedziałeś że te programy w niczym nie zawiniły i trzeba winy się w czym innym doszukiwać

• No czyli sam sobie odpowiedziałeś że te programy w niczym nie zawiniły i trzeba winy się w czym innym doszukiwać

No tego nie wiemy.

Tylko, że to chyba nie do gracza należą takie obowiązki i zadania by poinformować za co dokładnie straciło się konta ? Nie ja tu powinienem się doszukiwać tylko osoby do tego przeznaczone...

• No tego nie wiemy.

Tylko, że to chyba nie do gracza należą takie obowiązki i zadania by poinformować za co dokładnie straciło się konta ? Nie ja tu powinienem się doszukiwać tylko osoby do tego przeznaczone...

Gracze zostali poinformowani za co dostali bana, oraz smoczyca również udostępniła takiej informacji - za używanie niedozwolonego oprogramowania, czyli takiego którego ingeruje w klienta gry. Czyli nie Spotify, discord itp bo to nie ingeruje w grę, a chodzi o najzwyklejsze w świecie czity

• Gracze zostali poinformowani za co dostali bana, oraz smoczyca również udostępniła takiej informacji - za używanie niedozwolonego oprogramowania, czyli takiego którego ingeruje w klienta gry. Czyli nie Spotify, discord itp bo to nie ingeruje w grę, a chodzi o najzwyklejsze w świecie czity

XDDD, inaczej się tego skomentować nie da...

Skoro chodzi o te czity to chyba nie ma prostszej sprawy do udowodnienia, postać sama expila, lowila, nw podnosiła sama przedmioty załóżmy, czy co tam jeszcze może robić ? To niech mi to udowodnią, a nie wypisują jakieś brednie. Chcę wiedzieć co moje postacie takiego zrobiły, że zostały zbanowane, to wszystko - CZY TO TAK DUŻO ?

• XDDD, inaczej się tego skomentować nie da...

Skoro chodzi o te czity to chyba nie ma prostszej sprawy do udowodnienia, postać sama expila, lowila, nw podnosiła sama przedmioty załóżmy, czy co tam jeszcze może robić ? To niech mi to udowodnią, a nie wypisują jakieś brednie. Chcę wiedzieć co moje postacie takiego zrobiły, że zostały zbanowane, to wszystko - CZY TO TAK DUŻO ?

Tak jak napisałem udowodnić tego nie można, ponieważ ułatwiłoby to cziterom obejście zabezpieczeń, które jak widać po serwerze od czasu fali banów nareszcie zaczęły działać. Wszystko jest zawarte w logach j jeżeli pracownik gameforge dokładnie zweryfikował te logi przed ewentualnym (nie)odwołaniem blokady, to należy mu ufać.

• Sądząc po tym jak to wszystko prosperuje, jak działają serwery, ile błędów zawiera gra, ile przybywa nowych błędów, ile czasu zajmuje naprawienie błędów, jak gra jest niestabilna, jak działa client gf wątpię, żeby cheat blocker był takim cudownym programem, którego wiarygodności nie da się podważyć. Coś tam stworzyli, jakiś program szpiegujacy co robisz na komputerze, stwierdzili, że kurde może się nam udało - niech walczy z botami. No i walczy ale jak ? Tego chyba nawet stwórcy nie wiedzą, a co dopiero marny team... nie potrafią mi odpisać jednym zdaniem np. Twoje postacie zostały zablokowane ponieważ same expily, odpalaly skile i potowaly oraz podnosiły przedmioty bez wykupionych autolowow oraz bruca, dziekujemy do widzenia.

I wtedy już bym na pewno nie dopatrywał się błędów bo po co ? Czarno na białym.

• Przeciez manu jest w opor na rynku. Co miesiąc jest event z ktorego mozna go zdobyć. Po cenach nie widać, żeby go brakowało.

Odpad serwera (BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, TitaniumMeley, ZAPLATANIv11):
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

Habos69

VinTerTos

bamka2

• PanDzwonekPL widzę po twoich postach,że wierzysz w nieomylność cheatblockera i GF.To wyjaśnij mi sytuację na moim przykładzie.Dostałem maile,że moje wszystkie konta z mojej głównej platformy są zbanowane na stałe, po czym szybciutko wszystkie zostały odblokowane.Czyli wg tego co GF pisał w ogłoszeniu wyjaśniającym cheatbloker nastawiany na za dużą czułość pomylił się i uznał jakiś program legalny , za nielegalny.Dlatego wg mnie,świadczy to tylko o tym ,że łatwo u nich o pomyłkę.Poza tym maile o blokadach potrafili wysłać ,ale już maile przeprasające,że się pomylili to niełaska

• PanDzwonekPL widzę po twoich postach,że wierzysz w nieomylność cheatblockera i GF.To wyjaśnij mi sytuację na moim przykładzie.Dostałem maile,że moje wszystkie konta z mojej głównej platformy są zbanowane na stałe, po czym szybciutko wszystkie zostały odblokowane.Czyli wg tego co GF pisał w ogłoszeniu wyjaśniającym cheatbloker nastawiany na za dużą czułość pomylił się i uznał jakiś program legalny , za nielegalny.Dlatego wg mnie,świadczy to tylko o tym ,że łatwo u nich o pomyłkę.Poza tym maile o blokadach potrafili wysłać ,ale już maile przeprasające,że się pomylili to niełaska

Spiesze z wyjaśnieniem, a w sumie zrobił to już art, ale wyręcze mu przysługę.

Wiec podczas fuzji zaplanowano wyjątkowo długa przerwę techniczną. Dlatego korzystając z okazji zdecydowano się podkręcić czit bloker na wyjatkowo duża czułość. Spodziewano się w siedzibie GF się że gracze legalnie grający również dostaną bana, dlatego też wybrano taki termin na podkręcenie czit blokera-by podczas długiej przerwy technicznej w międzyczasie odblokowywac uczciwie grających graczy, by nic nie stracili, bo i tak nie moglibu grać.. Do takich się zaliczałes więc i zostałeś odblokowany. Zostało to z góry zaplanowane przez GF.

Co do przeprosin to w oświadczeniu Arta takie się pojawiły.