Porozmawiajmy o Metin2

 • Łowiłam na evencie rybki bez wsiadania na wierzchowca, a innym razem z i różnica była zauważalna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie kupowałam wędki węglowej czy rybich wnętrzności. Z resztą po prostu irytowało mnie to, że ta wędka jest tak wolno wyciągana przez postać. Wiele osób tak na evencie robiło i prawdę mówiąc sama bym na to nie wpadła, a zaobserwowałam to u innych i się zapytałam czemu tak robią.

  A jest jakiś Regulamin dostępny dla wszystkich, gdzie byłby zapis, że tego robić nie wolno? Bo szczerze mówiąc mi do głowy by nie przyszło, że to jest niedozwolone... Skoro taka opcja w grze istnieje to czemu z niej nie korzystać? Prędzej za niedozwolone uznałabym tworzenie dziesiątek kont do zbierania skarpetek czy innych rzeczy :/ Ale już mi to wisi, przynajmniej nie tracę czasu na tą grę ;p Ale chciałabym mimo wszystko dowiedzieć się czemu mnie zablokowano, bo tak jakoś niedokończona ta sprawa jest...

 • ile wy zyskujecie wolnego czasu na tym wsiadaniu na konia podczas łowienia?

  Wystarczająco, żeby to było opłacalne. Inaczej nikt (a zwłaszcza Polak) by tego nie robił. Wolny czas = więcej wyłowionych skrzyń = większy zarobek

  Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
  Qiserax

  Rapoman

  Zavaba

  BufWijnika

  UtraconyNick

  ElAmigaMan

  Seymian

  Lenofi

  Wendeska

  CityUnivers

  RapoMan77

  MijiaDziunia

  Dinkley

  Milene97

  Rolniqs

  YuaMai

  Sasankia

  ImSoHigh

  WeeQ

  Drek

  NADJA083

  Habos69

  VinTerTos

  Dragonite

 • Ranamori obawiam się, że prawdziwego powodu tych banów nie dowiemy się. Nie mogą przecież napisać, że przepraszamy ale nasz program blokujący nie był do końca sprawdzony i normalne zachowania gracza potraktował jako coś niedozwolonego, lub sorry ale wystarczająco długo grałeś (-aś) na naszym serwerze nie wpłacając na IS, a my darmozjadów nie będziemy trzymać bo przecież f2p to tylko reklama, a liczą się tylko gracze wpłacający na grę, lub po prostu MEA CULPA to nie w ich stylu.

 • Teraz przy otwieraniu dozo, dostajemy wiadomość na PW od "nikogo".
  Czy ktoś już tego doświadczył :D ? Miga pusta koperta bez podpisu od kogo, ale nie uchwyciłem tego na ss.

  Ps. Z tym dozorcą to chyba nigdy sobie nie poradzą, co aktualizacja to dozorca coraz więcej psikusów wymyśla... począwszy od wywalenie klienta, po znikające itemki do pustych wiadomości :thumbsup:

  79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

 • Teraz przy otwieraniu dozo, dostajemy wiadomość na PW od "nikogo".
  Czy ktoś już tego doświadczył :D ? Miga pusta koperta bez podpisu od kogo, ale nie uchwyciłem tego na ss.
  N2Xk4wR.png

  Ps. Z tym dozorcą to chyba nigdy sobie nie poradzą, co aktualizacja to dozorca coraz więcej psikusów wymyśla... począwszy od wywalenie klienta, po znikające itemki do pustych wiadomości :thumbsup:

  Wolałbym dostać wiadomość od "nikogo" niż po otwarciu depo ma mnie wywalać lub otwierać depo gdzie kilka itemów jest niewidocznych i trzeba otwierać ponownie i liczyć na fart że nie wyrzuci gry :)


  Ranamori obawiam się, że prawdziwego powodu tych banów nie dowiemy się. Nie mogą przecież napisać, że przepraszamy ale nasz program blokujący nie był do końca sprawdzony i normalne zachowania gracza potraktował jako coś niedozwolonego, lub sorry ale wystarczająco długo grałeś (-aś) na naszym serwerze nie wpłacając na IS, a my darmozjadów nie będziemy trzymać bo przecież f2p to tylko reklama, a liczą się tylko gracze wpłacający na grę, lub po prostu MEA CULPA to nie w ich stylu.

  Gościu skończ z tą popapraną retoryką, że ci co ładują w IS są lepiej traktowani bo to pokazuje jakim jesteś i... (nie kończę epitetu każdy rozgarnięty wie o co chodzi). Wystarczy popatrzeć chociażby na kupony SM, jak się rozchodzą, jak ten mechanizm działa i chociażby to jest zaprzeczeniem twoich bredni.

  Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
  Mocnym pomaga się, słabych się spycha
  Tak być powinno !!!

 • Takie działanie może CB uznać za wykorzystywanie nielegalnego oprogramowania. Jak to jest możliwe by dostać wiadomość od nikogo?

  Na podanym SS jednak widać, że można.

  Ewidentny błąd, który trzeba jak najszybciej usunąć aby gracze nie byli blokowani za używanie npc dozorca.

  Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
  Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
  Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
  Pozdrawiam serdecznie

 • Ja z takim pytaniem. Czy ktoś jeszcze po zalogowaniu się dzisiaj do gry, miał od tak sobie zmienioną rozdzielczość, włączone dekoracje, choć od zawsze są one wyłączone, włączony śnieg, choć nigdy nie był włączony ?

  Edited once, last by Desire ().

 • Więc wyszła pazerność i januszowatość. Okazuję się , że bany są słuszne. Tylko zamiast uzasadnić GF wkleił regułkę. :D

  Januszowatość to wyszła z Ciebie, bo się cieszysz z czyjegoś pecha, właśnie dostałam odpowiedź od supportu, że za wsiadanie/ zsiadanie z konia podczas łowienia nie dostaje się blokad :)

 • nie ma się co dziwić, GF rozdaje losowo bany, oni sami nie wiedzą za co te bany a później na supporcie regułki wysyłają w kółko to samo, ja dostałem bany na słupy które logowałem tylko ma meley i nic więcej, więc ktoś mi powie po co miałbym odpalać na takich postaciach zewnętrzne oprogramowanie ? ja tego nie rozumiem ale i tak GF wie najlepiej..

 • Jak ktoś grał dla zabawy to nie ma aż takiej spiny o grę, inaczej jest jak ktoś nakupował za realną kasę sm albo won[ciach]

  Moderator Canhide:
  Ciachnąłem zbędną treść, obraze.  Edited once, last by Canhide ().

 • Jak ktoś grał dla zabawy to nie ma aż takiej spiny o grę, inaczej jest jak ktoś nakupował za realną kasę sm albo won[ciach]

  To nie kwestia wyłożonych realnych pieniędzy na SM/Wony/EQ etc tylko kwestia tego,że wiele banów jest niesłusznych.

  Nie po to rozwija się swoją postać, przeznaczając na to dużo czasu (jak i pieniędzy w wielu przypadkach) aby później dostać systemową blokadę, od której nawet odwołać się nie możesz:)

  Edited once, last by Canhide ().

 • Januszowatość to wyszła z Ciebie, bo się cieszysz z czyjegoś pecha, właśnie dostałam odpowiedź od supportu, że za wsiadanie/ zsiadanie z konia podczas łowienia nie dostaje się blokad :)

  Nie cieszę się z niczyjego pecha. To po pierwsze. Po drugie jestem przekonany na 100% , że jeżeli ktoś kombinował , czy to ze zmianą IP , żeby kupić sm na tureckim metinie , czy farmił yangi podczas błędu chyba z gildią jak dobrze pamiętam, to się nie przyzna do tego. Taka mentalność -"jak złapiesz złodzieja za rękę to powie że nie jego" . Po trzecie , jeżeli bawisz się zapałkami to licz się z tym , ze się kiedyś poparzysz !! ---- Czyli godząc się na korzystanie z usług tak niepoważnej firmy jaką jest GF można się było liczyć z tym , ze nadejdzie kiedyś taki moment , ze zaczną robić co im się podoba i przy tym śmiać Ci sie bezczelnie w oczy. Przesłanek , do tego żeby nie traktować ich poważnie było wiele, a już na pewno powinno dać do myślenia to , że GM'owie zatrudniani są jako "wolontariat" , już pomijam inne rzeczy typu bugi gry , które nie są usuwane , ale błedy IS usuwane są natychmiast. To samo tyczyło się akcji usuwania krytycznych postów na tym "forum".

  To nie kwestia wyłożonych realnych pieniędzy na SM/Wony/EQ etc tylko kwestia tego,że wiele banów jest niesłusznych.

  Nie po to rozwija się swoją postać, przeznaczając na to dużo czasu (jak i pieniędzy w wielu przypadkach) aby później dostać systemową blokadę, od której nawet odwołać się nie możesz:)

  Tak jak napisałem wyżej -- Jak się godzisz na usługi niepoważnej firmy to licz się z tym , ze kiedyś wypną się na Ciebie. Mają gdzieś Twój poświęcony czas , liczą się dla nich tylko pieniądze!!!! , w tym momencie jesteś dla nich zbędnym balastem , którego trzeba się pozbyć. Jeżeli ktoś jest realistą to zdawał sobie sprawę z tego , że "DARMOWA GRA" to tylko haczyk na naiwnych --- bo w realnym życiu nie ma nic za darmo , utrzymanie serverów , ludzi ....itd kosztuje i to w ojro a nie w SM'ach.

 • Przesłanek , do tego żeby nie traktować ich poważnie było wiele

  dlatego ja tej gry nie traktowałam na poważnie o czym świadczy fakt, że mój najwyższy level to 75 i nigdy nie inwestowałam prawdziwych pieniędzy, na szczęście. Rozumiem, że masz mnie za oszustkę, nie zależy mi tak bardzo na tym, by przekonywać osoby na tym forum co do mojej niewinności- ważne, że ja wiem, jak było, postaci i tak już nie odzyskam, nie chce mi się już pisać do tego supportu, grę już odinstalowałam. Aczkolwiek fajnie by było, żeby osoby, które faktycznie nie korzystały z zewnętrznego oprogramowania, a dostały blokadę, wiedziały co odpowiada za błąd. Jaki program został przez cheatblockera uznany za hacki, bo zapewne tak to musiało wyglądać w przypadku osób niewinnych- w ten sposób reszta graczy przynajmniej by wiedziała co robić, żeby w przyszłości i oni nie stali się ofiarą. Bo jak tu nieraz czytam, są osoby, które naprawdę na poważnie w to grają, wydają gruby hajs i trochę kiepsko by było stracić przez nie wszystko.

  Korzystając z okazji życzę wszystkim udanych świąt, chociaż w tym roku może być o to trudno, z racji koronawirusa. Dużo zdrówka i przynajmniej się porządnie najedzcie w tej sytuacji! : D

 • dlatego ja tej gry nie traktowałam na poważnie o czym świadczy fakt, że mój najwyższy level to 75 i nigdy nie inwestowałam prawdziwych pieniędzy, na szczęście. Rozumiem, że masz mnie za oszustkę, nie zależy mi tak bardzo na tym, by przekonywać osoby na tym forum co do mojej niewinności- ważne, że ja wiem, jak było, postaci i tak już nie odzyskam, nie chce mi się już pisać do tego supportu, grę już odinstalowałam. Aczkolwiek fajnie by było, żeby osoby, które faktycznie nie korzystały z zewnętrznego oprogramowania, a dostały blokadę, wiedziały co odpowiada za błąd. Jaki program został przez cheatblockera uznany za hacki, bo zapewne tak to musiało wyglądać w przypadku osób niewinnych- w ten sposób reszta graczy przynajmniej by wiedziała co robić, żeby w przyszłości i oni nie stali się ofiarą. Bo jak tu nieraz czytam, są osoby, które naprawdę na poważnie w to grają, wydają gruby hajs i trochę kiepsko by było stracić przez nie wszystko.

  Korzystając z okazji życzę wszystkim udanych świąt, chociaż w tym roku może być o to trudno, z racji koronawirusa. Dużo zdrówka i przynajmniej się porządnie najedzcie w tej sytuacji! : D

  Wystarczy sprzedawać/kupować yangi/wony lub Itemki... Nie chcę mi się tłumaczyć x formułki ;pp

 • ciekawe czy w tej edycji tomboli będą talizmany :/

  Raczej spodziewałbym się nowego itemu czyli rękawic albo ulepszaczy potrzebnych do ich wytworzenia. Oczywiście jako nagrodę za maksymalną ilość punktów, żeby gracze trochę polosowali i stracili SMy.

 • Pozwolę sobie przytoczyć cytat dzisiejszej odpowiedzi z suportu:

  Nie ma już możliwości odwołania od tej blokady.

  Niestety dalsze wyjaśnienia w tej kwestii nie zostaną udzielone. Wszystkie informacje związane z zaistniałą sytuacją zostały przedstawione w poprzednich wiadomościach.

  Ze względu na pogwałcenie i zgodnie z treścią zasad zawartych w Ogólnych Warunkach Korzystania, dostęp do konta/kont został zablokowany. Kwestia ta nie podlega dalszej dyskusji i żadne kroki w tej sprawie nie zostaną przedsięwzięte.

  Jest to niniejszym ostatnia odpowiedź w tej sprawie.

  "Wydaje mi się" że policjant zatrzymujący kierowcę na drodze informuje go jakie wykroczenie popełnił, z którego paragrafu, przedstawia dowody popełnienia tego wykroczenia i informuje że w przypadku nie zgodzenia się na przyjęcia kary za to wykroczenie sprawa zostaje kierowana do sądu gdzie przysługuje odwołanie. Tu widać obowiązują zupełnie inne standardy.

  Wiem, że to tylko gra od której zresztą powoli już się odzwyczaiłem, ale widać sposób traktowania użytkownika. Dla mnie rozdział w życiu zatytułowany Metin 2 już się skończył, jak też oczywiście szerokim łukiem będę mijał wszystkie produkty związane z firmą Gameforge - szkoda, że tak późno otworzyli mi oczy, bo jak większość użytkowników tego forum do 8.12. 2020.r. nie do końca wierzyłem poprzednim poszkodowanym. Ale jak to najczęściej bywa życie toczy się dalej, więc życzę wszystkim którzy dostali niesłuszne blokady powodzenia w innych zajęciach które też pewnie przyniosą wiele satysfakcji i radości, a tym których ta i poprzednie fale szczęśliwie ominęły by nigdy nie musieli przeżyć tego co spotkało nas, życzę by ktoś w firmie poszedł po rozum do głowy i zastanowił się dokąd doprowadzi ich ta polityka, życzę Wam też supportu który będzie przejmował się tym co myślą o nich uczciwi gracze, by zdali sobie sprawę z tego po co są w tej grze i czym i w jaki sposób powinni się zajmować, członkom supportu zaś życzę by ci do których kierujecie odwołania i skargi graczy z Waszego kraju zajmowali się nimi rzetelnie i uczciwie i byście nie musieli świecić oczami za decyzje podejmowane przez Waszych przełożonych.

  Na koniec chcę podziękować wszystkim z którymi przez te 11 ostatnich lat się tutaj spotkałem, dzięki którym nie żałuję że spędziłęm tu tyle czasu, bo to dla Was a nie dla samej gry tu często wracałem. Pozdrawiam i trzymajcie się.

 • co tam sie popsulo ze nie mozna sie zalogowac na platforme?

  Właśnie nad tym samym się zastanawiałam, miałam zalogowany sklepik, wywaliło całkiem klienta. Teraz nawet nie wyświetla Mi się wcale nic w dziale biblioteka.

 • Pisałeś może odwołania do ECK w tej sprawie ?